Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
این تاپیک دوباره راه افتاد..؟

دوستان قبلا از این حرفها زیاد میزدن دنیا رو به K3 مدیون کردن I2 رو GOTY امسال میدونستن و گرافیک GOW3 هم CG می پنداشتن و...:d

در کل ما منتظریم ببینیم 11.1.11 دنیا چند دقیقه تکون میخوره..
128fs395368.gif

• Like
Reactions: u.s.a
این تاپیک دوباره راه افتاد..؟

دوستان قبلا از این حرفها زیاد میزدن دنیا رو به K3 مدیون کردن I2 رو GOTY امسال میدونستن و گرافیک GOW3 هم CG می پنداشتن و...:d

در کل ما منتظریم ببینیم 11.1.11 دنیا چند دقیقه تکون میخوره..
128fs395368.gif

به همـــون اندازه ای که 9.20.11 قرار ـه تکون بخوره ... :|

من میدونم الان این حرف هایی که این دوستمون زده میشه بعد از اومدن بازی و گرفتن میانگین امتیازات کمتر از نسخه قبل(که از نظر من کاملا بدیهی و مشخص هست این قضیه) مثل پتک تو سر همه دوستاران U3 میزنند و به کل بچه ها تعمیمش میدن. تو رو خدا این حرف ها رو نزنید:دی

U3 بازی فوق العاده زیبا و عالی هست و با چیزهایی که نشون دادن خود من هم دهنم آب افتاده اما واقعا فکر می کنید Geow3 بازی کوچیکی هست که تا این حد می خواید بهش ضربه بزنید؟ به خدا این بازی هم یکی از بهترین سری بازی های این نسل بوده و تو سبک خودش از رغیبا اگه بهتر نبوده بدتر هم نبوده. یکم رعایت کنید!
اگه منظورت من بودم ببین عزیز من مگه سازنده ی انچارتد به من پول داده که طرفداریش رو بکنم گفتم من از هموننسخه اول از گیرز خوشم نیومد این کاملا یه نظره شخصی کوچیک نشوندن گیرز دیگه چه صیقه ای عمو واقعا خنده داره که من بخوام از سره تعصب رو کنسول خاصی حرف بزنم بهتره بعضی حرف های خنده دار زده نشه/:)

بازی تو مرحله Beta Build ـه. بیشتر از 4 ماه برای پولیش زمان هست. چنین باگ کوچیکی کاملاً طبیعیه, شما اومدی کردیش پیرهن عثمان و ربطش دادی به گیم پلی !
پیشنهاد میکنم ویدئو Gears 3 تو برنامه Jimmy Fallon هم حتماً یک نگاهی بکن :)) !

سعی کنید برای برتر نشان دادن بازی gears از خوبیهای اون بگید به جای اینکه با تخریب و ایراد گیریهای کوچیک و واهی و خیلی اوقات خنده دار از u3 بخواهید gears رو بالا ببرید !

سعی کنید برای برتر نشان دادن بازی gears از خوبیهای اون بگید به جای اینکه با تخریب و ایراد گیریهای کوچیک و واهی و خیلی اوقات خنده دار از u3 بخواهید gears رو بالا ببرید !
من نخواستم گیرز بالا ببرم فقط می خوام بدونی این بازی که می پرستی هم اشکالاتی داره البته به هیچ وجه ارزش های u3 پایین نمی اد...
ولی گیرز رو عشقه:d

الان مثلا چیو میخوای ثابت کنی
من فن هیچکدوم از این دو بازی نیستم ولی این حرکت ها فقط ضعف خودتون رو نشون میده
پیشنهاد میکنم ویدئو Gears 3 تو برنامه Jimmy Fallon هم حتماً یک نگاهی بکن :)) !
چشمه دیگه گاهی میترکه گاهی مستحکم سره جاش میمونه این باگ محسوب نمیشه:d

خیلی انتخاب سختیه gears of war با باس های تپل وآنریل جدید واقعا شاهکاره وجود دونوع دشمن در بازی که خود تارگت ها باهم درحال مبارزه اند واقعا بازی فوق العاده میکنی گیمر به چالش میکشه درعوض آنچارتد اشکلات لارا کرفت استفاده ویک عنوان فوق العاده با نوآوری ها گرافیک فوق العاده توانسته طرفدار زیادی پیدا کنه خیلی سخته

من نخواستم گیرز بالا ببرم فقط می خوام بدونی این بازی که می پرستی هم اشکالاتی داره البته به هیچ وجه ارزش های u3 پایین نمی اد...
بی عیب فقط خداست و بازیها هم ساخته های ما بشر هستند و بی عیب نیستند ولی حرف ما اینه آیا اینی که شما نشون دادید اینقدر بغرنج بوده که روش تاکید کردید ؟ اون هم حالا که چند ماه هنوز تا عرضه بازی مونده و فقط موقع انتشار بازی میشه نتیجه گرفت ؟
مطمئنا خیلی از این نمونه ایرادها هم در gears هست ولی حرف اینه این دو بازی اینقدر خوبی دارند که این ایرادات حکم یک قطره در مقابل دریای خوبیهای اونهاست !
باید بشینیم تا هر دو بازی انتشار پیدا کنن شاید هم u3 واقعا در دنیای گیم انقلاب به پا کند از کجا معلوم ؟همینطور هم gears !:)

آخرین ویرایش:
شما که انقدر دقیق بین و اشکال گیر هستی بهتر بود میرفتی نمایش آنچارتد 2 توی E3 2009 رو هم میدیدی که اونجا نارنجک درست از دست چپ ناتان پرتاب میشه حالا اینجا کد نویسی یا چیز دیگه مشکل داشته دلیل نمیشه خشتکش رو پرچم کنی :d چون توی قبلیا هم چنین وضعیتی نبوده ! دوستان کسی عکسش رو داشت دریغ نکنه :d
راستی عشق است juuuuuuuump ! :d اینم اگه دقیق بین باشی منظور رو متوجه میشی :biggrin1:
راستی ! بابا خواهشاً برین یه دست آنچارتد 2 بزنید ببینید که اینی که حداقل بدجوری تو چشمتون اومده اشکال نیست چون تو قبلیا نبوده :دی
-------------
باگ تو تمام بازی هست Gears 2 هم به معنای واقعی کلمه خدای باگ بود البته بیشتر باگهاش جنبه Fun داشت
درسته هست , ولی این از اون باگهایی نیست که دوستان خوشحال باشن که میتونن براش جشن و پایکوبی کنن چون توی قبلیا نبوده و احتمالاً به علت کار فشرده و وقت کم تا e3 فرصت تست یا رفع کردنش رو نداشتن !

آخرین ویرایش:
باید بشینیم تا هر دو بازی انتشار پیدا کنن شاید هم u3 واقعا در دنیای گیم انقلاب به پا کند از کجا معلوم ؟همینطور هم gears !:)
جون من این جملات رو از کجات در میاری:))انقلاب؟هر دوی این بازیها غلط کردن بخوان انقلاب به پا کنن.شما اگر با گیم از 20 سال پیش بزرگ میشدی هیچوقت به همچین بازیهایی نمیگفتی انقلاب میکنن.

جون من این جملات رو از کجات در میاری:))انقلاب؟هر دوی این بازیها غلط کردن بخوان انقلاب به پا کنن.شما اگر با گیم از 20 سال پیش بزرگ میشدی هیچوقت به همچین بازیهایی نمیگفتی انقلاب میکنن.
یادم نبود شما از هر کدوم از این بازیهای قبل از انتظار یک نسخه توی خونه دارید و اونها رو بازی کردید برای همین با این اطمینان این حرفها رو میگید !
صبر کنید بازیها انتظار پیدا کنند خدا رو چه دیدید !:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or