Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
تریلر CG ـی وجود نداره, تمام چیزی که میبینی توسط موتور گرافیکی خود بازی رندر شده.
34781269829315893426.jpg
http://gamesector.net/2010/12/12/uncharted-3-vga-trailer-was-all-in-engine-actual-gameplay/

پ.ن: بحث های این تاپیک دیگه داره بیش از حد مسخره میشه, دندون رو جیگر بزارید بعد از عرضه دو بازی باد طرف هر کدوم بود اینجارو آباد کنید.
ممنون بابت این پست tommy fisher عزیز !!!
دوستان این هم منبع حرفهایی که زدم بازی uncharted 3 چهار ماه دیگه میاد فکر نکنم کار جالبی باشه تا اون موقع بحث نکنیم و تاپیک خاک بخوره چون مدت کمی نیست ولی با این موافقم پستهای بی فاییده و بی مورد ندیم چون فقط باعث بالا رفتن تعداد صفحات این تاپیک میشه !!!
اگر بهم قول نمی دادی امشب خوابم نمی برد...=))
حتی سازنده های بازی هم جرات ندارن همچین قولی بدن.
سازنده های بازی نیازی نمیبینن قول بدن چون جای پاشون رو توی قلب ما محکم کردن و توی این مدت خوب نشون دادن یا حرفی رو نمیزنن و اگر بزنن عملیش میکنن طبق گفته یکی از طراحان مراحل uncharted 3 با دیدن گرافیک uncharted 3 و سورپرایزهای اون u2 بچه گانه به نظر خواهد رسید اون هم از اینکه گفتن تمامی اون تصاویر با خود موتور بازی رندر شده حالا شما هر طور راحتید فکر کنید ولی فکر بد نکنید شاید شب بد خواب بشین !!!:)
بعد از به پایان رسیدن بتای مالتی پلیرnaughty dog,u3 آمار جالبی‌ درباره بازی منتشر کرده است که به این ترتیب هستند.
*1.53 میلیون نفر بتای این بازی را تجربه کردند.
*مجموعه کیل‌ها : 1.9 میلیارد
*مجموع پول جمع شده:1.4 تریلیون دلار
*مجموع شلیک ها :48 میلیارد شلیک
*مجموعه مسابقات : 22 میلیون مسابقه
*مجموعه زمان بازی شده : بیشتر از 362 سال
منبع : http://www.vg247.com/2011/07/16/unch...n-total-kills/
دوستان فکر کنم این آمار جواب محکمی از این باشه که آنچارتد کارشو بلده و رضایت خیلیها رو همراه خودش داره حالا یکی لطف کنه آماری هم از gears 3 beta بذاره تا ببینیم دنیا دسته کیه البته با ذکر منبع !!!

آخرین ویرایش:
جك سال رو بايد از بين پست كسایی كه گفتن Geow3 بهتره انتخاب كرد!
واقعا انگار بعضی ها چشماشون رنگ هایی غير از سياه و قرمز رو نمی بينه:دی
من كه شات های نسخه ليك شده اش رو ديدم بايد بگم گرافيك Geow3 در حد فاجعه ست.همون گرافيك سال 2008 ـه+Tear Screen طراحی هنری هم كه ماشالله:) draw distance هم واقعا وضعش خراب بود! (حالا نمی دونم باگ بود يا چيز ديگه)
اميدوارم تو نسخه نهایی بهتر باشه...
اين عكس رو ديدم يه لحظه فكر كردم برای Mass Effect ـه! :
Gears-of-War-3-beta-2.jpg

خدا مخترع Tear Screen رو بيامرزه...اين افكت روانتخابيش كنن به نظرم بهتره...تو Mass Effect می رفت رو اعصاب...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: daniel45
من كه شات های نسخه ليك شده اش رو ديدم بايد بگم گرافيك Geow3 در حد فاجعه ست.همون گرافيك سال 2008 ـه+Tear Screen طراحی هنری هم كه ماشالله:)

خدا مخترع Tear Screen رو بيامرزه...
نسخه لیک شده , کامل نیست ...
عکسهای مقایسه E3 با همین نسخه لیک شدش توی gears of war spoiling هست .

بابا خیلی بچه این... به جای اینکه از بازی مورد علاقه خودتون منصفانه دفاع کنین فقط بلدین بازی مقابل رو بکوبین تا بازی خودتون رو ببرین بالا !
اقای سهیل شما جز به سخره گرفتن کنسول 360 و بازیهای انحصاری اون کار دیگه ای ندارین؟ کم نیست اون همه امضا؟
در ضمن مشکل اون عکس رو بگین و مشخص کنین کجای این عکس تیرینگ داره.

• Like
Reactions: Farh@d
من كه شات های نسخه ليك شده اش رو ديدم بايد بگم گرافيك Geow3 در حد فاجعه ست.همون گرافيك سال 2008 ـه+Tear Screen طراحی هنری هم كه ماشالله:) draw distance هم واقعا وضعش خراب بود! (حالا نمی دونم باگ بود يا چيز ديگه)

خدا مخترع Tear Screen رو بيامرزه...اين افكت روانتخابيش كنن به نظرم بهتره...تو Mass Effect می رفت رو اعصاب...

من فکر کردم یکی از عناوین نسل قبل است عجیبه واقعا :-?
من پشیمون شدم از خرید این بازی . تا امروز گولمون زدن نامردا . وعده ی ما تحصن در مقابل Epic

از حق نگذریم گرافیک gears 3 هم خیلی خوبه ولی در نهایت uncharted 3 موفق این میدان هست چون تجربه همیشه همین رو نشون داده !!!

بابا خیلی بچه این... به جای اینکه از بازی مورد علاقه خودتون منصفانه دفاع کنین فقط بلدین بازی مقابل رو بکوبین تا بازی خودتون رو ببرین بالا !
اقای سهیل شما جز به سخره گرفتن کنسول 360 و بازیهای انحصاری اون کار دیگه ای ندارین؟ کم نیست اون همه امضا؟
در ضمن مشکل اون عکس رو بگین و مشخص کنین کجای این عکس تیرینگ داره.
جالبه...
چطور من كه صبح تا شب تو PSN ـم و حق دارم فن سونی باشم بچه ام ولی يه سری كه تا بحال لايو رو نديدن و بطور مثال برن تو مولتی پلير هيلو زير يه ثانيه هدشات می شن و میان 10 صفحه اسپم و چرت و پرت می نويسن بچه نيستن؟ (البته منظورم شما و كسایی كه يه عمره لايو می ريد نيستا،معلومه كيا رو می گم;) )
بگذريم...
نمی دونم شايد حق با شما باشه بخاطر اينكه ماركوس داره با سرعت به اون لوكاست بدبخت مشت می زنه به چشم من Tearing مياد.ولی در كل گرافيك اين نسخه خيلی شبيه Mass Effect شده (طراحی محيط خصوصا) كه چيز بدی نيست و عجيب هم نيست چون Mass Effect و Geow3 جفتشون با UE3 ساخته شدن.
در مورد اينكه گرافيك كدوم بهتره هم بايد صبر كرد زمان معلوم می كنه نه نظرات متعصبانه مون.
من بشخصه سايه زنی و كيفيت تكسچرهای انچارتد و جزئيات صحنه هاش رو بهتر می بينم و در عوص نورپردازی و بعضی افكت های گيرز (مثل شليك گلوله) هم بهتره ولی در كل به نظرم Uncharted بخاطر تكسچر و AA بهتر سرتره.
عزیز اینکه tearing نیس.......مارکوس سریع مشت زده اینجوری شده...

راستی مگه شما نبودی تو اون بحثت با بنده می گفتی با هیلو مشکل نداری و فن فلان نیستی؟؟؟:(

خدا رحمتت کنه..... .
.
.
.
.
حدس می زدم...
بله اونموقع مشكل نداشتم ولی وقتی دوستان به اوجش رسوندن و يه سری كه دستشون به بازی انحصاری سونی نخورده بود اومدن چند صفحه اين بازیا رو كوبيدن ديگه مجبور شدم...
با هيلو هنوزم مشكلی ندارم،Halo: CE رو بيشتر از هر fps ديگه ای بازی كردم...
اون حرفم در جواب استادی بود كه فرموده بودن KZ2 و KZ3 با نمرات 91 و 84 بازیای متوسطين...(كه متوسط يعنی 75 به پايين)
چون حرف رايگان جوابش هم بايد رايگان باشه:) منم به ناچار مشابهش رو گفتم:دی
کیفیت تکسچرهای Geow که بهتر از U3 هست ! Geow تو تکسچرهاش maping show داره , یک حالتی مثل Tesslation دایرکت 11 داره , که تو U3 نیست .

منم يه چيزی شبيه تسلشن می بينم ولی همون طور كه chuji گفت نمی دونم اگه اجسام تسلشن دارن چرا تو دوردست صاف به نظر ميان و خوب جلوه نمی كنن؟
البته منكر اين نمی شم كه آپديت جديد UE3 ويژگی های جديدی رو اضافه كرده كه تو گيرز هم هست...
ولی در كل به نظرم Uncharted از لحاظ كيفيت تكسچرها بهتره...شما گياه های اين دو تا بازی رو باهم مقايسه كنيد...يا ساختمون ها رو...
فيزيك رو هم كه نمی دونم.(حيف كه بتا رو دانلود نكردم و Dead Nation رو برای يللی دانلود كردم:( ) ولی تو دموهای Uncharted آتيش گرفتن اجسام و تاثير انفجارها به نظرم عاليه.

آخرین ویرایش:
دوستان فکر کنم این آمار جواب محکمی از این باشه که آنچارتد کارشو بلده و رضایت خیلیها رو همراه خودش داره حالا یکی لطف کنه آماری هم از gears 3 beta بذاره تا ببینیم دنیا دسته کیه البته با ذکر منبع !!!

امارو gears 3 رو نمیشه با این مقایسه کرد.چون واسه انچارتد اگه plus بودی کافی بود .....ولیواسه gears علاوه بر gold بودن باید code هم می گرفتی که خوب خیلی ها نمیتونستن بازی کنن....... .

مثلا تو همین فروم ما شاید 5 نفرم بتای gears رو بازی نکردن ولی مال انچاتدو خیلی ها بازی کردن چون code خاصی نمیخواست... .

+

مال gears هم حدود 1.3 میلیون نفر بوده..... .

عزیز اینکه tearing نیس.......مارکوس سریع مشت زده اینجوری شده...

راستی مگه شما نبودی تو اون بحثت با بنده می گفتی با هیلو مشکل نداری و فن فلان نیستی؟؟؟:(

خدا رحمتت کنه..... .
.
.
.
.

جالبه...
چطور من كه صبح تا شب تو PSN ـم و حق دارم فن سونی باشم بچه ام ولی يه سری كه تا بحال لايو رو نديدن و بطور مثال برن تو مولتی پلير هيلو زير يه ثانيه هدشات می شن و میان 10 صفحه اسپم و چرت و پرت می نويسن بچه نيستن؟ (البته منظورم شما و كسایی كه يه عمره لايو می ريد نيستا،معلومه كيا رو می گم;) )
بگذريم...
نمی دونم شايد حق با شما باشه بخاطر اينكه ماركوس داره با سرعت به اون لوكاست بدبخت مشت می زنه به چشم من Tearing مياد.ولی در كل گرافيك اين نسخه خيلی شبيه Mass Effect شده (طراحی محيط خصوصا) كه چيز بدی نيست و عجيب هم نيست چون Mass Effect و Geow3 جفتشون با UE3 ساخته شدن.
در مورد اينكه گرافيك كدوم بهتره هم بايد صبر كرد زمان معلوم می كنه نه نظرات متعصبانه مون.
من بشخصه سايه زنی و كيفيت تكسچرهای انچارتد و جزئيات صحنه هاش رو بهتر می بينم و در عوص نورپردازی و بعضی افكت های گيرز (مثل شليك گلوله) هم بهتره ولی در كل به نظرم Uncharted بخاطر تكسچر و AA بهتر سرتره.
کیفیت تکسچرهای Geow که بهتر از U3 هست ! Geow تو تکسچرهاش normal map داره , یک حالتی مثل Tesslation دایرکت 11 داره , که تو U3 نیست .

آخرین ویرایش:
Geow تو تکسچرهاش maping show داره , یک حالتی مثل Tesslation دایرکت 11 داره , که تو U3 نیست .
منظورت همون normal map هست دیگه ؟! یا شما هم از اون دسته ای که معتقد به تسلشن توی گیرز 3 هستی ؟ :d چون تسلشن توی دور دست صاف نمیشه :d normal map هم چیز خیلی خاصی نیست :دی
اصلاح شد ...
نکنه تو کنسول می خوای مثل PC تسلیشن داشته باشه . بلاخره بودن و از نبودنش بهتره .
من نگفتم باید باشه :d بودنش هم از نبودنش بهتره در صورتی که نبوده باشه :d گفتم نرمال مپ چیز خیلی خاص و خفنی نیست : (سنگ های کوچک رو توجه کن برجسته هستن :دی )

البته منکر گرافیک خارق العاده ی گیرز نیستم ! فقط گفتم نرمال مپ همچین چیزی نیست که بخواد بزنه یکی رو له کنه :دی البته اینکه به صورت سنگ های گنده توی گیرز ازش استفاده شده خیلی قشنگ ترش کرده :d

آخرین ویرایش:
S0HEILجان مردک یه 20-30 صفحه ای دیر اومدی برای جک سال انتخاب کردن دیگه دیر شده:d
میخوای رنگ غیر از سیاه و قرمز ببینی برو تریلر E310 رو ببین مشکل حل میشه
اول میای میگی
بعد میگه
چی شد؟اخوی تکلیف مارو روشن کن چشم انتظارتیم به مولا:d
یا شما هم از اون دسته ای که معتقد به تسلشن توی گیرز 3 هستی ؟ :d چون تسلشن توی دور دست صاف نمیشه :d normal map هم چیز خیلی خاصی نیست :biggrin1:
چرا تو بازی های دیگه همچین زمینی نمیبینیم؟تو U3 هم که نیست اخه :(:dکار هر گیم ساز نیست تسلیشن ساختن...اپیک مرد میخواهدو کلیف ـه کهن:dاره داش
4تا دونه سنگو با زمین گیرز مقایسه میکنی:|؟یهو بیا فُهش بده دیگه:|:|:d

S0HEILجان مردک یه 20-30 صفحه ای دیر اومدی برای جک سال انتخاب کردن دیگه دیر شده:d
میخوای رنگ غیر از سیاه و قرمز ببینی برو تریلر E310 رو ببین مشکل حل میشه
اول میای میگی

بعد میگه

چی شد؟اخوی تکلیف مارو روشن کن چشم انتظارتیم به مولا:d

چرا تو بازی های دیگه همچین زمینی نمیبینیم؟تو U3 هم که نیست اخه :(:dکار هر گیم ساز نیست تسلیشن ساختن...اپیک مرد میخواهدو کلیف ـه کهن:dاره داش
پستت به شدت تایید میشه اما اعتبار نمیدم تا بسوزی =))

S0HEIL

الان اون عکسایی که گذاشتم پشمک بود که میگی تو بازیای دیگه نیست :d سنگ برجسته سنگ برجستس ! چه سایز 1 میلی متری چه سایز 1 متری ! می خوای منکر اون عکس ها بشی بحث چیز دیگریست :d برو عکس های همون زمین رو توی گیرز ببین چند متر جلوتر همه ی اون سنگ ها عین کاغذ صاف میشه :d اونها هم همشون normal map هست , بی خودی تسلش تسلشن نکن که برای خودت بد میشه :d چون تسلشن اینه نه اونی که داری میبینی :

همچین میگی زمین گیرز انگار همش چند متر هست :d توی آنچارتد 3 هم هست همه هم دیدن ولی مسئله اینه که شما فکر میکنی همچین چیزی رو فقط باید روی زمین دید :d
تکنیک مشابه تسلشن چیز دیگریست که فک کنم بچه ها بهش اشاره کردن :d ( آب موج دار و این حرف ها نه یه اقیانوس بدون موج :دی )
ویرایش :
نمی دونم کی این حرف رو که گیرز 3 الان اولین بازی ایه که داره از تسلشن (!!!) استفاده میکنه تو ذهنتون انداخته ولی این نرمال مپ ـه زمانی که هنوز dx11 و تسلشن زاییده نشده بودم وجود داشته فک نکن شق القمریه :دی اینم برای گیرز 1 :دی سنگ های جلو برجستس در دوردست (سمت چپ رو ببین) صافه دقیقاً مثل گیرز 3 !

پس توی بازی دیگه ای ندیده بودی ! ها ؟! :دی
خو دکتر همین عکس که خودت گذاشتی دیوار عقبی اجر هاش همه یکدست روی یه خط هستن مثل زمین گیرز
چیزی که من میبینم اجر هایی که برجسته هستن احیانا و شیار هایی بینشونه اینه واقعیت که همون تسلیشنه و دیوار عقبی اجراش تقریبا روی یک خطن مثلا یکیشون برجسته تر نیست یکی شیکسته یکی فرو رفته
خیلی نمیخوام وارد بحث بشم تا حالام نشدم چیزیه که داریم میبینیم دیگه حالا هی بگو نرمال مپ هسته:d
خو زاویه ی عکس بده و گرنه کلاً خاصیت تسلشن حجم دادنه به خاطر همین در دوردست صاف نمیشه ولی نرمال مپ صاف میشه :دی اون عکس گیرز بالایی رو ببین تا همه چی دستت بیاد ! :دی حالا هی بگو تسلشن بزار سوژت کنن :دی
:|
وامصیبتا اینا کجا سنگای گیرز 3 کجا فرقشو از شهرک غرب تا دروازه غار حساب کن:biggrin1:
احیانا قبلا اگرم تو بازی دیگه ای استفاده شده اونم اندک خوده گیرز بوده:biggrin1:
نه حتماً می خوای بعد از یه قرن فاصله همون تکسچر و کیفیت رو داشته باشه ! بحث تسلشن بحث برجستگیه نه خیسی و کیفیت تکسچر و ... خیلی هم واضح معلومه ! توی تسلشن اجسام واقعاً برجسته هستن ولی نرمال مپ برجسته به نظر میان ! اینم اون سنگ های برجسته ای که میپرستیشون ! همشون صافن ! حتی جلوی پله هم که برجسته به نظر میان (پایین تصویر رو میگم) اگه ببینی با وجو برجسته دیده شدن همشون توی یه سطح هستن ! این الان تسلشنه !!!!!

آخرین ویرایش:
الان اون عکسایی که گذاشتم پشمک بود که میگی تو بازیای دیگه نیست :d سنگ برجسته سنگ برجستس ! چه سایز 1 میلی متری چه سایز 1 متری ! می خوای منکر اون عکس ها بشی بحث چیز دیگریست :d برو عکس های همون زمین رو توی گیرز ببین چند متر جلوتر همه ی اون سنگ ها عین کاغذ صاف میشه :d اونها هم همشون normal map هست , بی خودی تسلش تسلشن نکن که برای خودت بد میشه :d چون تسلشن اینه نه اونی که داری میبینی :

همچین میگی زمین گیرز انگار همش چند متر هست :d توی آنچارتد هم هست همه هم دیدن ولی مسئله اینه که شما فکر میکنی همچین چیزی رو فقط باید روی زمین دید :d
تکنیک مشابه تسلشن چیز دیگریست که فک کنم بچه ها بهش اشاره کردن :d ( آب موج دار و این حرف ها نه یه اقیانوس بدون موج :دی )
خو دکتر همین عکس که خودت گذاشتی دیوار عقبی اجر هاش همه یکدست روی یه خط هستن مثل زمین گیرز
چیزی که من میبینم اجر هایی که برجسته هستن احیانا و شیار هایی بینشونه اینه واقعیت که همون تسلیشنه و دیوار عقبی اجراش تقریبا روی یک خطن مثلا یکیشون برجسته تر نیست یکی شیکسته یکی فرو رفته
خیلی نمیخوام وارد بحث بشم تا حالام نشدم چیزیه که داریم میبینیم دیگه حالا هی بگو نرمال مپ هسته:d
می دونم کی این حرف رو که گیرز 3 الان اولین بازی ایه که داره از تسلشن (!!!) استفاده میکنه تو ذهنتون انداخته ولی این نرمال مپ ـه زمانی که هنوز dx11 و تسلشن زاییده نشده بودم وجود داشته فک نکن شق القمریه :biggrin1: اینم برای گیرز 1 :biggrin1: سنگ های جلو برجستس در دوردست (سمت چپ رو ببین) صافه دقیقاً مثل گیرز 3 !

پس توی بازی دیگه ای ندیده بودی ! ها ؟! :biggrin1:
:|
وامصیبتا اینا کجا سنگای گیرز 3 کجا فرقشو از شهرک غرب تا دروازه غار حساب کن:biggrin1:
احیانا قبلا اگرم تو بازی دیگه ای استفاده شده اونم اندک خوده گیرز بوده:biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or