Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
دوستان واقعا این دو بازی هر دو عالی کار شدن لااقل ار نظر گرافیک تا اینجا gears نشون داده کارش رو خوب بلده فقط uncharted با یکی بود یکی نبود در آوردن آدم رو توی شک میبره یه جا از گیم پلی میبینیم گرافیک عالی هست و دهنمون باز میمونه یه جا هم گرافیک توی ذوق میزنه و تابلو هست ولی هنوز برا نتیجه گیری زوده ولی این رو بگم اگر gears از نظر داستانی رو بازی دستی کشیده باشه و داستان خوبی داشته باشه و روند ماجرا رو طوری پیش ببرن که خسته کننده نشه دیگه عالی میشه چون گرافیکش جای هیچ حرفی رو باقی نمیذاره از اونطرف هم u3 که هنوز در حال ارتقا گرافیک بازی هست و همه میدونیم که از نظر داستانی عینه همیشه سورپرایزهای زیادی برامون داره گیم پلی هم که بماند واقعا از نظر گیم پلی عالی هست خیلی سخته بین این دو بازی یکی رو انتخاب کرد اما به نظر من uncharted 3 بزنده میشه (فن بازی گل کرد) :d

دوستان واقعا این دو بازی هر دو عالی کار شدن لااقل ار نظر گرافیک تا اینجا gears نشون داده کارش رو خوب بلده فقط uncharted با یکی بود یکی نبود در آوردن آدم رو توی شک میبره یه جا از گیم پلی میبینیم گرافیک عالی هست و دهنمون باز میمونه یه جا هم گرافیک توی ذوق میزنه و تابلو هست ولی هنوز برا نتیجه گیری زوده ولی این رو بگم اگر gears از نظر داستانی رو بازی دستی کشیده باشه و داستان خوبی داشته باشه و روند ماجرا رو طوری پیش ببرن که خسته کننده نشه دیگه عالی میشه چون گرافیکش جای هیچ حرفی رو باقی نمیذاره از اونطرف هم u3 که هنوز در حال ارتقا گرافیک بازی هست و همه میدونیم که از نظر داستانی عینه همیشه سورپرایزهای زیادی برامون داره گیم پلی هم که بماند واقعا از نظر گیم پلی عالی هست خیلی سخته بین این دو بازی یکی رو انتخاب کرد اما به نظر من uncharted 3 بزنده میشه (فن بازی گل کرد) :d
بگو دوتاشون غولن دیگه
(با این ویدوهای اسپویلری که اومد گرافیک گرز واقعا شاخه)

من خیلی روی Screen Tearing حساسم ، مطمئنم GeOW 2 نداشت یا اگر هم داشت خیلی خیلی ناچیز بوده که اصلا به چشم نمیومده .

الان رفتم نقدا رو خووندم......شما راس میگی ...در مورد افت فریم نوشته بودن نه پارگی تصویر....افت فریمشم ولی گاهی رو اعصاب بودا.... .
مخصوصا وقتی میخواستی با نارنجک دو سه نفرو منفجر کنی همیشه یه افت فریم محسوس اتفاق می افتاد...... .:d

حسین زدن این حرف دیگه از تو بعیده.میخوای منم یه عکس از U3 بزارم تا نظرت برگرده...:d:d
من همه جا گفتم u3 بهتره.ولی بعد از دیدن ویدیوهای جدید گیرز نظرم برگشت یکم.اما بعد از دیدن این عکس دیگه معتقد شدم گیرز بهتره.
بنده انصافا هنوز عکسی از آنچارتد ندیدم که در این حد باشه.البته اضافه کنم که hud هم داشته باشه ها.

هر کس میخواد بفهمه گرافیک گیرز در چه سطحی این تریلر رو ببینه :

http://www.youtube.com/watch?v=yyX1IQ-N3bw

تازه این مپ ـه مولتی هست ، فقط تنها مشکلش اینه که hd نیست ولی با این حال نوپردازی و سایه زنی غوغاست :d
50954695999886084242.jpg
18785881576840208638.jpg
55226481331671074443.jpg
61626747208420299247.jpg

هر کس میخواد بفهمه گرافیک گیرز در چه سطحی این تریلر رو ببینه :
............سایه زنی غوغاست :d
حالا یه نکته ی جالب واسم اینه که هنوز اپیک مَپه ASURA رو نشون نداده اگه هم الآن یه تریلره یه دقیقه ای ازش می بینیم صرفا لیک شده که اونم تا دو روز دووم نمیاره و Remove میشه !

یه باره دیگه به اون مقایسه ای که gamespot و به تبعه اون LoT انجام داده بود رجوع کنید ببینید منطقی بود که اون مپه U3 ـو با اون رنگبندیش مقایسه نکرده با این مپ؟!!

----------------------
من قبلا هم گفتم الآن هم میگم هر چقدر U3 بنچمارکه تو خیلی از زمینه ها ولی سایه زنیش مشکل داره ها ! حالا اون کسایی که Now Playing GameSpot ـو HD شو دان کردن و دیدن بیان بگن مشکل داره یا نه ! خوب انتظاره AA در حده High End ـه PC رو که نداریم ولی دیگه نه تا این حد ! البته این مشکل تو اون مَپه بیابونش که تو فرودگاه ـست و اسمشو نمی دونم بیشتر به چشم میاد ...پیشرفته نورپردازیش به طرز وحشتناکی تو چشمه ولی مکمله نورپردازی به نظرم یه سایه زنیه نرم و صیقلیه که به خصوص تو مَپ یا مراحله خشک و بیابونیه U3 که دوستان می گن هیچیشو هنوز ناتی داگ نشون نداده خیلی تو ذوق می زنه ولی در هر صورت امیدوارم هر چقدر ناتی داگ رو بقیه ی فاکتور های گرافیکی وسواس و وقت گذاشته از سایه زنیش غافل نشه !

----------------
داش مصطفی می تونی یه چند تا اسکرین کپچر کنی ازش من کپچرباز نیستم !

آخرین ویرایش:
من عکس بدون hud قبول ندارم.
منم همینطور :دی ! یسری عکس قبل از بازی میاد از طرف سازنده ها ، که کیفیتشون از بازی بالاتر هست ... یه چیزی تو مایه های فوتومُد Gran Turismo مثلا :دی !
برای نمونه شما این عکس رو نگاه کنید :

الآن محصول نهایی بهیچ وجه AA ـی درین حد نداره ... این تصاویری هم از آنچارتد 3 در بالا گذاشته شده،از همین جنس تصاویر هستن .

یه باره دیگه به اون مقایسه ای که gamespot و به تبعه اون LoT انجام داده بود رجوع کنید ببینید منطقی بود که اون مپه U3 ـو با اون رنگبندیش مقایسه نکرده با این مپ؟!!

من قبلا هم گفتم الآن هم میگم هر چقدر U3 بنچمارکه تو خیلی از زمینه ها ولی سایه زنیش مشکل داره ها ! حالا اون کسایی که Now Playing GameSpot ـو HD شو دان کردن و دیدن بیان بگن مشکل داره یا نه ! خوب انتظاره AA در حده High End ـه PC رو که نداریم ولی دیگه نه تا این حد ! البته این مشکل تو اون مَپه بیابونش که تو فرودگاه ـست و اسمشو نمی دونم بیشتر به چشم میاد ...پیشرفته نورپردازیش به طرز وحشتناکی تو چشمه ولی مکمله نورپردازی به نظرم یه سایه زنیه نرم و صیقلیه که به خصوص تو مَپ یا مراحله خشک و بیابونیه U3 که دوستان می گن هیچیشو هنوز ناتی داگ نشون نداده خیلی تو ذوق می زنه ولی در هر صورت امیدوارم هر چقدر ناتی داگ رو بقیه ی فاکتور های گرافیکی وسواس و وقت گذاشته از سایه زنیش غافل نشه !

داش مصطفی می تونی یه چند تا اسکرین کپچر کنی ازش من کپچرباز نیستم !
والا من Now Playing GameSpot ندیدم تا قضاوت کنم ، ولی تا الان هرچی تریلر از بازی دیدم بنظرم سایه زنیش خوب بود :d

4 تا عکس که نمیشه منبع آخه حسین جان ,

uncharted3marlowe.jpg

فکر کنم شما پست ایشون رو کامل نخووندی....چون عکسایی از انچارتد رو گذاشتی که داخل بازی نیستن یعنی به قول خود ایشون :

بنده انصافا هنوز عکسی از آنچارتد ندیدم که در این حد باشه.البته اضافه کنم که hud هم داشته باشه ها.

به بتا کاری ندارم, اسمش روشه هرچند طی تجربه ای که خودم داشتم مشکلی در زمینه سایه زنی ندیدیم (لوکیشین Desert بتا مالتی رو هم با چیزی که توی سینگل میبینی حتی مقایسه هم نکن) اما نمایش های بازی توی E3 نشون داد سایه زنی بازی فوق العادست, یعنی سایه زنی حجمی و داینامیک بازی در بالاترین کیفیتی هست که میشد دید, به تصاویر دقت کن:

اینم تصویری از سایه زنی لوکیشن بیابان در بخش تک نفره:

ذره ای Jaggies دیده نمیشه حالا حساب کن ناتی داگ گفته نور پردازی و سایه زنی U3 توی نمایش های E3 فقط یک Taste از چیزی هست که تو Retail میبینید, مشتاقانه تا 1 نوامبر صبر میکنیم ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or