Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
بچه ها راستش من یک اعتراف باید بکنم و اون اینه که تا اینجا گرافیک gears بیشتر منو سر ذوق آورده و برای من دلچسب تر بوده یه جورایی همه چیش رو هم رفته هست طوری نیست که یک جاش توی ذوق بزنه و تابلو باشه همه جیزش ردیفه منظورم گرافیک هست حالا دوستانی که gears بتا رو آنلاین زدن میشه بگن سرورهای بازی چطور بود خوب بود یا بد ؟
u3 هم بازیه خوبیه ولی تا اینجا گرافیکش یه جاهایی کاری میکنه دهن آدم از گرافیکش باز میمونه یه جاهایی هم بد جور تو ذوق میزنه هنوز جایه کار داره البته هنوز تا ریلیز بازی خیلی وقت هست و اگر ناتی داگ میخواد مثله همیشه موفق باشه باید حرکتی اساسی بکنه !
قابل توجه دوستانی که گفتن از نظر سرور u3 بدرد نمیخوره من هم beta رو دارم بازی میکنم از نظر سرور و روانی و تاخیر خیلی خوبه واقعا راحت میشه بازی کرد من با پینگ 250 با 4.2.2.4 راحت بازی میکنم فقط مشکلی هست اینه که گاهی اوقات زود بازیکن پیدا میکنه و گاهی اوقات دیر و اون تلویزیون آنلاینش که روی اعصابه همین !

آخرین ویرایش:
بچه ها راستش من یک اعتراف باید بکنم و اون اینه که تا اینجا گرافیک gears بیشتر منو سر ذوق آورده و برای من دلچسب تر بوده یه جورایی همه چیش رو هم رفته هست طوری نیست که یک جاش توی ذوق بزنه و تابلو باشه همه جیزش ردیفه منظورم گرافیک هست حالا دوستانی که gears بتا رو آنلاین زدن میشه بگن سرورهای بازی چطور بود خوب بود یا بد ؟
u3 هم بازیه خوبیه ولی تا اینجا گرافیکش یه جاهایی کاری میکنه دهن آدم از گرافیکش باز میمونه یه جاهایی هم بد جور تو ذوق میزنه هنوز جایه کار داره البته هنوز تا ریلیز بازی خیلی وقت هست و اگر ناتی داگ میخواد مثله همیشه موفق باشه باید حرکتی اساسی بکنه !
تا همین حدم که قبول کردی امیدوار کنندست :d

قابل توجه دوستانی که گفتن از نظر سرور u3 بدرد نمیخوره من هم beta رو دارم بازی میکنم از نظر سرور و روانی و تاخیر خیلی خوبه واقعا راحت میشه بازی کرد من با پینگ 250 با 4.2.2.4 راحت بازی میکنم فقط مشکلی هست اینه که گاهی اوقات زود بازیکن پیدا میکنه و گاهی اوقات دیر و اون تلویزیون آنلاینش که روی اعصابه همین !
راستش من از وقتی بتا اومد به مدت چهار هفته بازی کردم که می تونم بگم در مقایسه با گیرز 2 خیلی بهتر بود ولی گاهی اوقات هم لگ داشت ولی خوب بود...
اگر هاست ایرانی بود به هیچ وجه لگ نبود

مشکل Gears 2 این بود که سرور اختصاصی نداشت و یک نفر به عنوان هاست انتخاب میشد و هم جوین اون میشدن که احیانا اگر طرف اینترنتش میپکید بازی هم داغون میشد البته طوری طراحی کرده بودن که بهترین کانکشن هاست بشه ولی بعضی وقتی هم از دستشون در میرفت
اما الان قضیه فرق کرده و سرور اختصاصی قراره بگزارن..
Gears بیشترین تمرکزش روی آمریکا و بعد اروپا هست و سرورهای اونجا خیلی زیاده ولی آسیا سرور درست حسابی نداره که البته قول های دادن که درست بشه..
اگر سرور خاور میانه نباشه شما مجبوری به اروپا وصل بشی و لگ بازی به اندازه پینگ شما خواهد بود یعنی اگر پینگ شما با اروپا 250 باشه شما 0.25 ثانیه لگ داری..
یک نکته ای دیگه هست اینکه Gears تو خیلی از کشور من جمله آلمان و استرالیا (فکر کنم) به خاطر خشونت زیاد تحریم هست و Epic هم به عنوان اعتراض دسترسی اون ISP ها رو به سرور بسته که ایران هم این آورخر جزوشون بود ولی ما ها سرور رو دور میزدیم و آنلاین بازی میکردیم..(فقط بخش RANKED قطع بوده که دورش میزدیم..)
البته فکر کنم تو نسخه 3 دیگه از این خبر ها نباشه و مشکل سرور نداشته باشیم..

به نظر من بازی تا حد قابل قبولی اگه گرافیک داشته باشه کافیه یعنی در حد همون انچارتد 2 اگه بقیه وقتشون رو رو داستان و .... بزارن خیلی بهتره تا بچسبن به گرافیک دیگه تا چه حد اون زمانی که ما بازی میکردیم قبلا فقط مشکل گرافیک تو بازی ها میدیدیم الان که دیگه اکثر بازی ها گرافیک قابل قبولی دارن این انچارتد 3 هم به نسبت بازی های دیگه گرافیک قابل قبول تری داره الان کیلزون 3 با اون گرافیکش که فقط رو همون کار کرده بود چرا اون امتیاز رو گرفت چون رو داستان و بقیه عوامل کار نکرده بود ..... یا همین کرایسیس که اونم فقط گرافیک داشت ..... پس برتری یک بازی نسبت به دیگری فقط گرافیک نیست وتمام.....................

به نظر من بازی تا حد قابل قبولی اگه گرافیک داشته باشه کافیه یعنی در حد همون انچارتد 2 اگه بقیه وقتشون رو رو داستان و .... بزارن خیلی بهتره تا بچسبن به گرافیک دیگه تا چه حد اون زمانی که ما بازی میکردیم قبلا فقط مشکل گرافیک تو بازی ها میدیدیم الان که دیگه اکثر بازی ها گرافیک قابل قبولی دارن این انچارتد 3 هم به نسبت بازی های دیگه گرافیک قابل قبول تری داره الان کیلزون 3 با اون گرافیکش که فقط رو همون کار کرده بود چرا اون امتیاز رو گرفت چون رو داستان و بقیه عوامل کار نکرده بود ..... یا همین کرایسیس که اونم فقط گرافیک داشت ..... پس برتری یک بازی نسبت به دیگری فقط گرافیک نیست وتمام.....................
حق با شماست درسته داستان خیلی خیلی توی u3 مهمه دوست دارم منو به معنای واقعی مثل شماره 2 وارد یک داستان تماما هیجانی بکنه و منو به چالش بکشه !
راستش در مورد u3 یه چیزایی که من متوجه شدم اینه که انگار بازی رو با یک موتور گرافیکی خاص نمیسازن یعنی با توجه به محیط و شرایط و هر مرحله به صورت خاص گرافیک رو طراحی میکنن که اون مرحله رو خوب از آب در بیارن چون هر موتور گرافیکی نمیتونه همه نوع محیط و روشنایی رو به خوبی در بیاره هنوز تا اینجا گرافیک مراحل شب جای کار داره با توجه به ویدئو هایی که من دیدم چون یه جاهایی واقعا رو اعصاب بود مثلا عکس زیر :
انگار ماله ps2 هست این عکس ماله ویدئو hunter بازی هست
now_playing.jpg

ولی حالا عکس بعدی رو ببینید چقدر بهتره انگار با یک موتور گرافیکی دیگه کار شده:
now_playing.jpg

ناتی داگ واقعا من رو توی شک انداخته ولی امیدوارم همه ی ما رو رو سپید کنه !
راستش من از وقتی بتا اومد به مدت چهار هفته بازی کردم که می تونم بگم در مقایسه با گیرز 2 خیلی بهتر بود ولی گاهی اوقات هم لگ داشت ولی خوب بود...
اگر هاست ایرانی بود به هیچ وجه لگ نبود
لگ داشت یا تاخیر ؟ یعنی حرکات افراد با پرش همراه بود ؟
در ضمن اگر بازی gears 3 سرور اختصاصی نداشته باشه که خیلی بد هست اگر سرور اختصاصی قدرتمند داشته باشه همینجا میگم یه دونه xbox میخرم با یه دونه بازی ارجینال gears 3 فقط و فقط هم برای آنلاین !
کسانی که beta gears 3 رو بازی کردن میشه بگین سرورهاش با کدوم بازی قابل مقایسه هست ؟

لگ داشت یا تاخیر ؟ یعنی حرکات افراد با پرش همراه بود ؟
در ضمن اگر بازی gears 3 سرور اختصاصی نداشته باشه که خیلی بد هست اگر سرور اختصاصی قدرتمند داشته باشه همینجا میگم یه دونه xbox میخرم با یه دونه بازی ارجینال gears 3 فقط و فقط هم برای آنلاین !
کسانی که beta gears 3 رو بازی کردن میشه بگین سرورهاش با کدوم بازی قابل مقایسه هست ؟

منظور از لگ فقط موقع شلیک کردن هست که حداکثر نیم ثانیه دیرتر تیر به حریف میخوره و اصلا لگ حرکتی یا پرش تصویر وجود نداره.. تو تمام بازی های انلاین لگ هست ولی بسته به سرعت شما کم و زیاد داره..

اگر قصدت از خرید XBOX مولتی بازی کردن Gears هست پیشنهاد میکنم بیخیالش بشی چون تا وقتی که یاد بگیری وحشتناک سخته و امکان داره اصلا زده بشی..
قبلا کسانی بودن که با وجود این تو مولتی های مثل COD و HALO تخصصی داشتن ولی اصلا نمیتونست Gears بازی کنن و فقط بساط خنده ما ها رو فراهم میکردن..:d

اگه واقعا نایتی داگ گند بزنه و نسخه نهایی مثل بتا باشه که افتضاح میشه...

در کل نسخه بتا گیرز قابل قبول تره تا انچارتد
شما صرفا برتری یک بازی رو به گرافیک میدونی؟ به چی میدونی؟ اونوقت بر چه اساسی حرف میزنید؟
لطف کنید دوستان نظر میدید دلیل بیارید که ما هم قانع بشیم

این عکس چه ربطی به بخش داستانی و تکنفره بازی داره؟
سلام این عکس ماله مد hunter بازی توی مولتی هست ولی نگاه کنید اصلا ماله مولتی باشه گرافیک مولتی و سینگل زیاد فرقی نمیکنه توی سینگل هم در همین حدود هست !(البته اون ویدئو کشتی رو نمیگم چون واقعا افکتها غوغا میکرد و عالی بود )!

منظور از لگ فقط موقع شلیک کردن هست که حداکثر نیم ثانیه دیرتر تیر به حریف میخوره و اصلا لگ حرکتی یا پرش تصویر وجود نداره.. تو تمام بازی های انلاین لگ هست ولی بسته به سرعت شما کم و زیاد داره..

اگر قصدت از خرید XBOX مولتی بازی کردن Gears هست پیشنهاد میکنم بیخیالش بشی چون تا وقتی که یاد بگیری وحشتناک سخته و امکان داره اصلا زده بشی..
قبلا کسانی بودن که با وجود این تو مولتی های مثل COD و HALO تخصصی داشتن ولی اصلا نمیتونست Gears بازی کنن و فقط بساط خنده ما ها رو فراهم میکردن..:d
شکل حرف زدنت رو عوض کن اگه کسی اماتور هست خوب با کمی بازی کردن راه میوفته حالا شما از همون اول خیلی شاخ بودید؟

سلام این عکس ماله مد hunter بازی توی مولتی هست ولی نگاه کنید اصلا ماله مولتی باشه گرافیک مولتی و سینگل زیاد فرقی نمیکنه توی سینگل هم در همین حدود هست !(البته اون ویدئو کشتی رو نمیگم چون واقعا افکتها غوغا میکرد و عالی بود )!
مطمئنن کسی با تغییر گرافیکی تو 2تا صحنه یا بیشتر از بازی بدش نمیاد ایرادی هم نمیشه بهش گرفت چون بازی پروزه عظیمی بوده گیر دادن به یکی دو صحنه عادلانه نیست دوست من

مطمئنن کسی با تغییر گرافیکی تو 2تا صحنه یا بیشتر از بازی بدش نمیاد ایرادی هم نمیشه بهش گرفت چون بازی پروزه عظیمی بوده گیر دادن به یکی دو صحنه عادلانه نیست دوست من
سلام من از بازی بدم اومده ؟
من خودم اولین کسی هستم بعد از ریلیز بازی اون رو میخرم ولی توی پستهای پیش هم گفتم هنوز باید صبر کرد و دید موقع ریلیز چجوریاست اما این رو بگم اگر گرافیک همه جای بازی در حد uncharted 2 باشه باز بازی موفق بوده اگر بیشتر باشه دیگه گل کاشته اما من یکی حتی اگر بهترین داستان رو عینه همیشه داشته باشه ولی از نظر گرافیکی حتی یک درصد از u2 کمتر باشه من به شخصه این رو یک شکست میدونم بازی uncharted معروفه به گرافیک عالی و گیم پلی خوب و داستان خوب اصلا اینا چه حرفیه به تمام معنا یک بازی عالی حالا اگر در هر یک از این بخش موقع ریلیز بازی کوتاهی شده باشه شخصا خیلی ناراحت میشم و این خودش یک شکست هست !:)

ممنون بابت بخش اول حرفاتون و اما در مورد بقیه میدونم نیت بدی نداشتید ولی کمی حرفاتون بد بود !

آخرین ویرایش:
سلام من از بازی بدم اومده ؟
من خودم اولین کسی هستم بعد از ریلیز بازی اون رو میخرم ولی توی پستهای پیش هم گفتم هنوز باید صبر کرد و دید موقع ریلیز چجوریاست اما این رو بگم اگر گرافیک همه جای بازی در حد uncharted 2 باشه باز بازی موفق بوده اگر بیشتر باشه دیگه گل کاشته اما من یکی حتی اگر بهترین داستان رو عینه همیشه داشته باشه ولی از نظر گرافیکی حتی یک درصد از u2 کمتر باشه من به شخصه این رو یک شکست میدونم بازی uncharted معروفه به گرافیک عالی و گیم پلی خوب و داستان خوب اصلا اینا چه حرفیه یه تمام معنا یک بازی عالی حالا اگر در هر یک از این بخش موقع ریلیز بازی کوتاهی شده باشه شخصا خیلی ناراحت میشم و این خودش یک شکست هست !:)
تو کنفرانس سونی که یکم بازی کرد ازش بازیش در همون سطح نسخه 2 بود مشکلی که بخواد تو ذوق بزنه نبوداگه بود شاید من ندیدم خیلی بعیده که از نسخه 2 فاصله داشته باشه (از نظر گرافیکی)البته نظر من اینه اگه باشه احتمالا باید از داستان در بیاد که اون معلوم نیست باید ببینیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or