Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من دو سه ساعت بازی کردم اصلا نه لگی بود و نه Dly و همه چیز کاملا عالیه مد free4all هم که از همشون بیشتر حال میده بالاترین رنک رو اینجا کی داره؟:d من فعلا 6 هستم.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
واقعا سرورا عالی هستن ! من امروز پینگم شدید بالا رفته بود اما راحت بازی میکردم ! من فعلا 18 هستم انشالله تا لول آخر میریم :d

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
دوستان اولین بازیه که میخوام انلاین بازی کنم رو psn لذا سوال خنده دار بود رحم کنید :D
وقتی میرم برای بازی مولتی پلیر هر مودی رو که انتخاب میکنم میره رو اون حالت سرچ برای پیدا کدرن بقیه یورزها همین جوری میمونه و هرچقدم وایسم یه نفر ور هم پیدا نمیکنه!
حالا نمیدونم اشکال دقیقا از کجا میتونه باشه... راهنمای کنید :D

• Like
Reactions: Kavigne

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,132
نام
آریا
من دو سه ساعت بازی کردم اصلا نه لگی بود و نه Dly و همه چیز کاملا عالیه مد free4all هم که از همشون بیشتر حال میده بالاترین رنک رو اینجا کی داره؟:d من فعلا 6 هستم.
من 32،33 اینا هستم ولی فکر کنم بالاتر هم زیاد باشه اینجا ! :D فقط مشکلم اینه که تعداد مرگ هام یه 60 تایی بیشتر از تعداد قتل هام هست و باید زودتر آمار رو درست کنم ! :D قبل از عرضه بازی که مولتی میزدم خیلی زیاد مُردم چون هم دست بروبچ میدادم که بازی کنن هم هنوز G-Mal با تجهیزات درست حسابی نداشتم و بقیه اسلحه ها هم با سرعتم زیاد جور نیست ولی از وقتی G-Mal دوباره افتاده دستم حالی که با مولتی میکنم چند برابر شده ! :D کلآ صبح ها هم سرعتم به شدت بهتر هست و راحت تر بازی میکنم.

سلام
دوستان اولین بازیه که میخوام انلاین بازی کنم رو psn لذا سوال خنده دار بود رحم کنید :biggrin1:
وقتی میرم برای بازی مولتی پلیر هر مودی رو که انتخاب میکنم میره رو اون حالت سرچ برای پیدا کدرن بقیه یورزها همین جوری میمونه و هرچقدم وایسم یه نفر ور هم پیدا نمیکنه!
حالا نمیدونم اشکال دقیقا از کجا میتونه باشه... راهنمای کنید :biggrin1:
سلام پسرم ! :D
کوروش کار خاصی نباید بکنی ! همون جا باید بمونی تا پیدا کنه. بعضی وقتا ممکنه یه کم طول بکشه و به نظرم یه بار چند دقیقه صبر کن ببین چی میشه. فقط اگه اون کادر تلویزیون برات روشن هست توی قسمت Video یا یه همچین چیزی off کن چون احتمالآ سرعت رو کم میکنه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
منم lvl 37 هستم :d ولی فکر کنم کیوان از من بالاتر باشه :d
راستی به چیز دیگری پی بردم! مثل اینکه بعد از lvl 99 دوباره از 1 شروع میشه! ولی ایندفعه یک مربع-لوزی سورمه ای(شایدم سیاه :d ) هستش که عدد توش نوشته میشه :d البته مطمئن نیستم ولی اینجوری بود تو leaderboard نفرات اول رو که نگاه میکردم همچین بودن :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,038
نام
میثم
سلام
دوستان اولین بازیه که میخوام انلاین بازی کنم رو psn لذا سوال خنده دار بود رحم کنید :D
این مشکل بیشتر به خاطر پینگ تایم بالاست...........
چه جالب لول پرستیج هم داره مولتی ...............

• Like
Reactions: koorosh

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سلام

میثم درست میگه واسه خاطر پینگ بالاست !! در واقع بیشتر از 400 باشه اذیت میکنه تووی پیدا کردن (البته تووی بعضی بازی ها ) (البته بگم که یک راه حل هست و اونم اینه بچه هارو اد کنی و وقتی اونا دارن بازی میکنی بهشون join بشی . این راه حل همیشه واسه من جواب داده
سعی کن اینترنت نامحدود نگیری چون پهنای باندو تا 10 نفر (اینوو میگن شاید هم بیشتر) تقسیم میکنن و پینگ میرسه تا نزدیکای برج میلاد

• Like
Reactions: dr.ice and koorosh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر