Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
من هر دو كنسولو دارم ولي خدايي از دمو هايي كه ديدم كه همه هم HD بودن خدايي Uncharted 3: Drake’s Deception خيلي بالاتره
كلا تابلو هستش ديگه

كلا مقايسه ي اين2 بازي غلطه هر كدوم واسه خودشون غولي هستند ولي چيزيكه مشخصه اينه كه هر 2 بازي پيشرفت قابل ملاحضه داشتند مخصوصا GeoW بخاطر اضافه شدن گل و بوته و دشت و فضاي سر سبز...
U هم كه چيزي كم نداشت كه بخواهد بهش اضافه بشه بلكه كاملتر شده

سلام
اگه فن بوی بازی درنیاریم گرافیک گیرز بالاتره
بافتاش بهتر کار شده
الان شما فن بوی نیستی دیگه ؟
با اینکه هنوز زوده واسه نظر قاطع دادن . اما به نظر من UNCHARTED گرافیکش بهتر میشه

• Like
Reactions: SHePArd
این تاپکیک هم میشه یکی مثله همون تاپکیک گیرز تحول بود یا نه
اولا این دو بازی هنوز نیومده 4 تا عکسم کردید ملاک:|:|:|:|:|:|
اونایی که میگن مولتی پلیر انچازتد بهتره که هیچ 100% مولتی گیرز ر بازی نکردن
انچارتد قشنگی های خودشو داره ولی اصلا تو قسمت مولتی نمیتونه به پای گیرز برسه هرچند که گیرز یه سال زودتر اومد اون موقع بهترین گرافیک رو داشت هیچ کس به این نکته ها توجه نمیکنه گرافیک نمیتونه به تنهایی ملاک بهتر بودن باشه
یه کاربر به نام mohammad666 مشکله سرور بازی(البته بخاطر اینترنت گند ایرانه نه بازی) رو در نظر میگیره میگه مولتیش بدر نمیخوره(یعنی بیخیال گیم پلی) به جرات میشه گفت شما اصلا مولتی این بازی رو بازی نکردی چون ما ایرانیا همیشه جمع میشیم هاست هم از خوده ماست و لگ نداریم شماخیلی دوست داشتی میتونستی بیای با بچه های ایرانی بازی کنی نه اینکه هی بریی تنهایی سرچ کنی .پس دلیلت الکیه ....... در صورتی این نظرسنجی عادلانه میشه که فرد تجربه بازی کردنه هر دو بازی رو داشته باشه با جوی که رو بازی سنتر حاکمه معلومه انچارتد رای میاره اونم بدونه هیچ دلیلی
تحولی که گیرز اف وار تو کاور گیری و شوتینگ اورد رو هیچ بازی نمیتونه بیاره
حالا هی شما گیر بدین به داستان و گرافیک ............................
مدیرا به ما میگن یه بازی اینقدر مقدس نیست که نشه ازش انتقاد کرد یکی میاد یه ذره به انچارتد چپ نگاه میکنه مدیرا میریزن سرش تیکه پرونی رو شروع میکنن

با عرض پوزش از دوست عزیر خان داداش این یه پست هم جهت احترام به شما دوست عزیز بود از ادامه بحث معذورم اگه جو عادلانه نیست وگرنه اینجا حسابی موشکافی میکردیم تمامه نقاط قوت بازی رو میگفتم و بحث میکردم ولی چون کاری به جایی نمیبره خودمو خسته نمیکنم
از این بحث ها زیاد میشه و معمولا کاری به جایی نمیبره جز این که کاربرای معمولی بن بشن و یه بازی مثله gears of war خورد بشه دلایلی که ما میاریم میشهدلیل بر فن بوی ببدونه ما وبس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: taherism
Un فوق العاده است واقعا حرف نداره ولی در مقابل Geow نباید فرار بگیره اخه اصلا این دو تا بهم ربطی ندارن ولی من Geow رو ترجیح میدم چون مادر تمام بازی هاست و همین Un هم اگر گیرز نبود درست نمیشد چون گیرز تحوی بسیار بزرگ در صنعت بازی بود :p Geow3 فوق العاده است و ما منتظرش می مونیم تا بیاد و حال کنیم بعدا میبینیم که کدام بازی بیشتر میفروشه و وای واقعا این دو بازی قابل مقایسه نیستند .
بحثی هم که قبلا مطرح شده کاملا لوس شده و من دیگه کاری ندارم ولی بچه ها خوبه که یه بازی رو کامل بازی کنین بد نظر بدین برای نظری که میدین احترام قائل باشین

تحولی که گیرز اف وار تو کاور گیری و شوتینگ اورد رو هیچ بازی نمیتونه بیاره
از کدوم تحول حرف میزنی ؟

و همین Un هم اگر گیرز نبود درست نمیشد چون گیرز تحوی بسیار بزرگ در صنعت بازی بود
wtf ?!!:d

این طوری که از ویدئو های منتشر شده و تصاویر معلومه گرافیک Uncharted 3 تغییر عمده ای نسبت به نسخه دوم نکرده ولی واقعا Geow3 گرافیکش خیلی بالاتر رفته..
البته 2 مسئله هست یکی اینکه این اولین ویدئو U3 بود و دوم اینکه U2 به اندازه کافی گرافیکش بالا بود و به گفته سازنده ها از 100 درصد قدرت PS3 استفاده کرده بود پس نباید انتظار یکتغییر عمده تو این قسمت رو داشته باشیم..

از کدوم تحول حرف میزنی ؟

همونی که یه کلاه قرمز داشت:)) ........ بازی کرده باشی میفهمی مخصوصا مولتی پلیرش اگه توش حرفه ای شده باشی کاملا میفهمی بازی نکردی سوال الکی نپرس
همونی که یه کلاه قرمز داشت:)) ........ بازی کرده باشی میفهمی مخصوصا مولتی پلیرش اگه توش حرفه ای شده باشی کاملا میفهمی بازی نکردی سوال الکی نپرس
باز شروع شد....................

گزینه سوم: هردو! انصافا هردو فوق العاده هستند، چون خاطراتی که با Uncharted 2 دارم خوشحال ترن Uncharted 3 رو انتخاب می کنم! ولی خودمونیم هیچی KILLZONE نمی شه!

با اینکه هنوز زوده واسه نظر قاطع دادن . اما به نظر من UNCHARTED گرافیکش بهتر میشه

خب
خودت میگی بهتر میشه
پس الان گیرز بهتره
ولی این بهتر میشه رو بیخیلا حالو بچسب

از کدوم تحول حرف میزنی ؟

جای بحث با شما که اصلا نیست بیخیال

این طوری که از ویدئو های منتشر شده و تصاویر معلومه گرافیک Uncharted 3 تغییر عمده ای نسبت به نسخه دوم نکرده ولی واقعا Geow3 گرافیکش خیلی بالاتر رفته..
البته 2 مسئله هست یکی اینکه این اولین ویدئو U3 بود و دوم اینکه U2 به اندازه کافی گرافیکش بالا بود و به گفته سازنده ها از 100 درصد قدرت PS3 استفاده کرده بود پس نباید انتظار یکتغییر عمده تو این قسمت رو داشته باشیم..

زرشک
صد در صد استفاده شده:))
پس طفلکا حق دارن نباید انتظار زیادی ازشون داشت/:)

Un فوق العاده است واقعا حرف نداره ولی در مقابل Geow نباید فرار بگیره اخه اصلا این دو تا بهم ربطی ندارن ولی من Geow رو ترجیح میدم چون مادر تمام بازی هاست و همین Un هم اگر گیرز نبود درست نمیشد چون گیرز تحوی بسیار بزرگ در صنعت بازی بود :p Geow3 فوق العاده است و ما منتظرش می مونیم تا بیاد و حال کنیم بعدا میبینیم که کدام بازی بیشتر میفروشه و وای واقعا این دو بازی قابل مقایسه نیستند .
بحثی هم که قبلا مطرح شده کاملا لوس شده و من دیگه کاری ندارم ولی بچه ها خوبه که یه بازی رو کامل بازی کنین بد نظر بدین برای نظری که میدین احترام قائل باشین
نزنین تو رو خدا این پستا رو.
2 روز دیگه میخوایم از بازی دفاع کنیم این پستا رو میزارن جلومون چی باید جواب داد اخه؟!:d
من به آنچارتد رای دادم ولی گیرز تنها بازی مایکروسافته که کسی بهش چپ نگاه کنه با من طرفه :biggrin1:
کلا خیلی جالب تو صدرا!:دی
تا 2 روز پیش میگی از بازی خوشم نیومده بعد الان میگی بیشتر منتظر U3 هستی؟!:دی
البته اگه تو به گیرز رای میدادی من خودمو از پنجره پرت میکردم پایین !:دی
واقعا به نظرت توی اون عکسها بافتهای گیرز بهتر نیستن؟!
من خودم گرافیک انچارتد رو بیشتر قبول دارم ولی از نظر تکسچر خداییش به نظرم رو دست geow نیست!
بعد این تاپیک کلا چه ربطی به گرافیک داره که بچه ها عکس میزارن؟!:دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or