Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
پس خدا کنه به صورت DLC FREE بدنش بیرون :d مثل U2 که اولین DLCـش اینجوری بود :d (البته برای ما که فرقی نداره، پیش خرید کردیمشون :d )
راستی جایی خبری از این Stats Card نیست برای امضا و این چیزا :d

ویرایش:
یک عدد پیدا شد :d اگر بازم پیدا کردید خبر بدید :d فعلا منتظر سایت های بیشتر می مونم ببینم کدومشون طرحشون بهتره :d
http://www.naughty-kennel.com/u3sc/

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کسی تو بازی نهایی تا حالا تو مپ یمن بازی کرده؟ من تا حالا یکبار هم بهش برنخوردم! نکنه حذفش کردن؟

ضمناً :D
DeadSancus.png

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان سلام من به یه مشکلی خوردم . من بازی را اورجینال گرفتم و آکبند بود . حالا که می خوام کد را وارد کنم میگه یا کد را اشتیاه وارد کردی یا قبلا استفاده شده . این چیه جریانش ؟! یعنی می شه که بازی را باز کرده باشن. کدش را ور داشته باشن دوباره مثل آکبندش کرده باشن !؟!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
با حروف کوچیک بزن درست میشه :d یا اصلا کپی PSN IDـت رو با توجه به حروف بزرگ و کوچیک بزن :d
من با حروف بزرگ که نوشتم همین گیر رو میداد! ولی با حروف کوچیک که نوشتم درست شد :d

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
دوستان سلام من به یه مشکلی خوردم . من بازی را اورجینال گرفتم و آکبند بود . حالا که می خوام کد را وارد کنم میگه یا کد را اشتیاه وارد کردی یا قبلا استفاده شده . این چیه جریانش ؟! یعنی می شه که بازی را باز کرده باشن. کدش را ور داشته باشن دوباره مثل آکبندش کرده باشن !؟!
ببین ریجن بازی با ریجن اکانتت یکی هست؟
آخرین راه حلت اینه که بری Online Pass ـه Uncharted 3 رو از Store بخری!!! 10 دلار...

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432

اول که با این اینترنت داغون فقط میشه Free For All بازی کرد و بقیه مدها هم سالی یه بار برامون پلیر میاره دوما اولین باره که دارم مالتی پلیر یه بازی رو روی کنسول انجام میدم، اگه با ماوس و کیبرد بود الان جزو تاپ رنک باید میبودم اما با کنترلر بازی کردن واقعا برام عذاب آوره که امیدوارم کم کم بهش عادت کنم. مپ هاش دیگه کم کم داره تکراری میشه امیدوارم بزودی مپ جدید استفاده کنند. من زیاد لولم بالا نیست، قابلیت های Meleeــش رو میشه ارتقا داد یا نه؟

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
با حروف کوچیک بزن درست میشه
yahoo_4.gif
یا اصلا کپی PSN IDـت رو با توجه به حروف بزرگ و کوچیک بزن
yahoo_4.gif

من با حروف بزرگ که نوشتم همین گیر رو میداد! ولی با حروف کوچیک که نوشتم درست شد
yahoo_4.gif

اتفاقا با حروف كوچيك مينويسم منتها بازم نشون نميده ... :d

آقا الان كسي تونسته انلاين بزنه ... ؟ من نميتونم وصل شم موقع Connection گير ميكنه ... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر