Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
چرا همه گیر به جمله عبارت انگشت به دهن دادن وقتی یک بازی بیاد و باهاش حال کنی یه جاهایی هم میخکوب بشی همون انگشت به دهن هست خوب حالا شما و یا بقیه زیر پوستی حال میکنید به من چه ؟:d

خوب اخه واقعا نشدم دیگه:dاین دو بازی گرافیکشون عالیه ولی خوب اونجور که انگشت به دهن بشیمو فکمون بخوره زمین نیست منم منظورم اینه وگرنه من هم با گیرز کلی میخکوب شدم و حال کردم هم با انچارتد ولی این که بگی یه بازی گرافیکش عالیه با اینکه بگی ادمو میخکوب میکنه و انگشت به دهن میمونه فرق داره:x

باز من نبودم اومدین مغز بچه ها رو شستشو بدین که gears 3 گرافیک بهتری از uncharted 3 داره ؟
نگاه کنید اینقدر اسکرین شات و ویدیو از گیم پلی gears 3 اومده که دیگه چیز خاصی نمونده موقع انتشار بازی که شما ندیده باشید اینو واقعا میگم ولی uncharted 3 هنوز یک قطره هم از محیطهای گرافیکی و زیبای اون نشون ندادن این تریلر e3 که دیدید توی کشتی بود با اینکه واقعا عالی بود و من یکی که خیلی باهاش حال کردم ولی واقعا از نظر بقیه قسمتهای آنچارتد چیز خاصی نداشته و هنوز قسمتهایی هست که واقعا با دیدن گرافیک اونها در جاتون میخکوب میشید چیزی که توی آخرین مصاحبه game spot با کارگردان بازی نوشته بود این بود که هیچ چیز خاصی هنوز نشون ندادن و چیزهایی برای رو کردن دارن که تمام جامعه گیم رو تکون میده و توی آخرین جملش گفته بود فقط صبر کنید و ببینید (ناتی داگ عادت نداره بازار گرمی کنه حتما چیزی هست که میگن ) !
دوست عزیز شست و شوی مغز چیه ؟!
اولا اینکه همه-ی کسایی که تو بازیسنتر هستن خدارو شکر درک و فهم بالایی دارن و هیچکس نمیتونه مغزشون رو شست و شو بده . چه شما باشی چه نباشی دوستان نظر خودشون رو دارن . نیازی به کسی ندارن که بخواد به راه راست هدایتشون کنه . اون هم کسی که نظر فن بوی-ایِ خودش رو FACT میدونه
دوما گیرز اگه اشتباه نکنم حداقل 12 ساعت گیم پلی داره با 4تا تریلر و اسکرین شات شما از کجا فهمیدید که دیگه چیز جدیدی واسه نمایش نمونده ؟
میدونم ND کارش رو خوب بلده اینم میدونم که بازیِ فوق العاده-ای رو عرضه میکنه اما هر بازیسازی راجع به بازیش اینجوری صحبت میکنه نمیاد بگه که ما هیچ چیز جدیدی برای نمایش نداریم که شما مارو به صحبتهای سازنده-ی آنچارتد ارجاع میدید !

• Like
Reactions: u.s.a and kayne
چیزهایی برای رو کردن دارن که تمام جامعه گیم رو تکون میده
برادر من اینها چیه میگی ! مگه قراره از یه IP جدید نسل بعد رونمایی بشه ! یه بازی ای که دو شماره ازش اومده و این الان سومین شمارشه و در ضمن در انتهای این نسل هم داره عرضه میشه و ته مونده ی قدرت کنسول هاست که این حرفها رو نداره !
مطمئن باش گیرز هم با این همه نمایش کلی صحنه های میخکوب کننده و ... خواهد داشت همونطور که شماره ی 2 ـش داشت ! به ویژه که قول دادن یه دستی به سر و روی داستانش هم به صورت اساسی بکشن !

• Like
Reactions: kayne
گرافیک گیرز هم خیلی خوبه ولی آنچارتد 2 تا چیز شاخص داره یکی حالات دینامیک و کاملا پویای آب اون یکی هم شن که گیرز هیچ کدوم از این ها رو نداره

دوست عزیز شست و شوی مغز چیه ؟!
اولا اینکه همه-ی کسایی که تو بازیسنتر هستن خدارو شکر درک و فهم بالایی دارن و هیچکس نمیتونه مغزشون رو شست و شو بده . چه شما باشی چه نباشی دوستان نظر خودشون رو دارن . نیازی به کسی ندارن که بخواد به راه راست هدایتشون کنه . اون هم کسی که نظر فن بوی-ایِ خودش رو FACT میدونه
دوما گیرز اگه اشتباه نکنم حداقل 12 ساعت گیم پلی داره با 4تا تریلر و اسکرین شات شما از کجا فهمیدید که دیگه چیز جدیدی واسه نمایش نمونده ؟
میدونم ND کارش رو خوب بلده اینم میدونم که بازیِ فوق العاده-ای رو عرضه میکنه اما هر بازیسازی راجع به بازیش اینجوری صحبت میکنه نمیاد بگه که ما هیچ چیز جدیدی برای نمایش نداریم که شما مارو به صحبتهای سازنده-ی آنچارتد ارجاع میدید !
شما هنوز فرق مزاح و شوخی با جدی و توهین رو نمیدونید ؟
شما از لحن نوشته متوجه نشدید تماما شوخی هست ؟
هر بازی سازی رو از روی تجربه میشه شناخت نمونش ea هست که خیلی از وقتها حرف فیک میزنه و اغراق میکنه و ویدیوی فیک هم نشون میده(همین الان بگم منظورم bf3 نیست) ولی nd همیشه یا چیزی رو نمیگه یا بگه راستش رو میگه این رو تجربه نشون داده !
برادر من اینها چیه میگی ! مگه قراره از یه IP جدید نسل بعد رونمایی بشه ! یه بازی ای که دو شماره ازش اومده و این الان سومین شمارشه و در ضمن در انتهای این نسل هم داره عرضه میشه و ته مونده ی قدرت کنسول هاست که این حرفها رو نداره !
مطمئن باش گیرز هم با این همه نمایش کلی صحنه های میخکوب کننده و ... خواهد داشت همونطور که شماره ی 2 ـش داشت ! به ویژه که قول دادن یه دستی به سر و روی داستانش هم به صورت اساسی بکشن !
نه خیر معلومه که نمیخوان یک آی پی جدید نسل بعد رو معرفی کنن و به قول شما میخوان شماره سوم یک بازی رو که قراره آخر این نسل بیاد معرفی کنن چون این آیپی از همون شماره اولش شناخته شد و خودش رو نشون داد که همیشه بهترین هست حالا توی متن مصاحبه از زبان کاگردان بازی چنین حرفهایی زده شده حتما بدون دلیل نبوده و این رو قول میدم نه به شما و یا بقیه بلکه به خودم که با انتشار بازی u3 متوجه خواهید شد که این بازی از یک بازی نسل بعد چیزی کم نداره و به معنای واقعی دنیا رو تکون میده !
آیا شماره 2 بازی به نوعی دنیا رو تکون نداد ؟ آیا مدتها حرفش نقل محفلها نبود و هنوز هم هست نیست؟
اصلا حرف من بر سر این نیست که gears بد هست حرف من اینه که بین بهتر و بهترتر(این رو برای درک مطلب میگم لطفا غلط املایی نگیرید) u3 بهترتره هست و این هم نظر شخصی تنها من نیست با توجه به چیزهایی که دیدم و تجربه هایی که از سازنده گان هر دو بازی دارم و تمام تریلرهایی که دیدم و هنوز هم پیگیر تریلر ها و اطلاعات جدید این دو بازی هستم نتیجه این میشه که u3 بهتر هست !

آخرین ویرایش:
هر بازی سازی رو از روی تجربه میشه شناخت نمونش ea هست که خیلی از وقتها حرف فیک میزنه و اغراق میکنه و ویدیوی فیک هم نشون میده(همین الان بگم منظورم bf3 نیست) ولی nd همیشه یا چیزی رو نمیگه یا بگه راستش رو میگه این رو تجربه نشون داده !
نه خیر معلومه که نمیخوان یک آی پی جدید نسل بعد رو معرفی کنن و به قول شما میخوان شماره سوم یک بازی رو که قراره آخر این نسل بیاد معرفی کنن چون این آیپی از همون شماره اولش شناخته شد و خودش رو نشون داد که همیشه بهترین هست حالا توی متن مصاحبه از زبان کاگردان بازی چنین حرفهایی زده شده حتما بدون دلیل نبوده و این رو قول میدم نه به شما و یا بقیه بلکه به خودم که با انتشار بازی u3 متوجه خواهید شد که این بازی از یک بازی نسل بعد چیزی کم نداره و به معنای واقعی دنیا رو تکون میده !
آیا شماره 2 بازی به نوعی دنیا رو تکون نداد ؟ آیا مدتها حرفش نقل محفلها نبود و هنوز هم هست نیست؟
اصلا حرف من بر سر این نیست که gears بد هست حرف من اینه که بین بهتر و بهترتر(این رو برای درک مطلب میگم لطفا غلط املایی نگیرید) u3 بهترتره هست و این هم نظر شخصی تنها من نیست با توجه به چیزهایی که دیدم و تجربه هایی که از سازنده گان هر دو بازی دارم و تمام تریلرهایی که دیدم و هنوز هم پیگیر تریلر ها و اطلاعات جدید این دو بازی هستم نتیجه این میشه که u3 بهتر هست !
هایپ های خود جوش اون هم از نوع فن بازی فقط ضربه مستقیم به بازی میزنه حالا میخواد اون بازی شاهکاری مثل mgs یا un ویا gears باشه....
نهایت تفاوت این دو بازی میتونه تفاوت 1 یا 2 امتیازی میانگین کلیه منتقدان باشه نه بیشتر....

ناتی داگ و بازیهای اون نیاز به تبلیغ نداره خود جوش همه میرن میخرن و این شاهکار رو تجربه میکنن;;)
اگر با دیدن اون عکسها واقعا چیز خاصی ندیدید خوب پس من دیگه حرفی ندارم !:)

کلا کاری با بحث شما ندارم..........چون طرفین فاقد سواد اکادمیک و مقایسه هستن(منم همینطور) و البته دز فن بازی هر دو طرفم بالاس:d

ولی یه سوالی در مورد این پستی که نقل کردم واسم پیش اومده:

داداش آخه همه رفتن خودجوش بازی انچارتد2 رو خریدن چند میلیون فروخت ؟؟؟4...5 میلیون دیگه...این کجاش آمار خفنیه؟؟

چنان از آنچارتد تعریف می کنید که آدم فکر می کنه یه بازی انقلابی دیگه ای مثه SUPER MARIO خلق شده........ .

هر دو این بازیها تقریبا در یه سطحن....فرقا اندکه ...چه از لحاظ گیم پلی ...چه گرافیک و هر چی که فکر می کنین........ .
.
.
.

آخرین ویرایش:
به هیچ عنوان نوشته های شما لحن طنز و مزاح نداره !!!!!

حالا توی متن مصاحبه از زبان کاگردان بازی چنین حرفهایی زده شده حتما بدون دلیل نبوده و این رو قول میدم نه به شما و یا بقیه بلکه به خودم که با انتشار بازی u3 متوجه خواهید شد که این بازی از یک بازی نسل بعد چیزی کم نداره و به معنای واقعی دنیا رو تکون میده !

دوستان آموزش هاپب و تیلیغات کذایی زیر نظر استاد jimrako1 ، تضمینی 100% :))

ادامه بده داریم فیض میبریم :d

• Like
Reactions: War Has Change
بحث من دیگه با همه اینجا تموم شده برام مهم نیست کی چی فکر میکنه هر کسی هر بازی دوست داشته باشه بعد از عرضه میره تهیه میکنه و بازی میکنه فقط و فقط حرف من اینه که به جای اینکه به جمله ها و عبارات هم گیر بدیم و بیاییم یک بخش از حرفهای طرفمون رو bold کنیم و ...... بهتره ببینیم طرفمون میخواد چی بگه همگی ببخشن که من بی سواد اومدم اینجا نظر دادم سواد داراش بسم الله خدانگهدار !
داداش آخه همه رفتن خودجوش بازی انچارتد2 رو خریدن چند میلیون فروخت ؟؟؟4...5 میلیون دیگه...این کجاش آمار خفنیه؟؟
این آخرین حرف من توی این تاپیک هست نگاه کن داداش منو شما بهتره حقیقت بین باشیم خودتون هم میدونید اون زمانی که gears 2 و uncharted 2 عرضه شدن تعداد کسانی که xbox داشتن خیلی بیشتر از کسانی بود که ps3 داشتن فقط این اواخر به دلیل اینکه ps3 رو هک کردن خیلیها به خرید ps3 رو آوردن و خیلی روشن هست که چرا مقدار فروشها فرق میکنه تازه تبلیغات خرج بری هم که microsoft همیشه کرده و میکنه توی این امر دخیل هست در ضمن هیچ وقت فروش یک بازی دلیل بر برتر بودن اون نیست خودتون هم این رو خوب میدونید من تا حالا اومدم اینجا و حرف این رو بزنم که تمام سایتهای معتبر و مجله های گیم حتی gears 3 رو کاندید بهترین بازیهای e3 هم نکردند در هیچ زمینه ای حتی اسمی هم ازش برده نشده حتی تو بخش xbox هم اسمی ازش برده نشده انگار اصلا وجود نداشته حالا خوب هست بیام این بازی رو کوچیک کنم چون تمام سایتهای معروف نقد بازی هم این کار رو کردن ؟چرا این کار رو نکردم چون اصلا اعتقادی به منتقدها ندارم خوب و یا بد بودن یک بازی رو من و شما که بازیها رو بازی میکنیم و با جون و دل تا آخر میریم بهتر از تمامی منتقدها این سایتها میدونیم هر چی باشه بازی رو برای ما میسازن نه منتقدها اون هم منتقدهایی که توی نقدشون خیلی چیزها دخیله !!!!
من دیگه اینجا پست نمیدم مگر اینکه چیز مهمی باشه که نیاز به عنوان کردن داشته باشه !

آخرین ویرایش:
برای دمویی بود که توی e3 خود evan wells داشت بازی می کرد لحظاتی قبل از سوراخ شدن کشتی :d
واقعا؟:d
این که دیگه تابلوئه بهتره
گرافیک گیرز پیشرفت زیادی داشته ولی انصافا مال U3 بهتره
از نظر گیم پلی من با شوتینگ گیرز بیشتر حال میکنم هیجان بیشتری بهم میده
مولتی گیرز واسم هیجان بیشتری داره
در کل هر 2 بازی جز کاندیدای GOTY هستن که من شخصا شانس آنچارتد رو بیشتر میبینم با توجه به سابقه ND
باسه گیرز بین 90 تا 95 و باسه U3 میانگین 92 تا 96 رو پیش بینی میکنم:d

یعنی اگه نسل بعد بخواد گرافیک In Game با کیفیت کمتر از یه CG خوش ساخت داشته باشه اصلاً نمیشه اسم نسل بعد روش گذاشت ! این از این !
این کار و حرف های شما نه تنها به بازی کمکی نمی کنه بلکه تنها پیامدش یه چیزه : تخریب !
اینو خیلی دوستانه گفتم !
-----
واقعا؟:d
بـــله :دی
-----------
خوب برا خودتون می برید می دوزین , کجا ته نسل برادر من , به اینا می گی ته مونده قدرت کنسول ها , من نمی گم این بازی ها در حد نسل آیندن ولی اینجوری که شما می گی یکی ندونه فکر می کنه هفته بعد می خواد Ps4 عرضه بشه اینجا همینجوری یه بازی دادن ! اتفاقا این بازی ها اوج قدرت کنسول خواهند بود نه ته مونده .
این بحث نسل بعد رو اینجا ادامه ندیم بهتره :d ولی در کل دیگه چیز خاصی از این نسل باقی نمونده ! فوق فوقش یکسال و نیم یا یه خورده کمتر و بیشتر کنسولها بتونن جوابگوی خواسته ها باشن غیر از اینه :d یعنی واقعاً بعید به نظر میرسه جهش خیلی بزرگ یا خوبی دیده بشه احتمال هم داره 2012 سال طوفانی و پایانی IP های شاخ باشه ! (اعم از معرفی شده و نشده)
این گرافیک و کیفیت کنونی بازیها هم شاید تا حدودی راضی کننده باشه ولی در مقابل کارهایی که توی نسل بعد میشه انجام داد واقعاً هیچیه :d بحثی بود توی پروفایل در خدمتیم :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.s.a

خوب برا خودتون می برید می دوزین , کجا ته نسل برادر من , به اینا می گی ته مونده قدرت کنسول ها , من نمی گم این بازی ها در حد نسل آیندن ولی اینجوری که شما می گی یکی ندونه فکر می کنه هفته بعد می خواد Ps4 عرضه بشه اینجا همینجوری یه بازی دادن ! اتفاقا این بازی ها اوج قدرت کنسول خواهند بود نه ته مونده .

با انتشار بازی u3 متوجه خواهید شد که این بازی از یک بازی نسل بعد چیزی کم نداره و به معنای واقعی دنیا رو تکون میده !
آیا شماره 2 بازی به نوعی دنیا رو تکون نداد ؟
خیلی خدائی=)):))u2 دنیا رو تکون داد؟اونوقت با چیش تکون داد؟اگر بخاطر گرافیک میگی که خیلی قبلتر کرایسس دنیا رو تکون داد.گیم پلیش هم هیچ چیز جدیدی رو عرضه نکرد.پس با چیش دنیا رو تکون داد؟اگر این اسمش تکون دادن بود پس doom مثلا چیکار کرد؟
ناتی داگ و بازیهای اون نیاز به تبلیغ نداره خود جوش همه میرن میخرن و این شاهکار رو تجربه میکنن;;)
آهان نیست که شماره های قبلیش یکی 10 میلیون فروش داشتن.حالا خوبه در مجموع 2 شماره 8 میلیون فروش داشته،در حالیکه گیرز 2 شمارش 12 میلیون فروش داشته.

شما زیادی جوگیر شدی.بهتره بیخیال بشی،چون حتی فنهای درجه یک آنچارتد هم نسبت به جملات شما اعتراض دارن.
تمام سایتهای معتبر و مجله های گیم حتی gears 3 رو کاندید بهترین بازیهای e3 هم نکردند در هیچ زمینه ای حتی اسمی هم ازش برده نشده حتی تو بخش xbox هم اسمی ازش برده نشده انگار اصلا وجود نداشته
منبع این ادعایی که کردی رو بده.گیرز 3 از 2 سایت به عنوان بهترین مولتی پلیر انتخاب شد.و با اینکه اصلا نمایشش تو e3 خوب نبود در مجموع 4-5 جایزه هم برد.این حرفها رو از کجات در میاری؟

آهان نیست که شماره های قبلیش یکی 10 میلیون فروش داشتن.حالا خوبه در مجموع 2 شماره 8 میلیون فروش داشته،در حالیکه گیرز 2 شمارش 12 میلیون فروش داشته.
حسین جان به بقیه بحثتون کاری ندارم ولی الان آتو میدی دست بعضیا که فروش بیشتر به معنای بهتر بودن بازیه
سری COD فروشش کجا و Bf کجا الان COD بهتره؟:d
دوستان دندون رو جیگر بذارید بازی که عرضه شد همه چی عیان میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or