Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
من فقط منتظرم بازی بیاد، بازی کنم، حال کنم، کیف کنم، لذت ببرم و هر دو تا شو بازی میکنم و جدی جدی من خودم عاشق آنچارتد هستم. :x>:d< ممنون :)

پس مطئنم بازی نکردی Uncharted رو.
بالاخص مولتی پلیرش رو.
بنده هم آنچارتد 2 رو مولتی بازی کردم و هم آنچارتد 3 رو بتا رو دانلود کردم.رو چه اساسی میگی مولتی آنچارتد بهتر هست؟؟؟برای خیلیها هم گیرز چه در بخش سینگل و چه در بخش مولتی بهتر هست.یه حرفی به مذافتون خوش نمیاد زرتی نگید بازی نکردی.
-------------
خب بنده هم نسخه بتای آنچارتد رو دانلود کردم و 1 ساعتی بازی کردم.انصافا از 2 بهتر شده بود.مثلا توش کات سین هم بود که اوایلش جذاب هست ولی بعدش تکراری میشه.بخش شوتینگ نسبت به 2 پیشرفت خوبی داشته.اما در مورد گرافیک باید بگم که خیلی عالی بود،اما به اون صورت فرقی با شماره 2 نکرده بود.دقت کنید،میگم خیلی خوب بود،ولی جهش گرافیکی نداشت.البته با توجه به ظرفیت این کنسولها کسی هم انتظار زیادی نداشت.

به طور کلی و با توجه به تریلرهای منتشر شده از بخش مولتی گیرز باید بگم گرافیک گیرز در بخش مولتی واقعا قویتر هست،به خصوص در تکسچرها.البته درسته که این نسخه بتا بوده،اما تجربه ثابت کرده نسخه دمو و یا بتا فرق خاصی با بازی نهائی نداره.البته استثناء هم وجود داره،مثل god of war 3.شاید اینم اونجوری باشه!!!!!

سلام تجربه نشون داده تا وقتی یک بازی انتشار پیدا نکرده هیچ نظری در مورد خوب و یا بد بودن اون ندیم من هم گفتم شاید انقلاب هم در صنعت گیم بکنند خدا رو چه دیدید ؟ چرا اینقدر با اطمینان میگید نه !
اصلا گرافیک آنچارتد 3 عین فیلم سینمائی هست.اگر اینجوری بشه شما بهش میگی انقلاب؟؟؟شما doom بازی کردی؟the last ninja چطور؟(البته قطعا بازی نکردی چون ماله 25 سال پیش هست.و هنوز بازی ایی که به پای این شاهکار برسه ندیدم.شما اگر این بازیها رو بازی کرده بودی اصلا خجالت میکشیدی بگی این بازی انقلاب میکنه.

یعنی خیلی سخته تاپیک تا عرضه هر دو بازی بسته بمونه و بعد دوباره کارشو ادامه بده؟:-/
قصد توهین به هیچکس ندارم ولی کافیه پست های این چند صفحه اخیر یکبار دیگه دوره بشه....از بحث های فنی به فن بازی و اونم از نوع انتحاری رسیده که به هر دو بازی داره ضربه میزنه....

بنده هم آنچارتد 2 رو مولتی بازی کردم و هم آنچارتد 3 رو بتا رو دانلود کردم.رو چه اساسی میگی مولتی آنچارتد بهتر هست؟؟؟برای خیلیها هم گیرز چه در بخش سینگل و چه در بخش مولتی بهتر هست.یه حرفی به مذافتون خوش نمیاد زرتی نگید بازی نکردی.
درود بر تو حسین جان...یه سوال داشتم...رو چه حسابی میگی مولتی گیرز بهتره...:-/:-/بلاخره هر بازی طرفدار خودشو داره تو تمام زمینه ها...

• Like
Reactions: u.s.a

درود بر تو حسین جان...یه سوال داشتم...رو چه حسابی میگی مولتی گیرز بهتره...:-/:-/بلاخره هر بازی طرفدار خودشو داره تو تمام زمینه ها...
اشکان جان من هرچی الان بگم به حساب فن بازی میگزارین ولی مولتی هر بازی رو از روی تعداد کسانی که اون رو انجام دادن بسنج
اواخر سال 2010 شرکت Epic اعلام کرد با وجود اینکه 2 ساله از Gears 2 میگزره ولی روزانه 1 میلیون نفر مولتی بازی رو انجام میدن..همین الان بری تو Gears 1 که مال 2006 هست میبینی چند نفر دارن بازی رو انجام میدن..
فقط نگو هر کسی نظر خودش رو داره..

حسین جان دقیقا بر میگرده به سلیقه .
من به شخصه بخش تکنفره-ی آنچارتد واسم خیلی جذاب-تر و بهتر از گیرز هستش . ولی با اینکه شاید سر جمع 3 ساعت آنلاین گیرز رو زدم ولی واقعا فوق العادست . من خودم تو آنلاین گیرز رو به آنچارتد ترجیح میدم با اینکه خودم تو خونه نمیتونم گیرز بزنم :دی
ولی واقعا سلیقه-ای هم هست . خیلیارو میشناسم که هردو بازی رو تجربه کردن و مولتی آنچارتد رو بیشتر پسندیدن .
از نظر گرافیک این بتا با توجه به تاریخ عرضه-ی بازی من مطمئنم چیزی که در نسخه-ی نهایی با این بتا خیلی فرق داره

ولی من خودم با goew بیشتر حال میکنم چون داستانش گسترده تره و کلا زمین در گرو ماست و سلاح و armor . combo هم تو geow بیشتر آدمو حماسی میکنه و دیگر هیچ !!!!!!!!1
خود کلیفی روش نمیشه در مورد داستان گیرز اینجوری بگه.

یکی داستان گیرز و یکی داستان کیلزون اینه که اومدیم جنگ.

من خودم هر دو تا بازی رو یه اندازه دوست دارم ولی به نظرم یکم آنچارتد با شخصیت تره.
نمیدونم چجوری منظورم ـو بگم.

از بحث های فنی به فن بازی و اونم از نوع انتحاری رسیده که به هر دو بازی داره ضربه میزنه....

ضربه کجا بوده دوست عزیز؟!!!!فقط باعث میشه چند تا مسلمون رو بخندونن که خوب این هم خودش ثواب داره=))

دوستان نفس عمیق بکشین و خونسردی خودتون را کاملا حفظ کنین ...

میتونین این پست من را شوخی برداشت کنین یا کاملا جدی بگیرین، بسته به خودتون داره ... بعد کسی گله نکنه

-------------
خب بنده هم نسخه بتای آنچارتد رو دانلود کردم و 1 ساعتی بازی کردم.انصافا از 2 بهتر شده بود.مثلا توش کات سین هم بود که اوایلش جذاب هست ولی بعدش تکراری میشه.بخش شوتینگ نسبت به 2 پیشرفت خوبی داشته.اما در مورد گرافیک باید بگم که خیلی عالی بود،اما به اون صورت فرقی با شماره 2 نکرده بود.دقت کنید،میگم خیلی خوب بود،ولی جهش گرافیکی نداشت.البته با توجه به ظرفیت این کنسولها کسی هم انتظار زیادی نداشت.

به طور کلی و با توجه به تریلرهای منتشر شده از بخش مولتی گیرز باید بگم گرافیک گیرز در بخش مولتی واقعا قویتر هست،به خصوص در تکسچرها.البته درسته که این نسخه بتا بوده،اما تجربه ثابت کرده نسخه دمو و یا بتا فرق خاصی با بازی نهائی نداره.البته استثناء هم وجود داره،مثل god of war 3.شاید اینم اونجوری باشه!!!!!

اصلا گرافیک آنچارتد 3 عین فیلم سینمائی هست.اگر اینجوری بشه شما بهش میگی انقلاب؟؟؟شما doom بازی کردی؟the last ninja چطور؟(البته قطعا بازی نکردی چون ماله 25 سال پیش هست.و هنوز بازی ایی که به پای این شاهکار برسه ندیدم.شما اگر این بازیها رو بازی کرده بودی اصلا خجالت میکشیدی بگی این بازی انقلاب میکنه.

ببین من می دونم چرا مولتی Gears رو به U ترجیح می دی , تو کلا زندگیت رو تو دامنیشن به سر بردی , که خیلی شلوغ هست ( خر تو خر :d ) و از اونجایی که مولتی Gears از U شلوغ تره , مولتی Gears رو ترجیح می دی .

ببین من می دونم چرا مولتی Gears رو به U ترجیح می دی , تو کلا زندگیت رو تو دامنیشن به سر بردی , که خیلی شلوغ هست ( خر تو خر :d ) و از اونجایی که مولتی Gears از U شلوغ تره , مولتی Gears رو ترجیح می دی .

مولتی Gears خر تو خره..؟ شما مثل اینکه اصلا نمیدونی مولتی Gears بر پایه تاکتیک بنا شده و هیچ خری بیخودی نمیپره جلو و همه دنبال یک تاکتیک برای کشتن حریف میگردن..

شلوغ و خر تو خر به بازی های میگن که وقتی یک تیر تو هوا میزنی حداقل دو تا Kill میگیری یا تو 1 دقیقه 33 بار زنده بشی و بمیری.. Geow اگر نوب باشی 20 ساعت هم بازی کنی نمیتونی یک نفر رو بکشی

خر تو خر =))
دوست عزیز اصلا میدونی تعداد کارکتر ها تو هر مپ چند نفره ؟؟ lol

خوب به نظر من دو بازی با این که اکشن ادونچر هستن ولی دو فضای متفاوت دارن معلومه که این قضیه عده ای یه بازی و فضای خاص خودش رو ترجیح میدن عده ای یکی دیگه حالا من نمیدونم شما چی رو میخواید ثابت کنید؟:-/

یا خدا...........یعنی گیرز اکشن ادونچر هست؟؟؟

بهترین تاپیکی هست که در طول بیست و چند سال زندگیم دیدم:dاز انقلاب گرفته اینجا داریم...تا نسل بعد گرافیک و اکشن ادونچر بودن گبرز..

I love this place:x:x

• Like
Reactions: u.s.a

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or