Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
گیرز انصافا تو بعضی زمینه ها عالی عمل کرده ، از لحاظ گرافیکی حتی تو بخش مولتی قابل رقابت با با بازی های دیگست .....
دود smok نگاه :d
98508373168181173940.jpg

اینا که از گیم پلی نیست.
خوب رامین تو که اینقدر ایراد میگیری بیا چنتا عکس بزار ببینیم
چرا انقد عکس میزارید؟
نماش زنده آنچارتد تو E3 هست برید نگاه کنید
واسه اینکه فن های گیرز قبول ندارن که U3 بهتره به خاطر همین هی عکس میذارن
خداييش سايه زني گيرز بهتره :D
:d:d:d:d
کلا کم کم داره باورم میشه تمام افکت ها تو گیرز بهتره;)
اره بابا اصلا گیرز ار همین الان به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شده راحت شدی...:d:d

images

دوستان اگر گرافیک بازی پایانی uncharted 3 توی بخش بیابان بازی همینی باشه که توی عکس بالا میبینید باز هم میگید gears 3 بهتره ؟
همه ی کسانی که تا حالا uncharted بازی کردن میدونن که گرافیک میان پرده ها با خود بازی یکی هست و اصولا میان پرده ها و تصاویر رو با موتور گرافیکی خود بازی پردازش میکنن من خودم با اولین بار دیدن beta uncharted 3 یه جورایی ناراحت شدم چون توقع بیشتری داشتم ولی این رو مطمئنم که گرافیک پایانی بازی همینی خواهد شد که توی عکس بالا میبینید لااقل در بخش بیابانی و کویر صد در صد همین خواهد بود روش هم شرط میبندم بوک مارک این حرف من هم کاملا آزاد هست !!!
همه ی کسانی که با ناتی داگ آشنا باشن بهش اطمینان میکنن و تا اینجا هم کردن برای همین 311 رای مربوط به آنچارتد 3 هست توی نظرسنجی !!!

آخرین ویرایش:
images

دوستان اگر گرافیک بازی پایانی uncharted 3 توی بخش بیابان بازی همینی باشه که توی عکس بالا میبینید باز هم میگید gears 3 بهتره ؟
همه ی کسانی که تا حالا uncharted بازی کردن میدونن که گرافیک میان پرده ها با خود بازی یکی هست و اصولا میان پرده ها و تصاویر رو با موتور گرافیکی خود بازی پردازش میکنن من خودم با اولین بار دیدن beta uncharted 3 یه جورایی ناراحت شدم چون توقع بیشتری داشتم ولی این رو مطمئنم که گرافیک پایانی بازی همینی خواهد شد که توی عکس بالا میبینید لااقل در بخش بیابانی و کویر صد در صد همین خواهد بود روش هم شرط میبندم بوک مارک این حرف من هم کاملا آزاد هست !!!
همه ی کسانی که با ناتی داگ آشنا باشن بهش اطمینان میکنن و تا اینجا هم کردن برای همین 308 رای مربوط به آنچارتد 3 هست توی نظرسنجی !!!

برو خجالت بکش:dاون عکسه که گذاشتی ماله تریلر cgانچارتد هستش.عکس in-gameبزار.

images

همه ی کسانی که با ناتی داگ آشنا باشن بهش اطمینان میکنن و تا اینجا هم کردن برای همین 308 رای مربوط به آنچارتد 3 هست توی نظرسنجی !!!
:|:|:|
چرا فک میکنید با فن بازی بهتون چیزی میرسه!
والا به کسی با اینکارا پول نمیدن!
شما ظاهرا اصلا اخبار مربوط به گیرز آو وار رو نخوندید چون تو اون چیزی به اسم cg نیست و همش مربوط به گرافیک خود بازیه:)
در ضمن اگه میخوای چیزیو ثابت کنی از تریلر خود بازی نشون بده اینجوری که نمیشه بیای بگی این گرافیک بازی باشه دیگه چی میگین!
شما از هر نظر گیرز رو با آنچارتد مقایسه کنی یجورایی = میشن ! تا حدودی هم گیرز فعلا برگ برنده رو داره
هرچند که اینگرافیک مولتی پلیرشه!!
خود من از کسانی بودم که به آنچارتد 3 رای دادم! پس منم عشق آنچارتدم! هرچند هنوز تا انتشار جفتشون 2-3 ماهی میمونه(درسته؟)پس جفتشون جای پیشرفت دارن!
البته انصافا مراحل بیابونیه آنچارتد حرف ندارند ولی دیگه نه اینکه..

برو خجالت بکش:dاون عکسه که گذاشتی ماله تریلر cgانچارتد هستش.عکس in-gameبزار.
دوست من این عکس ماله آنونس اولین تریلر از uncharted 3 هست من هم نگفتم گیم پلی هست بلکه نوشتم اگر خود بازی uncharted 3 توی بخش بیابان همچین گرافیکی داشته باشه باز هم میگید gears 3 گرافیک بالاتری داره ؟
شما تا حالا آنچارتد بازی کردید ؟
توی تمام شماره های آنچارتد گرافیک گیم پلی با تصاویر میان پرده یکی هست من هم این قول رو میدم که گرافیک بخش داستانی محیط بیابان دقیقا در همین حد خواهد بود میتونید این حرف من رو بوکمارک کنید تا چهار ماه دیگه که بازی ریلیز میشه !!!
چرا فک میکنید با فن بازی بهتون چیزی میرسه!
درست حرف بزنید ممنون میشم یک سوال دارم آیا شما قبول دارید خود گرافیک بازی توی محیط بیابان میتونه در همین حد باشه یا نه ؟
من میگم میتونه باشه شما هم بوکمارک کنید این حرف من رو پاش هم میمونم !!!
تمام این بخش طبق خود گفته سازنده ها با موتور گرافیکی بازی رندر شده و از همون اوایل ساخت بیشتر فکرشون روی ساخت این قسمت بوده و وقتشون رو صرف این قسمت داشتن میکردن اون هم به طور ویژه طوری که خودشون گفتن میخوان یک چیز خارقالعاده از محیط کویر بازی در بیارن که این کار هم البته خواهند کرد !!!
من کی گفتم گیرز گرافیک بالاتری داره؟!
در ضمن غیر ممکنه که بیابونش عین تریلر cgاش باشه.شاید نسل بعدی کنسولا بتونن همچین کاری بکنن ولی کنسول های الان...غیر ممکنه.
در ضمن من انچارتد2 خونه رفیقم بازی کردم خیلی هم لذت بردم همینطور که از گیرز لذت برده بودم.اما خودم گیرز رو بیشتر میپسندم بخاطر خشونتش
من هم نگفتم شما گفتید گفتم هر کسی میگه !!!
من هم میگم گرافیک محیط بیابانی میتونه در این حد باشه فوقش 10 درصد شاید پایینتر باشه من فقط منتظرم یک ویدئو و یا اسکرین شات از این بخش بیاد تا بعدش دلیل قطعی برای رو کردن داشته باشم فعلا با توجه به قراین و شواهد این رو میگم !!!

آخرین ویرایش:
دوست من این عکس ماله آنونس اولین تریلر از uncharted 3 هست من هم نگفتم گیم پلی هست بلکه نوشتم اگر خود بازی uncharted 3 توی بخش بیابان همچین گرافیکی داشته باشه باز هم میگید gears 3 گرافیک بالاتری داره ؟
توی تمام شماره های آنچارتد گرافیک گیم پلی با تصاویر میان پرده یکی هست من هم این قول رو میدم که گرافیک بخش داستانی محیط بیابان دقیقا در همین حد خواهد بود میتونید این حرف من رو بوکمارک کنید تا چهار ماه دیگه که بازی ریلیز میشه !!!
درست حرف بزنید ممنون میشم یک سوال دارم آیا شما قبول دارید خود گرافیک بازی توی محیط بیابان میتونه در همین حد باشه یا نه ؟
من میگم میتونه باشه شما هم بوکمارک کنید این حرف من رو پاش هم میمونم !!!
تمام این بخش طبق خود گفته سازنده ها با موتور گرافیکی بازی رندر شده و از همون اوایل ساخت بیشتر فکرشون روی ساخت این قسمت بوده و وقتشون رو صرف این قسمت داشتن میکردن اون هم به طور ویژه طوری که خودشون گفتن میخوان یک چیز خارقالعاده از محیط کویر بازی در بیارن که این کار هم البته خواهند کرد !!!
نه دوست عزیز من توهین نکردم دیدی که خودمم فن بازی هستم
من عقده بوکمارک هم ندارم حرف من چیز دیگه ایه دقیق بخونید پستو
پ.ن: میمیرم واسه دیدن دریک در نسخه سوم!

من کی گفتم گیرز گرافیک بالاتری داره؟!
در ضمن غیر ممکنه که بیابونش عین تریلر cgاش باشه.شاید نسل بعدی کنسولا بتونن همچین کاری بکنن ولی کنسول های الان...غیر ممکنه.
در ضمن من انچارتد2 خونه رفیقم بازی کردم خیلی هم لذت بردم همینطور که از گیرز لذت برده بودم.اما خودم گیرز رو بیشتر میپسندم بخاطر خشونتش:d

قول رو میدم که گرافیک بخش داستانی محیط بیابان دقیقا در همین حد خواهد بود
اگر بهم قول نمی دادی امشب خوابم نمی برد...=))
حتی سازنده های بازی هم جرات ندارن همچین قولی بدن.

آخرین ویرایش:
تریلر CG ـی وجود نداره, تمام چیزی که میبینی توسط موتور گرافیکی خود بازی رندر شده.
34781269829315893426.jpg
http://gamesector.net/2010/12/12/uncharted-3-vga-trailer-was-all-in-engine-actual-gameplay/

پ.ن: بحث های این تاپیک دیگه داره بیش از حد مسخره میشه, دندون رو جیگر بزارید بعد از عرضه دو بازی باد طرف هر کدوم بود اینجارو آباد کنید.

• Like
Reactions: jimrako1
اگه حوصله داشتم به تک تک کسانی که در این 56 صفحه زحمت کشیدن و پست دادن اعتبار می دادم . واقعا که دست مریزاد . این است حماسه ی ایرانیان . =))=))=))
خدایش من هر وقت که می بینم که جاهای دیگه هیچ چیز جذابی نداره میام این جا و لذت می برم . واقعا ممنون .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or