Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

منم توی بازی های جدید همینجور میشه کنسولم , فکر میکنم واسه خاطر نسل جدید بازی ها هستش البته شایدم اشتباه کنم
ولی دیگه نه هر دفعه که میرم توو منوی اصلی , شاید دو سه روزی یک بار روی بازی های u3 و bf3 اینجوری میشه , انگشتتو بزار روی پاور بعد که اولین بوق رو زد بردار تا دستگاه بعد چند ثانیه خاموش بشه وقتی روشن شد اگه ارور داد با دسته دوباره خاموشش کن و دوباره روشنش کن
ابدیت بازی پاک کن مجددا دانلود کن ببین مشکلت حل می شه .ناتی داگ هنوز جوابی برای این مشکل نداده متاسفانه ...

---------- نوشته در 03:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:59 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها...
برای من هر دفعه که میرم صحفه اول فریز میشه.....
کسی نمیدونه مشکل کجاست؟؟؟ منم دوست دارم آنلاین بزنم....
ابدیت بازی پاک کن مجددا دانلود کن ببین مشکلت حل می شه .ناتی داگ هنوز جوابی برای این مشکل نداده متاسفانه ...

این مشکل فریز شدن بخش mp که دوستان دارند رو منم داشتم ولی با یه کاری دیگه فریز نمیکنه، وقتی داره کانکت میشه PS Button رو بزنید و تو همین XMB باشید تا پر بشه بعد که پر شد دوباره PS Button رو بزنید و برید تو بازی و یه بار دیگه دوباره با PS Button بیاین تو XMB چند لحظه که صبر کنید میبینید که وصل میشید و فریزی هم در کار نیست.
واسه من که این کشف خودم جواب داد.:d

• Like
Reactions: Infected Area
خبر خبر خبر ! :d
اگر یادتون باشه قبل از اومدن بازی یک عکس گزاشتم از هلگاست که قراره تو بخش مولتی پلیر باشه :d ولی وقتی بازی اومد دیدیم اِ این که نیستش و شایعست و اینا :d ولی خوب! حالا تایید شد! :d
این پک به عنوان هدیه یا هرچی میخواید حسابش کنید برای کسایی که عضو Fortune Hunters’ Club هستند هست.(قرار بود 3 تا اسکین پک بدن که دادن و تموم شد رفت ولی خوب اینم اضافه الان دارن روش میدن :d )
برای کسایی هم که عضو نیستند قیمتش 1.49 $ در میاد :d (ریجن 2 رو نمیدونم :d )

2e2d1f03e9m7irv8fus.jpg

علاوه بر این 2 تا آیتم دیگه هم هست که میتونید ازشون استفاده کنید !

این اسکین و آیتم ها مثل اینکه امروز اومده :d

غیر از این 2 تا عکس از اولین مپ پک که اسمش “Flashback Map Pack #1” هست هم اومده! جفت مپ ها توی U2 بودن به نظرم :d
اولی فکر کنم همون مپ برفی باشه! که الان کلا عوض شده :d دومی هم فکر کنم اولین DLC که برای U2 اومده بود و اگر یادتون باشه Free بود هستش :d جوش خیلی خفن شده! خوشمان آمد :d انگار شهرهای جنگ زده، یا شهر ارواح شده :d
اطلاعات بیشتر هم به زودی .... :d

• Like
Reactions: 浪人
خبر خبر خبر ! :d
اگر یادتون باشه قبل از اومدن بازی یک عکس گزاشتم از هلگاست که قراره تو بخش مولتی پلیر باشه :d ولی وقتی بازی اومد دیدیم اِ این که نیستش و شایعست و اینا :d ولی خوب! حالا تایید شد! :d

آره امروز توی TDM یکی رو دیدم لباسش از این هلگاستا بود و تعجب کردم چون جایی ندیده بودمش ! :d

طبق معمول هم روزانه 3-4 بار حتما فریز میشه و اگه مشکل از ISP باشه یکم جالب بنظر میرسه :d

اینم از کارت ما : :d

Ahmad_74.png

ای آقا ..:d توی Co-Op ما 1000 تا Kill (:d) داشتیم چرا پس نمیزنه ! حالا موردی نداره ..
ما هم آنلاین هستیم خواستید افتخار بدید بازی کنیم ..متشکر :d.

ArshiagameR.png

سوال

بچه ها من امروز رفتم تو آنلاین هی وسط بازی علامت کانکت میاد بعد دیگه حرکت نمیکنه تا چند ثانیه
مشکل از کجاست؟
من اصلا تو آنلاین مشکل ندارم مثل آنلاین بتل 3 و کیلزون
پینگم امروز 310 بود سرعت 512
:(:(
با تفنگ که خیلی سخته کشتن من با مشت و لگد می کشتم:d:d

خب انشالله تا آخر هفته هر 75 تا لول رو میگیریم !:d
منم عین آرش لول 70 هستم و سخت رنک بالا میره ! :|
زیاد تلاش کردم که یه Co-op رو روی کراشینگ تموم کنم اما خیلی سخته و باید شانس هر لحظه باهات باشه ! :d
روی Coop Adventure امیدی هست اما توی Coop Arena روی کراشینگ از Round 5 به بعد اصلا نمیشه تکون خورد:d

آقا این چیزه (چی میگن بهش ؟! :دی همون چیزه !) که پول کمتر میدیم و یه جا DLC ها رو قبل از عرضه میخریم ، هنوز برقرار هست یا فقط تا قبل از انتشار بازی میشد پول داد ؟! :دی

مثل اینکه تا قبل از اومدن اولین مپ پک بر قرار هستش! پس بشتاب به سویش!
با خریدش درجا میتونی از بیشتر Skin های U2 ( که بعدا یک سری هم از U1 اضافه شد) + یک هلگاست استفاده کنی! یک تم هم میده که البته زیاد جالب نیست! تم متحرک U3 خیلی خفن تره!
هی زندگی! من که همش امتحان داریم این 2 هفته اصلا نتونستم بشینم پای U3 ! (البته وقت آزادم رو هم همش بتمن بازی کردم! :-" ) عقب افتادم از دوستان! ولی انشاالله به زودی منم میام دوباره!

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or