Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
میگم بحثاتون الکیه دوستان فقط رو اعصاب همدیگه میرید شما دوستان چه فن باشید چه نباشید این دوبازی هیچ ربطی بهم ندارند و در دنیای خود کنسول ها به نظر من رقابت خاصی نیست چون تقریبا همه چی در مساوات قرار داره و هیچ گونه جدالی هم قبلا نبوده...

این قضییه که U2 از فول قدرت PS3 استفاده میکنه رو خود ناتی داگ گفته بودا حالا الان میگه هیچ محدودیتی نداره دیگه حالا احتمالا هرچی PS3 بزرگ تر میشه قوی تر میشه (بادی بیلدینگ سخت افزار ها)
:d
این لینک خبرش
ولی شخصا گیم پلی سریع U رو با GeOW عوض نمیکنم
مارکوس خیلی اروم میدوه رو نِروه
انچارتد سبک شوتر بامخلفات ادونچر مثله معما ولی گیرز شوتر تمام ـه و شخصا تا تموم بشه منو دیوانه میکنه
Uncharted 3

این قضییه که U2 از فول قدرت PS3 استفاده میکنه رو خود ناتی داگ گفته بودا حالا الان میگه هیچ محدودیتی نداره دیگه حالا احتمالا هرچی PS3 بزرگ تر میشه قوی تر میشه (بادی بیلدینگ سخت افزار ها)

Uncharted 3

=))
خیلی نکتت باحال بود
ایکس باکسم باید یه دوره حجم بفرستیم بادی بیلدینگ

میگم بحثاتون الکیه دوستان فقط رو اعصاب همدیگه میرید شما دوستان چه فن باشید چه نباشید این دوبازی هیچ ربطی بهم ندارند و در دنیای خود کنسول ها به نظر من رقابت خاصی نیست چون تقریبا همه چی در مساوات قرار داره و هیچ گونه جدالی هم قبلا نبوده...
اخ گل گفتی به خدا خنک شدم اصلا اونی که این تاپیک رو زد هدفش چی بود اخه من نمیفهمم واسه چی با این بازی های بزرگ تاریخ شوخی میکنین اقا من از یه بازی خوشم نمیاد به درک بازی نمیکنم در موردش نظر هم نمیدم اگه میخواین بحث کنیم که اینجا جاش نیست سری مدیر ها میریزن و....... بنده یکی از جانبازین جنگ تاپیک تحول Geow هستم .
باز هم تکرار میکنم مقایسه این دو بازی اشتباه و هر کی هر کدوم از این بازی هارو بکوبه نشون میده که بچست و اصلا بازیکن خوبی نیست .
=))=))=))=))=)) خیلی خنده این =))=))=))

معلومه منتظر U3 هستم . اصلا جای بحث نداره . نمیدونم چرا پست همه بیشتر از 1 کلمه هست . یا آنچارتد یا گیرز ؟
(از اینکه از این به بعده پست مربوط به این تاپیک نیس واقعا عذر میخوام)
چرا این بحث فن بازی رو فقط فنای360 که میگن فن نیستیم میکشن وسط...؟
این بحثا عقده های بعضیا از موفقیت u2 هست الان میزنه بیرون . خیلیاشون اصلا U رو بازی نکردن
پست خودم بیشتر از یه کلمه شد :دی چیکار کنم آخه این خوشحالای کینکت باز اعصاب آدمو خراب میکنن.

معلومه منتظر U3 هستم . اصلا جای بحث نداره . نمیدونم چرا پست همه بیشتر از 1 کلمه هست . یا آنچارتد یا گیرز ؟
(از اینکه از این به بعده پست مربوط به این تاپیک نیس واقعا عذر میخوام)
چرا این بحث فن بازی رو فقط فنای360 که میگن فن نیستیم میکشن وسط...؟
این بحثا عقده های بعضیا از موفقیت u2 هست الان میزنه بیرون . خیلیاشون اصلا U رو بازی نکردن
پست خودم بیشتر از یه کلمه شد :دی چیکار کنم آخه این خوشحالای کینکت باز اعصاب آدمو خراب میکنن.
dیه چیزه طبیعیه چون x360 دار ها بیشترن خوب ببین به نظز من U استوری خیلی شاخی داره , geow مولتی شاخ ولی خداییش این دو بتزی هردوش شاخه و واسه یکیشون نمیشه اون یکی رو کوبید چون زشته ولی کلا من فن بوی گییرزم دیگه :))

چند دقیقه پیش مشغول بازی 2Uncharted بودم وایییییییی شاهکار!!:-o! اصلا شاهکار کمشه !!! عجیب به من حال داد !! پس دیگه میدونید به چی رای میدم!!!b-)

ولی ازحق نگزریم GeOWیه بازی خوفی وشماره دومش نصبت به اولش پیشرفت قابل ملاحظهی داشته پس حتما شماره سومش هم سرشار از نواوری باید باشه!!

با اینکه UC2 رو کامل تموم کردم واقعا گرافیک و داستان و گیم پلی رون و کلا شاهکار بود اما بازهایی برای ما می مونه که مواتی فوقلاده و از روی SKILL داشته باشه اگه مولتی UC3 مثل UC2 باشه جای حدیثی باقی نمی مونه و GEOW3
.:PLAY WITH SKILL:.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or