Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
فرخ اخه يعني چي هر سايتي كه گيرز رو بهتر بدونه ميشه معتبر خالص(حالا بگذر از اينكه قبلا چقدر گيم اسپات رو مورد عنايت قرار دادي) ولي هر سايتي نظر مخالف تو رو بده اولشه lol ميذاري :|
هیچی قضیه اینه که سایتهای درپیت معتبر تر از GAMESPOT و..............شدند !
=)):lol:

فرخ يادت كه نرفته چقد سر كرايسيس 2 گيم اسپات رو زير سوال بردي؟ يادت كه نرفته سر قضيه نامزد نكردن گيرز 2 چقد بهش گير دادي؟:d

من با خود سایت چیکار دارم ؟! مسئله فرومشه که با خود سایت فرق داره و نظر یک یا چنتا نفر نیست!بلکه نظر کاربراشه از اونجایی هم که gs اعتبارش قابل قیاس با سایت مذکور نیست دیگه اخرش را خودت برو !

من با خود سایت چیکار دارم ؟! مسئله فرومشه که با خود سایت فرق داره و نظر یک یا چنتا نفر نیست!بلکه نظر کاربراشه از اونجایی هم که gs اعتبارش قابل قیاس با سایت مذکور نیست دیگه اخرش را خودت برو !
نتیجه نظرسنجی LOT لابد نظر یکی دو نفره ؟! بالای 2500 نفر توی نظرسنجی این سایت شرکت کردند که در مقایسه با 200 - 300 نفر فروم گیم اسپات خنده دار بنظر میاد. در ضمن هر ننه قمری میتونه براحتی توی GS عضو بشه پس اعتبار GameSpot هیچ دخلی به پست ها و تاپیک های کاربراش نداره.

پ.ن: نرود میخ آهنین در سنگ !

آخرین ویرایش:
یک مقایسه هم تو سایت LOT گذاشته شده با اینکه زیاد جالب نیست اما 100% ارزشش از کاربر های GameSpot بیشتره:

w3h0fddb05fi45612utq.png

ویدئو مقایسه رو میتونید از لینک زیر ببینید:
http://www.youtube.com/watch?v=GF3kalIpyCE&feature=player_embedded

برای مشاهده عکس های مقایسه هم میتونید به سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.lensoftruth.com/head2head-beta-uncharted-3-vs-gears-of-war-3-analysis/

:))

برین ببینین چی عکسایی رو با هم مقایسه کرده !!!=))

نتیجه نظرسنجی LOT لابد نظر یکی دو نفره ؟! بالای 2500 نفر توی نظرسنجی این سایت شرکت کردند که در مقایسه با 200 - 300 نفر فروم گیم اسپات خنده دار بنظر میاد. در ضمن هر ننه قمری میتونه براحتی توی GS عضو بشه پس اعتبار GameSpot هیچ دخلی به پست ها و تاپیک های کاربراش نداره.

اصلا 200000 هزار نفر بخواد شرکت کنه ! مسئله اینه که هرچه تعداد نظر سنجی از یه سایت معتبر از این lol شما معتبر تره ! هر ننه قمری هم بخواد توش عضو بشه باز گیم اسپاته و نظر سنجیش از یه سایت درپیت بهتر و معتبرتره !
یه سایتی که بلد نیست یه تصویر درست و درمون تهیه کنه و تو یک فریم تصویر بگیره و باعث گمراهی همه کاربراش بشه اون سایت یعنی درپیت . نمونش گندی که سر کرایسیس 2 بالا اورد که تو یک فریم تصویر نگرفته بود به حساب ضعف تکسچر در 360 نام میبره و هیچ اشاره هم بهش نداره و .................بعد میری DF دقیقا عکس این قضیه را میبینی !

آخرین ویرایش:
من معتقد بودم که u3 گرافیکش بهتره.ولی بعد از دیدن چند تا از ویدیوهای جدید گیرز و همینطور عکسها،معتقدم که گیرز گرافیکش بهتر هست.تازه تمام ویدیوهای گیرز در بخش مولتی هست.یعنی خدا به خیر بگذرونه که بخش سینگلش چی هست.به نظرم در پایان گیرز برنده نبرد بصری خواهد بود.
-----------
نظر بنده به جناب فرخ نزدیکتره:dرضا خدائیش راست میگه فرخ.مثلا الان بازی سنتر بزرگترین سایت گیم ایران هست.قطعا لیستها یا نظر سنجی های این سایت خیلی معتبرتر از سایتهای X , y هست.حالا اینم قضیش همینه.

• Like
Reactions: Panther_X
من نمیدونم چظور جایی که به نفعتون نیست به یه سایت انگ فن بودن میزنید ! تو همین سایت کلی مقایسه وجود داره که نسخه 360 فلان بازی نسبت به نسخه PS3 ـش برنده مقایسه شده ....

• Like
Reactions: Robin Hood
Lens of Truth که Crap شد Digital Founfry که Sh*t شد! Gamespot که سر اون انتخابهاش نامعنبر شد .
اخه من نمیدونم این بچه بازیهارو کی میخواید کنار بزارید!
آخی بچه بازی؟
تا الان یه بار تو یه تاپیک امتیاز یه بازی انحصاری سونی رفتی ببینی چه خبره؟;))

فرخ اخه يعني چي هر سايتي كه گيرز رو بهتر بدونه ميشه معتبر خالص(حالا بگذر از اينكه قبلا چقدر گيم اسپات رو مورد عنايت قرار دادي) ولي هر سايتي نظر مخالف تو رو بده اولشه lol ميذاري :|

اتفاقا من هم موافقم کلا اکثریت کاربر های این سایت طرفدار PS3 هستن به کامنت ها هم که دقت کنی متوجه میشی.

اتفاقا من هم موافقم کلا اکثریت کاربر های این سایت طرفدار PS3 هستن به کامنت ها هم که دقت کنی متوجه میشی.
برادر من ربطي نداره با اين استدلال منم بيام بگم تمامه كاربراي گيم اسپات ايكس فنن من والا برا اولين باره ميشنوم كه ميگن LOT بيشتر به سمت PS3 هستش چون خيليا عكس اين حرفو ميزنن بنظرم بهتره تا انتشارشون صبر كنيم(ولي خدا به دادمون برسه جنگ جهاني چهارم در پيش است:()

یک مساله ای رو در مورد مقایسه های Lens Of Truth عنوان کنم که این سایت عکسی رو کنار هم قرار نمیده بلکه از ویدئویی که تهیه کرده عکس میگیره جهت مقایسه Performance دو عنوان مذکور.
مثلاً وقتی از Crysis 2 تصویری میزاره که درش نسخه 360 تکسچر هاش مات تره یعنی توی اون لحظه پلتفرم 360 تکسچرهاش لود نشده, وگرنه اونقدرا هم هالو نیست که نتونه دوتا عکس توی شرایط مساوی تر قرار بده.
برای درک بهتر میتونید ویدئو های مقایسات رو با کیفیت 720p مشاهده کنید تا مراجعه به تصاویر.

پ.ن: مثلاً

آخرین ویرایش:
انچارتد رنگاش بهتره.
اما گیرز یه حالت خشک و نظامی داره.

بازی uncharted معروفه به استفاده از رنگ های گرم و توی این مورد یکی از بهترین هاست ولی geow 3 از محیطی تاریک استفاده که اون هم خیلی جذابه.
راستی منظورت از حالت خشک و نظامی چی هست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or