Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
خوب دوستان این یسری عکس دیگه ، فقط این توضیح بدم که این عکس ها رو خودم از Trailer گیم پلی این عنوان ها گرفتم و دیگه شک و شبه ایی توش نیست....
فقط عکس ها یه مقدار بی کیفیت هست ببخشید:d

--- -- --- ---

آخرین ویرایش:
دوستان توجه دارین که دوباره میخواین بحث های تکراری 30 سال پیش رو وسط بکشین. بحث هایی که یه تاپیک کامل صرفش شد و هرکی میخواست نتیجه بگیره گرفته بود و هرکی هم نخواسته نگرفته.
توی این تاپیک هم قرار نیست دوباره بحث تحول و انقلاب و ... بشه. عنوان تاپیک خیلی مشخصه , بیشتر منتظر کدوم بازی هستین. نگفته آیا بازی ای که منتظرش هستین تحول هست یا کپی کاری هست و ... . ممکنه یکی منتظر یه بازی باشه که کپی کامل از بقیه بازیها هست و کوچیکترین نوآوری ای هم نداره.
پست های خاله زنکی هم از این به بعد ببینم برخورد میکنم چون حالم از این جور پستها (مظلوم بازی و تظاهر به بدبختی و ...) به هم میخوره.

از انجایی که از نظر من geoW از شماره دوم به بعدش تغییرات لازمه برای مطرح شدن به عنوان شماره دوم این بازی رو نداشته و و بازی جدید هم برای من چیزی بیشتر از GeoW 1.3 نیست (دقیقا مثل GoW1.3!) من Uncharted 3 رو خیلی خیلی سرتر میدونم و بیشتر هم منتظر این بازی هستم!

در ضمن نظر شخصیم هم به خودم ربط داره!

از انجایی که از نظر من geoW از شماره دوم به بعدش تغییرات لازمه برای مطرح شدن به عنوان شماره دوم این بازی رو نداشته و و بازی جدید هم برای من چیزی بیشتر از GeoW 1.3 نیست (دقیقا مثل GoW1.3!) من Uncharted 3 رو خیلی خیلی سرتر میدونم و بیشتر هم منتظر این بازی هستم!

الان شما ویدیو اچ دی انچارتد سه رو دیدین
اساسا تغییری نکرده و نمیتونه کنه نسبت به نسخه دوم چون سازنده ها خودشون گفتن تو نسخه دو از نهایت قدرت پی اس استفاده کردن

کاملا تایید میشه

آخرین ویرایش:
الان شما ویدیو اچ دی انچارتد سه رو دیدین
اساسا تغییری نکرده و نمیتونه کنه نسبت به نسخه دوم چون سازنده ها خودشون گفتن تو نسخه دو از نهایت قدرت پی اس استفاده کردن

کاملا تایید میشه
حالا اینکه شما چجوری از یک تیزر کوتاه فهمیدی بازی در نهایت همون UC2 میشه و تغییری نکرده یک بحث دیگه هست اما با توجه به فرمایشات گوهر بارتون در ترد بقل و اینکه بازهای PS3 رس کنسول رو کشیدن بیرون اما X360 تنها 50٪ قدرتش رو رو کرده میشه به راحتی نتیجه گرفت که بحث و ادامه دادن ان بیفایده هست!

حالا اینکه شما چجوری از یک تیزر کوتاه فهمیدی بازی در نهایت همون UC2 میشه و تغییری نکرده یک بحث دیگه هست اما با توجه به فرمایشات گوهر بارتون در ترد بقل و اینکه بازهای PS3 رس کنسول رو کشیدن بیرون اما X360 تنها 50٪ قدرتش رو رو کرده میشه به راحتی نتیجه گرفت که بحث و ادامه دادن ان بیفایده هست!
کلا خشونت گیرز برای تو ضرر داره ...:d
ولی جدای از شوخی , چرا همه به گیرز میرسن انتظار معجزه و تحول آنچنانی دارن , در صورتی که همین افراد میان تحولی که گیرز در بازی های شوتر و کاورگیری کرد کتمان می کنن ...

ای بابا ... همین 2 تا پست بالاتر آریا گفت تحول محول نکنید !! انگار نه انگار ! همین تحول بالغ بر 23002938 نفر کشته و زخمی داد :d

سلام

نه بابا تیزر کجا بود
خب اون اعداد ارقام اگه چیزه دیگه ای رو میگه شما برامون روشن کن
درکل منظورم این بود که تو انچارتت از حداکثر قدرت استفاده کرده بودن یا نزدیک به اون به گفته خودشون پس تو نسخه سوم نباید دنبال تغییر زیادی باشیم یا باشین یا باشن:d

کلا خشونت گیرز برای تو ضرر داره ...:d
ولی جدای از شوخی , چرا همه به گیرز میرسن انتظار معجزه و تحول آنچنانی دارن , در صورتی که همین افراد میان تحولی که گیرز در بازی های شوتر و کاورگیری کرد کتمان می کنن ...

نمیدونم چرا
دلیلشم متوجه نشدم
همون بهتر این بحثو ولش کنیم چون قدیمی شده و به قول نیما بن شده زیاد داشته

ترو جان ..... جفتمون این تحول رو پیش نکش .;) خوب باشه .#:-s

:)):))

ای بابا ... همین 2 تا پست بالاتر آریا گفت تحول محول نکنید !! انگار نه انگار ! همین تحول بالغ بر 23002938 نفر کشته و زخمی داد :d
:)):)):))

اقا واقعا امشب دعاتون میکنم کلی از دسته این چنتا پست خندیدیم

این بحثا از همون اول تموم شده بوده:dالان باید بری ببینی چه فشاری رو مدیراست این تاپیک قفل نیست:dولی من یک چیزی رو نفهمیدم بهتر نبود میگفتم:killzone 3 vs geow 3

در پست اول هم گفته شده منتظر کدام بیشتر هستید نه کدام ..... هستش یا .... یه نظر ساده هستش .

من که به یک اندازه منتظر جفتشون هستم برام هم زیاد فرق نداره . مهم بازی کردن 2 بازی عالی هستش در 2011 که من یکی دیگه چی میخوام .

اقا واقعا امشب دعاتون میکنم کلی از دسته این چنتا پست خندیدیم

نباید از این چند پست میخندیدی باید گریه میکردی برای این که چند نفر بحث مسخره رو دفعه قبل وسط کشیدن که هم دوستان ما از جفت طرف صحبت هم دعوا بالا گرفت هم تا همین الان که شما داری صحبت میکنی بعضی از .... هاش دیده میشه هم کلی از دوستان بن شدن یا .... خودشون رفتن .

پس پیشنهاد میکنم زیاد نخندی چون آخرش گریه هستش .;)

این بحثا از همون اول تموم شده بوده:dالان باید بری ببینی چه فشاری رو مدیراست این تاپیک قفل نیست:dولی من یک چیزی رو نفهمیدم بهتر نبود میگفتم:killzone 3 vs geow 3

سلام
داداش یه سر به این پست بزن
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=1232195&postcount=1
ادرنالین خون بچه ها کاهش یافته در پی افزایش اون هستن

نباید از این چند پست میخندیدی باید گریه میکردی برای این که چند نفر بحث مسخره رو دفعه قبل وسط کشیدن که هم دوستان ما از جفت طرف صحبت هم دعوا بالا گرفت هم تا همین الان که شما داری صحبت میکنی بعضی از .... هاش دیده میشه هم کلی از دوستان بن شدن یا .... خودشون رفتن .

پس پیشنهاد میکنم زیاد نخندی چون آخرش گریه هستش .;)

نه خب خنده داره اگه ناراحت کننده بود ناراحت میشدم
من اصلا تا حالا گریه نکردم
اگه ادم بخواد واسه اینکه بن شده گریه کنه که ...
یه چیزی میگیا
درکل منم واسه همین خندیدم که دوباره این مسلرو پیش کشیدن
اخه این مسله هیچ نتیجه ای که نداشت کلی ضررم داد
پس همون تموم شه بهتره

من به شخصه برای gears انتظارم بیشتره چون gears واسطه ی کوچ من به کنسول های نسل جدید شد!;)
و از اون جایی که من اسکی بازی نمی کنم!نظر شخصیم به خودم مربوط هست
+شما:d
من به gears of war3رای داده بودم!
پست مرا پاک می کنید پدر سوخته ها بدم قیلترتون کنن پدرسوخته ها:d:d

درکل منظورم این بود که تو انچارتت از حداکثر قدرت استفاده کرده بودن یا نزدیک به اون به گفته خودشون پس تو نسخه سوم نباید دنبال تغییر زیادی باشیم یا باشین یا باشن:d
Naughty Dog: هیچ محدودیتی در کار بر روی PlayStation 3 برای ما وجود ندارد !!!

پس این بحثی که U2 رُس PS3 رو کشید و اینکه U3 نمیتونه پیشرفت کنه رو تمومش کنید ;)

• Like
Reactions: War Has Change

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or