Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
من که هر دو رو بازی کردم ولی کسانی که هر دو کنسولو دارن اکثرا بر این عقیدن که geow لذت بیشتری داره . گیم پلی بازی انچارتد یک مسیر خطی و یکنواختی داره و شور و هیجان geow رو نداره .

منم آنچارد دو سه بار خونه یکی از دوستان بازی کردم , خیلی خوشمان آمد . حیف که PS3 نداریم و بخاطر برخی مسائل هیچ وقت هم نخواهیم گرفت .ولی لامصب این گیرز آو وار:d خیلی حال میده . کل تابستون از شب تا صبح داشتیم مولتی می زدیم . پسر خالم 6 سالشه یک بار گیرز بازی کرد , الان بنده خدا تیک گرفته ...

من که هر دو رو بازی کردم ولی کسانی که هر دو کنسولو دارن اکثرا بر این عقیدن که geow لذت بیشتری داره . گیم پلی بازی انچارتد یک مسیر خطی و یکنواختی داره و شور و هیجان geow رو نداره .
استاد به نظرم اینطور نیست اخه امار چیزه دیگه ای میگه تازه تعداد کسایی که Uncharted بازی کردن کمتره ! البته این نظر شخصیمه اما به نظرم تو gears of war بازی کردن تو دقیقه ی 10 بازی با دقیقه ی 100 بازی تفاوتی نداره ! فقط دشمنا عوض میشن اما تو Uncharted مدام شخصیتا , محیطا , فلش بک یا فلش فوروارد و ... میبینیم که خیلی درگیر کنندست اما تو GOW گیمر فقط درگیر اره کردن و سر کندنه !!! :d اگرچه بنده خودم علاقه ی خاصی بهش دارم ! :d

استاد به نظرم اینطور نیست اخه امار چیزه دیگه ای میگه تازه تعداد کسایی که Uncharted بازی کردن کمتره ! البته این نظر شخصیمه اما به نظرم تو gears of war بازی کردن تو دقیقه ی 10 بازی با دقیقه ی 100 بازی تفاوتی نداره ! فقط دشمنا عوض میشن اما تو Uncharted مدام شخصیتا , محیطا , فلش بک یا فلش فوروارد و ... میبینیم که خیلی درگیر کنندست اما تو GOW گیمر فقط درگیر اره کردن و سر کندنه !!! :d اگرچه بنده خودم علاقه ی خاصی بهش دارم ! :d
شما حداقل بزار 200-300 نفر شرکت کنن بعد تصمیم نهایی بگیر ...

کدوم امار ؟ مهم اینه که کدوم بازی لذت بیشتری به ادم بده . توی انچارتد شخصیتا تابحال عوض نشدن جز یکی دو مورد . محیطها که توی هر دو بازی متفاوتن . بنظر من توی یک بازی گیم پلی باید یک نواخت نشه نه شخصیتها یا محیطها . وقتی گیم پلی بتونه گیمر رو جذب کنه مثلما تاثیر محیط و هر چیز دیگه ای خیلی کمتر میشه . شما اگه دقت کنید جذابترین بازیها معمولا ساده ترین بازیها هستن فقط به صرف اینکه گیم پلی جذابی دارن .
بهر حال هر کسی نظری داره .

کدوم امار ؟ مهم اینه که کدوم بازی لذت بیشتری به ادم بده . توی انچارتد شخصیتا تابحال عوض نشدن جز یکی دو مورد . محیطها که توی هر دو بازی متفاوتن . بنظر من توی یک بازی گیم پلی باید یک نواخت نشه نه شخصیتها یا محیطها . وقتی گیم پلی بتونه گیمر رو جذب کنه مثلما تاثیر محیط و هر چیز دیگه ای خیلی کمتر میشه . شما اگه دقت کنید جذابترین بازیها معمولا ساده ترین بازیها هستن فقط به صرف اینکه گیم پلی جذابی دارن .
بهر حال هر کسی نظری داره .
شخصا گیم پلی Geow برام بهتر از U بوده (هرچند به خاطر اینکه به داستان بیشتر اهمیت میدم به U3 رأی دادم!) ولی با این تیکه بکنواخت شدنی که گفتی مشکل دارم! :d
آخه مگه Geow گیم پلیش از اول تا آخر فرقی کرد؟ :d

بنظر من توی یک بازی گیم پلی باید یک نواخت نشه نه شخصیتها یا محیطها
الان گیم پلی گیرز سر شار از هیجان و سورپرایز بود ؟ (کاور بگیر شلیک کن برو جلو). Uncharted بازی کردی شما ؟ به نظر من گیم پلی بازی یک شاهکار به تمام معناست (اونایی که بازی کردن حرف منو میفهمن). همونطوری که برای گیرز در این زمینه احترام خاصی قائلم.

!!!!!!! مطمئنی بازی کردی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! الان دلم میخواد با کله برم تو دیوار :((

تنوعی که توی گیمپلی Uncharted وجود داره توی کمتر بازی هست بعد شما میگی خطی ؟!!!!!! شور و هیجان نداره ؟!!!!
الان میدونم اینا نظرشخصیت بوده و به کسی ربطی نداره :))

ظاهرا مدعی العموم هم هستی شما ...

الان گیم پلی گیرز سر شار از هیجان و سورپرایز بود ؟ (کاور بگیر شلیک کن برو جلو). Uncharted بازی کردی شما ؟ به نظر من گیم پلی بازی یک شاهکار به تمام معناست (اونایی که بازی کردن حرف منو میفهمن). همونطوری که برای گیرز در این زمینه احترام خاصی قائلم.
تو Geow یک مرحله کلا سوار تانک هستی یک مرحله کلا سوار brumak هستی یک مرحله کلا روی قایق و آب هستی یک مرحله سوار اون حیواناتی هستی که تو هوا میرن یک مرحلش لباس لوکاست ها رو میپوشی میری جاسوسی یک مرحله باید با نور دشمن ها رو بکشی و چیزهای دیگه که یادم نیست کلا بازیش تنوع کافی داشت و حداقل حداقل نمیتونی بگی یکنواخت بود..
در ضمن مولتی پلیر آنلاین بازی شامل مد ها ، مپ ها و کارکتر های زیادی بود که ارزش بازی رو خیلی بالا میبرد..

اما تو GOW گیمر فقط درگیر اره کردن و سر کندنه !!!
در مورد اره کردن هم بگم که فقط کسانی که نوب هستن تو Geow اره میکنن و کلا هر کس بخواد اره کنه از گیم پارتی ترد میشه..

تو Geow یک مرحله کلا سوار تانک هستی یک مرحله کلا سوار brumak هستی یک مرحله کلا روی قایق و آب هستی یک مرحله سوار اون حیواناتی هستی که تو هوا میرن یک مرحلش لباس لوکاست ها رو میپوشی میری جاسوسی یک مرحله باید با نور دشمن ها رو بکشی و چیزهای دیگه که یادم نیست کلا بازیش تنوع کافی داشت و حداقل حداقل نمیتونی بگی یکنواخت بود..
در ضمن مولتی پلیر آنلاین بازی شامل مد ها ، مپ ها و کارکتر های زیادی بود که ارزش بازی رو خیلی بالا میبرد..
گفتم که برادر برای گیرز احترام قائلم در زمینه گیم پلی اما خدایی خنده دار نیست بگیم گیم پلی آنچارتد یکنواخت و خطیه (شاید جدیداً گیرز Open World شده ما خبر نداریم) و گیرز خیلی متنوع تره ؟

دوستان بازی ها رو نکوبین که....... .:d
گیرز2 انصافا متنوع بود هم گیم پلیش هم طراحی مراحلش(ولی خوب روایت داستان و گرافیک ایناش نمی رسید به آنچارتد)جناب terova هم اشاره کردن..... .
گیم پلی گیرز2 اونقدری فوق العاده هستش که مثلا من تا امروز دارم این بازی رو انجام میدم(مولتی یا با bot ها) و واسم تکراری نمی شه

استاد به نظرم اینطور نیست اخه امار چیزه دیگه ای میگه تازه تعداد کسایی که Uncharted بازی کردن کمتره !

آخه چقدر میشه به آمار اینجا استناد کرد؟؟؟میزان فروش هر دو بازی محبوبیت اونا رو بیان می کنه...... .(البته نظر سنجی اینجا هم قابل احترامه)

البته باید قبول داشت که شماره 2 آنچارتد از شماره 2 گیرز مخصوصا در زمینه گرافیک وداستان سرایی بهتر بود و این خودش عامل مهمی واسه محبوبیت بازیه........ .ولی دیگه بگیم گیم پلی بازی گیرز تکراریه و دقیقه 10 با 100 اش فرقی نداره یا متنوع نیست خداییش کم لطفیه...... .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or