UFC

درود
بازی UFC امشب در مراسم معرفی XBOX ONE به نمایش در اومد.بازی با موتور گرافیکی جدید EA ساخته خواهد شد.فعلا اطلاعات دیگری از بازی نیومده و باید تا E3 منتظر موند

UFC-on-EA-Sports-First-News.jpg

همچنین تریلری در مراسم پخش شد(شامل سه تا بازی دیگه EA هم میشه):

HD H.264 MP4128.4MB
Download
Hi-Res H.264 MP486.4MB
Download
Lo-Res IPOD / PSP21.9MB
Download

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
داداش واسه دی ال سی باید ریجن دیسک و اکانتت یکی باشه ! اگه بازیت ریجن 2 هست باید اکانت ریجن 2 بسازی .

پ.ن: این فروشنده ها همه چیز میگن ! واسه اینکه فروش داشته باشن . یعنی اندازه نخود چیزی در مورد گیم و این داستان ها نمیدونن ! خیلی وقته واسه من ثابت شده ؛, اصلا گولشونو نخور

ممنون. کارت های psn که واحد یورو دارن رو از کدوم سایت می تونم بخرم. میشه بهم آدرسشون رو پیام کنی.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
واسه منم تو بازی لگ داره ! خیلی رو مخه ( آفلاین )

یعنی واقعاً برن بمیرن با این ساختن بازی ! نسل قبل اینجوری لگ نمیزد . کنسول خدا زیر دستشون بلد نیست استفاده کنن :|

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
بابا عجب بازی ایه لامصب به صورت 2 نفره یا انلاین بی رقیبه اصلا میری تو مسابقه ی واقعی ,,, هیجانی که تماشاچی ها میدن صداهایی که باهات حرف میزنن صحبت مربیا حرفای گزارشگر + ضربات زیبای بازی باعث بی نظیر شدنش شده...

دوستان اهل فن راجع به این سیستم امتیازها یه توضحی بدید چجوری داستان, من اکثر اوقات بهتر میزنم ولی حریفم برنده میشه کدوم امتیازها مهمتره کلا راهکار واسه بازی چی دارید :D

آخرین ویرایش:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
از دوستان کسی شخصیت بروس لی رو گرفته؟
من می خوام بگیرمش باید حتما از استور داخل بازی بگیرم یا می تونم با pc بگیرمش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر