Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
حسین جان به بقیه بحثتون کاری ندارم ولی الان آتو میدی دست بعضیا که فروش بیشتر به معنای بهتر بودن بازیه
سری COD فروشش کجا و Bf کجا الان COD بهتره؟:d
دوستان دندون رو جیگر بذارید بازی که عرضه شد همه چی عیان میشه
نه آخه میگه به صورت خودجوش=))میرن میخرن.حالا هرکی ندونه انگار فروشش مثل cod هست.

این آخرین حرف من توی این تاپیک هست نگاه کن داداش منو شما بهتره حقیقت بین باشیم خودتون هم میدونید اون زمانی که gears 2 و uncharted 2 عرضه شدن تعداد کسانی که xbox داشتن خیلی بیشتر از کسانی بود که ps3 داشتن فقط این اواخر به دلیل اینکه ps3 رو هک کردن خیلیها به خرید ps3 رو آوردن و خیلی روشن هست که چرا مقدار فروشها فرق میکنه تازه تبلیغات خرج بری هم که microsoft همیشه کرده و میکنه توی این امر دخیل هست در ضمن هیچ وقت فروش یک بازی دلیل بر برتر بودن اون نیست!

اولا که شما گفتین مردم میرن خودجوش میگیرن...پس بود یا نبود تبلیغا فرقی نداره که مایکرو تبلیغ کنه واسه بازیهاش یا نکنه؟؟؟؟

دوما کلا بازهای معروف سونی اکثرشون با مشکل فروش مواجه هستن همین انقلاب آخر سونی در زمینه اول شخص نشون دهنده این مورده....... .

سوما اگه بازی رو مردم بخوان واسش پول خرج می کنن مقدار کم یا زیاد کنسول بهانس...نمونش همین gt5 که کلی فروش کرد........ یا همین halo3 که اولای کنسول x360 منتشر شد و حدود 10 میلیونی فروخت........ .

پس این همه خود جوش خود جوش نکن.........

خودتون هم این رو خوب میدونید من تا حالا اومدم اینجا و حرف این رو بزنم که تمام سایتهای معتبر و مجله های گیم حتی gears 3 رو کاندید بهترین بازیهای e3 هم نکردند در هیچ زمینه ای حتی اسمی هم ازش برده نشده حتی تو بخش xbox هم اسمی ازش برده نشده انگار اصلا وجود نداشته حالا خوب هست بیام این بازی رو کوچیک کنم چون تمام سایتهای معروف نقد بازی هم این کار رو کردن ؟
من دیگه اینجا پست نمیدم مگر اینکه چیز مهمی باشه که نیاز به عنوان کردن داشته باشه !

شما وقتی در مورد چیزی اطلاعات نداری ضروریه در موردش نظر بدی تا مورد انتقاد قرار بگیری؟؟؟؟بهتره یه بار دیگه بری لیست برنده ها رو ببینی تا بدونی گیرز چند تا جایزه برده ...چه برسه به کاندیدا شدن......
(البته ادعایی نیس که بازهای دیگه ای بیشتر از این جایزه بردن)

+

یه نصیحتی رو هم از طرف برادر بزرگترت قبول کن داداش........ .

تو زندگی واقعیت ثابته ولی حقیقت متغیر.......شاید به نظرت چرت گفتم.....ولی معنیش اینه که وقتی فکر می کنی یکی مثه تو فکر نمی کنه دلیلش این نیس که فکرش غلط.......شاید اون از زاویه دیگه ای به مساله نیگا می کنه که با نگاه شما متفاوته....... .شاید حقیقت درست رو اون می بینه...... .

+

چیزی که من اینجا می بینم مقایسه کردن نیس........
ماجراجویی چند تا کاربر که با چند تا عکس میخوان تشخیص بدن بهترین گرافیک و بهترین بازی و داستان و.......چیه...... .

در کل اختلاف کمه بذارین بازی بیاد خودتون بازی کنید....سایتا نظر بدن اونوقت همدیگه رو بکوبین...... .
مرسی:d

.
.
.

کسی جواب من رو نداد گفتم که گرافیک آنچارتد حداقل 2 ویژگی برترداره یکی آب و دومی شن در صئرتی که گیرز هیچ کدوم از این ها رو نداره فیزیکشم که زیاد خوب نیست فقط کیفیت خیلی بالای تکسچر داره

کسی جواب من رو نداد گفتم که گرافیک آنچارتد حداقل 2 ویژگی برترداره یکی آب و دومی شن در صئرتی که گیرز هیچ کدوم از این ها رو نداره فیزیکشم که زیاد خوب نیست فقط کیفیت خیلی بالای تکسچر داره
آخه چرا پستهای عجیب و غریب میزنید.اولا که شهر جاسینتو زیر آب رفته و در این شماره شاهد افکت آب خواهیم بود و تا حالا چیزی از این مورد نشون ندادن.دوما خب تو این بازی مگه قرار هست شن باشه؟هر بازی یه سری خصوصیت داره.آنچارتد تو عربستان اتفاق میوفته و طبیعتا باید شن هم باشه.نکنه انتظار داری گل و درخت باشه؟گیرز هم تو یه سیاره دیگه که فقط توش جنگ بوده.تو رو خدا یکم فکر کنید قبل از پست زدن.

من که اصلا از همون نسخه یکه گیرز خوشم نیومد هرچقدر بازی میکردم به زور بازی میکردم شاید خوشم بیاد ولی اصلا حال نمیداد
ایول بنظر شخصی.

تا اینجا که ما دیدیم گیرز3 هم چیز کمی نیست و قابل رقابت با انچارتده اصلا گرافیک انچارتد بهتر نکنه میخواین بگین گیم پلیش هم جذاب تر و بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سری از دوستان U3 رو تا حد خدا میبرن بالا که فقط باعث مورد تمسخر قرار گرفتن میشه . من نمیدونم حالا چه نیازی هست این حرفا زده بشه . نسل بعد , تکون دادن دنیا , انقلاب تحول قیامت . آقا صبر کنین بازی بیاد بازی کنین لذت ببرین دیگه

:d

• Like
Reactions: Kainé
من میدونم الان این حرف هایی که این دوستمون زده میشه بعد از اومدن بازی و گرفتن میانگین امتیازات کمتر از نسخه قبل(که از نظر من کاملا بدیهی و مشخص هست این قضیه) مثل پتک تو سر همه دوستاران U3 میزنند و به کل بچه ها تعمیمش میدن. تو رو خدا این حرف ها رو نزنید:دی

U3 بازی فوق العاده زیبا و عالی هست و با چیزهایی که نشون دادن خود من هم دهنم آب افتاده اما واقعا فکر می کنید Geow3 بازی کوچیکی هست که تا این حد می خواید بهش ضربه بزنید؟ به خدا این بازی هم یکی از بهترین سری بازی های این نسل بوده و تو سبک خودش از رغیبا اگه بهتر نبوده بدتر هم نبوده. یکم رعایت کنید!

• Like
Reactions: u.s.a
من میدونم الان این حرف هایی که این دوستمون زده میشه بعد از اومدن بازی و گرفتن میانگین امتیازات کمتر از نسخه قبل(که از نظر من کاملا بدیهی و مشخص هست این قضیه) مثل پتک تو سر همه دوستاران U3 میزنند و به کل بچه ها تعمیمش میدن. تو رو خدا این حرف ها رو نزنید:biggrin1:
تو افتادن این اتفاق هیچ شکی نیست برهان :d از همون لحظه ی معرفی U3 هم معلوم بود :d
-------
دو چیزه که یه بازی رو به گند میکشه ! حتی اگه اون بازی خدا باشه !
یکی ترول یکی هم تعریف بیجا !
عزیزان اگه عاشق یه بازی هم هستین تو رو خدا تعریف های عجیب غریب نکنید :d واسه خود بازی بد میشه :d

البته در مورد GeoW 3 هم چیزهایی گفته شده که دست کمی از U3 نداره ! :دی
از اینکه گرافیک بازی فراتر از این نسل هست تا اینکه اگه بازی ای با گرافیک بالاتر از GeoW 3 بیاد رسمآ فیلم هست نه بازی !!
به قول یه نفر که توی تاپیک GeoW 3 گفته بود این طوری که دارین تعریف میکنین آدم فکر میکنه در مورد Crysis 3 حرف میزنین ! :دی
کلآ هر دو طرف زیاده روی میکنن ! ما که ویدئوهای گیم پلی رو می بینیم و تکلیفمون مشخصه ولی اونایی که فقط صحبت ها رو میخونن و از بازی ها بُت میسازن توی ذوقشون میخوره !

اولا که شما گفتین مردم میرن خودجوش میگیرن...پس بود یا نبود تبلیغا فرقی نداره که مایکرو تبلیغ کنه واسه بازیهاش یا نکنه؟؟؟؟
دوما کلا بازهای معروف سونی اکثرشون با مشکل فروش مواجه هستن همین انقلاب آخر سونی در زمینه اول شخص نشون دهنده این مورده....... .
سوما اگه بازی رو مردم بخوان واسش پول خرج می کنن مقدار کم یا زیاد کنسول بهانس...نمونش همین gt5 که کلی فروش کرد........ یا همین halo3 که اولای کنسول x360 منتشر شد و حدود 10 میلیونی فروخت........ .
پس این همه خود جوش خود جوش نکن.........
شما وقتی در مورد چیزی اطلاعات نداری ضروریه در موردش نظر بدی تا مورد انتقاد قرار بگیری؟؟؟؟بهتره یه بار دیگه بری لیست برنده ها رو ببینی تا بدونی گیرز چند تا جایزه برده ...چه برسه به کاندیدا شدن......
(البته ادعایی نیس که بازهای دیگه ای بیشتر از این جایزه بردن)
یه نصیحتی رو هم از طرف برادر بزرگترت قبول کن داداش........ .
تو زندگی واقعیت ثابته ولی حقیقت متغیر.....شاید به نظرت چرت گفتم.....ولی معنیش اینه که وقتی فکر می کنی یکی مثه تو فکر نمی کنه دلیلش این نیس که فکرش غلط.......شاید اون از زاویه دیگه ای به مساله نیگا می کنه که با نگاه شما متفاوته....... .شاید حقیقت درست رو اون می بینه...... .
چیزی که من اینجا می بینم مقایسه کردن نیس........ماجراجویی چند تا کاربر که با چند تا عکس میخوان تشخیص بدن بهترین گرافیک و بهترین بازی و داستان و.......چیه...... .

.[/
دوست عزیز کل پستت مورد قبول ولی اون تیکه ایی که بلد کردم 100 بار توضیح دادم ...!!!
اگه میبینید من گرافیک 2بازی رو با هم مقایسه کردم چون صرفا فقط گرافیک این 2 بازی قابل مقایست ...
چون هر دو بازی در ژانر های مختلف هستن و مقایسه گیم پلی یا داستانشون کار بیهوده و عبث ی هست ، که مثلا من بگم gears اکشنش قوی تره.... یکی دیگه بگه u3 داستانش بهتره و .....

لپ کلام ما به جز گرافیک نمی تونیم معیار عادلانه دیگه ایی واسه قیاس بین این دو بازی پیدا کنیم .

عزیز بنده کلی گفتم با شما نبودم...... .
یه مثال واسه شما میزنم:
یادته سر اومدن کینکت چقدر دانشمند پیدا شدن که میگفتن کینکت ps eye هستش ؟؟؟علت تاخیرش به خاطر فلان و بهمان؟؟؟بعدش که اومد چی شدن اون دانشمندا؟؟؟:d

ای بحثم اینجوریه .....با چند تا عکسم در این حد که دوستان گفتن نمیشه گفت بازی چطوریه حتی از لحاظ گرافیکی.......... .
منتظر باشیم بازیها بیان هر کدوم بهتر شد بحثو بسطش بدیم..چون مثلا از قسمت داستانی 12 ساعته گیرز 10 دقیقشم ندیدیم در نتیجه چطور میتونیم نظربدیم در مورد بازی؟؟
صبرکنیم بازیها بیان......یکیش میشه بهتر........که اونم موضوع خیلی مهمی نیس....حالا هر کدوم بهترباشه به من وشما چیش میرسه؟؟:d
.
.
.

من به شخصه به هر دو بازی علاقه دارم ( البته به گیرز بیشتر :d ) و در مورد گرافیک فقط نظر شخصی خودم رو دادم ، و به دوستان دیگه هم گفتم اگه فردا روزی گرایفک u3 بهتر بشه مطمئن باش من خودم جزو اولین نفراتی هستم که تبریک میگم :d
این مقایسه ها رو گذاشتم تا بعضی دوستان زیاده روی نکنن طوری که فک کنن با یه شن و آب قضیه تمام شدست و گیرز 3 جلو u3 هیچ حرفی واسه گفتن نداره ، بخدا همین بس :d

آخرین ویرایش:
البته در مورد GeoW 3 هم چیزهایی گفته شده که دست کمی از U3 نداره ! :دی
از اینکه گرافیک بازی فراتر از این نسل هست تا اینکه اگه بازی ای با گرافیک بالاتر از GeoW 3 بیاد رسمآ فیلم هست نه بازی !!
به قول یه نفر که توی تاپیک GeoW 3 گفته بود این طوری که دارین تعریف میکنین آدم فکر میکنه در مورد Crysis 3 حرف میزنین ! :دی
کلآ هر دو طرف زیاده روی میکنن ! ما که ویدئوهای گیم پلی رو می بینیم و تکلیفمون مشخصه ولی اونایی که فقط صحبت ها رو میخونن و از بازی ها بُت میسازن توی ذوقشون میخوره !

درسته واسه گیرزم زیاد چاخان می کنن ولی واسه آنچارتد زیادتره بالاخره چون شماره 2 اش امتیازات بیشتری داشت و بیشتر گل کرد متاسفانه بت سازی در موردش بیشتر(مخصوصا این تاپیک....حالا تو تاپیک خود بازی که ازش باید تعریف کنن:d)

دوست عزیز کل پستت مورد قبول ولی اون تیکه ایی که بلد کردم 100 بار توضیح دادم ...!!!
اگه میبینید من گرافیک 2بازی رو با هم مقایسه کردم چون صرفا فقط گرافیک این 2 بازی قابل مقایست ...
چون هر دو بازی در ژانر های مختلف هستن و مقایسه گیم پلی یا داستانشون کار بیهوده و عبث ی هست ، که مثلا من بگم gears اکشنش قوی تره.... یکی دیگه بگه u3 داستانش بهتره و .....

لپ کلام ما به جز گرافیک نمی تونیم معیار عادلانه دیگه ایی واسه قیاس بین این دو بازی پیدا کنیم .

عزیز بنده کلی گفتم با شما نبودم...... .

یه مثال واسه شما میزنم:

یادته سر اومدن کینکت چقدر دانشمند پیدا شدن که میگفتن کینکت ps eye هستش ؟؟؟علت تاخیرش به خاطر فلان و بهمان؟؟؟بعدش که اومد چی شدن اون دانشمندا؟؟؟:d

این بحثم اینجوریه .....با چند تا عکسم در این حد که دوستان گفتن نمیشه گفت بازی چطوریه حتی از لحاظ گرافیکی.......... .

منتظر باشیم بازیها بیان هر کدوم بهتر شد بحثو بسطش بدیم..چون مثلا از قسمت داستانی 12 ساعته گیرز 10 دقیقشم ندیدیم در نتیجه چطور میتونیم نظربدیم در مورد بازی؟؟

صبرکنیم بازیها بیان......یکیش میشه بهتر........که اونم موضوع خیلی مهمی نیس....حالا هر کدوم بهترباشه به من وشما چیش میرسه؟؟:d
.
.
.

دوستان من لطف کنید به جای نقد کردن من اگر حرفی در مورد بازیها دارید بگید خواهشا این آخرین باری باشه به جای حرف در مورد بازیها فقط و فقط به نقد حرفهای من میپردازید قرار شد این آخرین پست من اینجا باشه ولی دوستان دلسوز خواهشا دیگه در مورد حرفهای من بحثی نباشه این تاپیک نقد jimrako 1 نیست ممنون همه داداش من هستید و من هم کوچیک همه از ناظر گرفته تا کاربر ممنون !

من میدونم الان این حرف هایی که این دوستمون زده میشه بعد از اومدن بازی و گرفتن میانگین امتیازات کمتر از نسخه قبل(که از نظر من کاملا بدیهی و مشخص هست این قضیه) مثل پتک تو سر همه دوستاران U3 میزنند و به کل بچه ها تعمیمش میدن. تو رو خدا این حرف ها رو نزنید:دی

U3 بازی فوق العاده زیبا و عالی هست و با چیزهایی که نشون دادن خود من هم دهنم آب افتاده اما واقعا فکر می کنید Geow3 بازی کوچیکی هست که تا این حد می خواید بهش ضربه بزنید؟ به خدا این بازی هم یکی از بهترین سری بازی های این نسل بوده و تو سبک خودش از رغیبا اگه بهتر نبوده بدتر هم نبوده. یکم رعایت کنید!

آخه چرا تاپیک رو بهم میزنی برهان /:) وضع ما رو ببین با دوستان .:arrowd::arrowd::arrowd:

oy251gjc2zsip780azc0.gif

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or