Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

منم lvl 37 هستم :d ولی فکر کنم کیوان از من بالاتر باشه :d
راستی به چیز دیگری پی بردم! مثل اینکه بعد از lvl 99 دوباره از 1 شروع میشه! ولی ایندفعه یک مربع-لوزی سورمه ای(شایدم سیاه :d ) هستش که عدد توش نوشته میشه :d البته مطمئن نیستم ولی اینجوری بود تو leaderboard نفرات اول رو که نگاه میکردم همچین بودن :d

آخ جون پرستیژ هم داره پس :d کلا بازی که مولتیش پرستیژ داره خیلی حال میده :d

منم امروز شيش هفت دست زدم ، خيلي نسبت به نسخه ي قبلي بيشتر حال ميده . ميگم يك كلن تگ خوب انتخاب كنيم تا موقع بازي همديگرو بشناسيم . منم ادد كنيد لطفا :) .

من رنکم تازه شد 15 و بالاخره Sully رو خریدم و کلا اسلحه هام رو تا جایی که میشد آپگرید کردم.
البته هنوزم باورم نمیشه که با این پینگ داغون چطور بازی نه لگ داره و نه تاخیر.

به نظر دوستان Multi بازی در چه حدی هست برای چند ماه آدم رو سرگرم می کنه ؟؟ چون COD 3 هم داره میاد
من که به شدت باهاش حال کردم ! اوایل به خاطر اینکه یه سری تفاوت با U2 داره شاید به مشکل بخوری ولی بعدش که دستت بیاد و اسلحه های دلخواهت با امکاناتشون باز بشه دیگه نهایت لذته ! :دی
دیشب هم چند دست با بچه ها زدیم که خیلی حال داد ولی متآسفانه من سرعتم یه کم پایین هست و بعضی وقتا با بچه ها که میخوام بازی کنم قاتی میکنه و توی بازی نمیرم ! :دی
Co-opـش هم محشره !!! و البته سخت ! :دی

راستی دیروز تازه فهمیدم Fal هم توی بازی هست ! :دی یادش بخیر توی U2 بیشتر با این اسلحه مشغول بودم و توی U3 تا دیروز که از دست یکی افتاد ندیده بودمش ! خیلی منتظرم levelـم بهش برسه ! :دی

به نظر دوستان Multi بازی در چه حدی هست برای چند ماه آدم رو سرگرم می کنه ؟؟ چون COD 3 هم داره میاد
قسمت مولتی بازی ترکونده ................من که حتی از 2 بیشتر باهاش حال کردم ........بهبوداش خیلی خوب بوده........ بعدش سرعت بیشتری داره نسبت به 2............در کل به نظر من هر گیمری که این بخش رو مخصوصا co op ادونچر و co op arena رو بازی کنه عاشقش میشه

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER
خب همین الان مولتی رو میل کردم:dخیلی هم خوب و عالی بود.شدید فاز داد.فقط نوب بازی یه عده اعصاب آدم رو خراب میکنه،که خب اونم چندتا فحش آبدار بهشون میدیم آدم بشن=))امیدوارم بتونه این لذتش برام پایدار باشه.چون مهم ترین اصل مولتی همین هست.خیلی از بازیها بودن که مولتی خوبی داشتن ولی بعد از 1-2 ماه بیخیالشون شدم.ولی یه دفعه یه مولتی مثل mw2 رو یک سال و نیم زدم.خدا کنه اینم اونجوری باشه.

خب همین الان مولتی رو میل کردم:dخیلی هم خوب و عالی بود.شدید فاز داد.فقط نوب بازی یه عده اعصاب آدم رو خراب میکنه،که خب اونم چندتا فحش آبدار بهشون میدیم آدم بشن=))امیدوارم بتونه این لذتش برام پایدار باشه.چون مهم ترین اصل مولتی همین هست.خیلی از بازیها بودن که مولتی خوبی داشتن ولی بعد از 1-2 ماه بیخیالشون شدم.ولی یه دفعه یه مولتی مثل mw2 رو یک سال و نیم زدم.خدا کنه اینم اونجوری باشه.

مطمئن باش همينجوره ... به خصوص بخش Co-op كه واقعا پيشرفت كرده و فوقالعاده شده ... :d

• Like
Reactions: u.s.a
امروز داشتم تو بخش مولتی میگشتم که چشمم خورد به Mission :d البته قبلا دیده بودم ولی محلش نزاشته بودم :d رفتم چندتاش رو انجام دادم چیز جالبیه :d بیشتر ترغیب میشیم برای بازی کردن :d و البته با این وقتی که داده آسونه :d
من همچنان تو کف اون مپی که آب میاد هستم! این همه بازی کردم ولی هنوز بهش برنخوردم!حتی وقتی رای میدیم که کدوم مپ رو بازی کنیم هم ندیدمش :d

من همچنان تو کف اون مپی که آب میاد هستم! این همه بازی کردم ولی هنوز بهش برنخوردم!حتی وقتی رای میدیم که کدوم مپ رو بازی کنیم هم ندیدمش :d
راست میگی این مپه چی شد جدآ ؟!!! من یه 10،11 ساعتی تا حالا بازی کردم یه بار هم ندیدمش !
اسمش هم Dry Docks هست. شاید برای یه حالت خاص از Multiplayer هست ؟! چون من فقط TDM بازی میکنم ! :دی

باور کن فقط یک مشت معلوم الاحوال میتونن مولتی انچ رو با Call of Noob :Modern Camper 3 مقایسه کنن ! اخه این کجا ان کجا ! اون چارتا مپ فسقلی داره بازی که شروع میشه همه راش میکنن تو شکم هم
باز مولتی اون اسمش رو نبر :d خیلی حرفه ای تر از Modern Camper ه (کلا یا باید کمپ کنی یا راش انواع و اقسام لوازم Noob صفتان هم توشه مثل کلیمور و نوبتوب و ...)
کلا مولتی انچ رو با هیچ بازی نمیشه مقایسه کرد خیلی ها مثل من حدود دو سال بود هر شب انچ دو رو مولتی میزدن

کلا مولتی انچ رو با هیچ بازی نمیشه مقایسه کرد خیلی ها مثل من حدود دو سال بود هر شب انچ دو رو مولتی میزدن
البته این خیلی سلیقه ای هست مولتی U3 خوبه ولی واسه من 2،1 سال دووم نمیاره !!!

P.S : خیلی ها هم مثل من حدود 5 سال هر شب مولتی COD زدن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or