Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

khansharafdar

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
نام
مهدی
سلام بچه ها.....
اونایی که بازی رو گرفتن امشبم انلاین بازی کردند....
من الان بازی رو تموم کردم ولی وقتی میرم برای آنلاین دستگاه یه جورایی قفل میشه و رو صحفه اول فریز میشه.....
آپدیت جدیدشم گرفتم....

gentleman_ps

کاربر سایت
Dec 4, 2007
114
امروز با بچه ها چند تا حالت مختلف رو بازی کردیم که علت اصلیش هم این بود که تعدادمون هر بار کم و زیاد میشد در پایان هم co-op adventure رفتیم که خیلی جالب بود و اگر امتحانش نکردید حتما بازیش کنید
دوستان برای آن لاین اد کنید Alireza_Sadati

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,349
نام
امیر حسین
امروز رسما ترکیدم :d بازی شدیدا معتاد کنندست! از ساعت 3 که اومدم پای بازی تا همین الان یک سره داشتیم با دوستان بازی میکردیم :d باز بقیه ی بچه ها شیفتی میرفتن و میومدن ولی من که مثل معتادا همش در حال بازی بودم :d
این آخر کار هم که 8-9 نفر بودیم عالی بود :d گروه ها هم برابر بود با اختلاف یکی دوتا یکی از گروه ها برنده میشد :d
همین دیگه :d
آها مرحله ی آخر Co Op Adventure هم چیز جالبی بود :d گرچه جوگیری کردیم و خواستیم رو هارد تمومش کنیم که نزاشتن :d (البته 3تا اصلیا رو زدیم ولی نوچه هاشون حالمون رو گرفتن :d )

راستی کیوان این نارنجکت کدومشون بود ؟ :d تا مینداختی میترکید من رو داشت روانی میکرد :d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
امروز رسما ترکیدم :d بازی شدیدا معتاد کنندست! از ساعت 3 که اومدم پای بازی تا همین الان یک سره داشتیم با دوستان بازی میکردیم :d باز بقیه ی بچه ها شیفتی میرفتن و میومدن ولی من که مثل معتادا همش در حال بازی بودم :d

هم خودت ترکیدی هم مارو ترکوندی !:d:| Co-op خیلی خستمون کرد ! واقعا سخت بود , مخصوصا اون گنده ها ( :d ) تا جون میدادن اعصاب واسه آدم نمیموند

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,349
نام
امیر حسین
این احمدم مثل من بود :d با هم شروع کردیم تا همون موقع که پست رو دادم داشتیم بازی میکردیم(یکی دو دقیقه قبلش :d )

نوش جان :biggrin1: اسمش Quick Boom بود فکر کنم.
دست شما هم درد نکنه :d
دارم فکر میکنم فردا اون نارنجکه که تبدیل به3-4تا نارنجک میشه رو بگیرم یا نه :d هنوز به نتیجه ای نرسیدم :d

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
این احمدم مثل من بود :d با هم شروع کردیم تا همون موقع که پست رو دادم داشتیم بازی میکردیم(یکی دو دقیقه قبلش :d )

دست شما هم درد نکنه :d
دارم فکر میکنم فردا اون نارنجکه که تبدیل به3-4تا نارنجک میشه رو بگیرم یا نه :d هنوز به نتیجه ای نرسیدم :d
من گرفتم زیاد بکارم نیومد
باید در فاصله های خیلی نزدیک بندازیش تا جواب بده(در صورتی که 1دونشم جواب میده )
تو بعضی مرحله ها هم که پرتگاه داره یکیش میوفته پایین

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,349
نام
امیر حسین
ولی مثلا توی اون مرحله ی فرانسه یا بیابون (مخصوصا قسمت پایینی :d ) به نظرم میتونه خیلی مفید باشه :d
پس فعلا بی خیالش میشم صبر میکنم اون یارو LVL60ـی رو بگیرم :d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سلام بچه ها...
برای من هر دفعه که میرم صحفه اول فریز میشه.....
کسی نمیدونه مشکل کجاست؟؟؟ منم دوست دارم آنلاین بزنم....

منم توی بازی های جدید همینجور میشه کنسولم , فکر میکنم واسه خاطر نسل جدید بازی ها هستش البته شایدم اشتباه کنم
ولی دیگه نه هر دفعه که میرم توو منوی اصلی , شاید دو سه روزی یک بار روی بازی های u3 و bf3 اینجوری میشه , انگشتتو بزار روی پاور بعد که اولین بوق رو زد بردار تا دستگاه بعد چند ثانیه خاموش بشه وقتی روشن شد اگه ارور داد با دسته دوباره خاموشش کن و دوباره روشنش کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر