UFC

درود
بازی UFC امشب در مراسم معرفی XBOX ONE به نمایش در اومد.بازی با موتور گرافیکی جدید EA ساخته خواهد شد.فعلا اطلاعات دیگری از بازی نیومده و باید تا E3 منتظر موند

UFC-on-EA-Sports-First-News.jpg

همچنین تریلری در مراسم پخش شد(شامل سه تا بازی دیگه EA هم میشه):

HD H.264 MP4128.4MB
Download
Hi-Res H.264 MP486.4MB
Download
Lo-Res IPOD / PSP21.9MB
Download

mgh2014

کاربر سایت
Apr 8, 2014
75
نام
محمد
سلام من تازه ufc رو گرفتم
اون مراحل اموزشیش مرحله اول فقط می گه چپ و راست کن و در برو امتیاز بگیر
ولی مرحله بعدش باید چی کار کنم؟؟؟

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آها ، پس دیگه UFC می گیرم . Wolfenstein خیلی زود تموم میشه پس ! فک میکردم بیشتر از اینا طول بده . مرسی از راهنماییت . خرید و فروش تو ذهن خودمم هست اما من میخوام زیاد بازی کنم و بازی ها رو نگه دارم و برای خودم Collection درست کنم :D

بازی خیلی خوبی هست . اگر بازی های رزمی دوست دارید ( کشتی و بوکس و ... ) حتما بازی رو بگیرید . بازی به نظرم عالی هست از هر نظر که فکرش رو بکنین . اما سه تا مشکل دیدم !‌ یکی افت فریم که بعضی جاها یه جورایی رو مخ هست . دیگری هم اینکه مثلا این که به طرف صدتا ضربه میزنی روی سر و بدنش و اون قسمت ها کاملا داغون و قرمز میشن اما هیچیشون نمیشه درصورتی که دوتا لگد بهت میزنه میبازی! حتی گاهی اگر هم بلاک کرده باشی . آخر از همه هم اینه که موقعی که ضربه ی آخر رو میزنی و طرف له میشه و میخواد Replayش رو نشون بده ... زیاد حس اون ضربه رو تو صحنه آهسته حس نمیکنی ! یعنی انگار ضربت همچین محکم نیست و طرف یکم مصنوعی میفته .

اما ... گیم پلی عالی هست . گرافیک واقعا بیش از حد انتظارم بود و موقعی که داد میزنن یا عرق کردن خیلی طبیعی و قشنگ درست شده و اگر دقت کنین موقع فریاد یکم رگاش دیده میشه . خون ریختن ... واااااااای دهن طرف سرویس میشه :D اگر در حد مرگ طرف رو بزنی کف رینگ و صورت و بدن طرف خونی میشه و خیلی خوب روی خون ها کار کردن و فعلا چیزی عجیبی ندیدم . اون زن هایی هم که تابلو رو بلند میکنن به نوبه ی خودش جالبه :D :| بخش آنلاین بازی هم خوبه اما نوب ها رو نمیدونم چکار کنم ؟!‌ :D بخش کریر هم خوبه و جذابیت خودش رو داره . موزیک های بازی هم خیلی خوبه مخصوصا آهنگ های دو گروه Awolnation : Sail & Imagine Dragons : RadioActive که خیلی دوسشون دارم . شخصیت های بازی هم تعدادشون خوبه ... زن ها هم همینطور :D من که از بازی راضیم و امتیاز ۸/۱۰ رو بهش میدم . خیلی خوبه ولی اون سه تا مشکل نمرش رو یکم آورده پایین . امیدوارم راضی بوده باشین از توضیحام چون خیلی کم توضیح مینویسم . سوالی داشتید در خدمتم . دلیل دیر نوشتن هم به خاطر نبود اینترنت و لپتاپ بود . ببخشید به خاطر دیر شدن . الان هم میخواستم ولفنستاین بگیرم و برای اونم توضیح بدم ولی نگه داشتم پولم رو برای TLOU .

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
دوستان لطفا ما رو روشن کنید این بازیو بخرم یا نه اخه هر کی خریده هی داره می فروشه نمرات هم جالب نیست یکی بیاد ما رو آگاه کنه :d

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان لطفا ما رو روشن کنید این بازیو بخرم یا نه اخه هر کی خریده هی داره می فروشه نمرات هم جالب نیست یکی بیاد ما رو آگاه کنه :d
داداش جو بازی وگرافیکش خیلی جالبه بسی حال میده فقط باید دستت راه بیفته تو بازی عزیزم خودم خریدم نزذیک 14 روز باهش سرگرم شدم الان قصد فروشش رو دارم این بد بودن بازی رو نشون نمیده

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
500 مگ آپدیت اومد واسه بازی امروز !

فایتر های خوبی اضافه میشن .

اولی قهرمان جدید " تی جی دیلشاو " بعدی هم تایرن وودلی . یکی دیگه هم اضافه شد حقیقت نمیشناسمش ، ولی از این چشم بادومی ها بود :D

( البته هنوز دانلود تمام نشده ؛ ولی دیروز EA رسما اعلام کرده بود و عکس فایتر ها رو هم زده بود در پیج اف بوک بازی )
===================

از دوستان اگر کسی آنلاین بازی میکنه اد کنه با هم مسابقه بدیم :)

Arash32

شرمنده دوباره پست میدم ، ولی دلم نیومد نگم :D

یکی از چیزایی که همون روز اول تو چشم بود و خیلی ضایع toch gloves نداشتن بازی بود برعکس همه سریا قبل ! اما با این آپدیت 500 مگی در کنار اضافه شدن 3 فایتر همچین چیزایی هم اضافه شد !

دیدم حریف هی داره دستش رو اول بازی میاره طرف منم هی ریستارت میکردم بازیو تا بلاخره موفق بشم مشت رو بزنم به مشت حریف و احترام بزارم :D آخر فهمیدم با L2 اینکار انجام میشه.

تو بخش های دیگه هم بهبودی وجود داشت ، مثلا دیگه خبری از سوپلکس های عجیب و غریب نیست که راحت بشه هه اینکارو انجام بدن . بلاکر کردن تکدان واقعی تر شده .

وقتی روی حریفی و با TKO میبری داور عکس العمل نشون میده !!!

آپدیت خیلی خوبی بود ، حتما دانلود کنید

Last edited by a moderator:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
شروع هر فایت دو فایتر میان مشتاشون رو میزنن به همدیگه به عنوان احترام . یجور مثل دست دادن هست .

یه مسابقه واقعی یو اف سی ببینید کامل متوجه میشی :)

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
شرمنده دوباره پست میدم ، ولی دلم نیومد نگم :D

یکی از چیزایی که همون روز اول تو چشم بود و خیلی ضایع toch gloves نداشتن بازی بود برعکس همه سریا قبل ! اما با این آپدیت 500 مگی در کنار اضافه شدن 3 فایتر همچین چیزایی هم اضافه شد !

دیدم حریف هی داره دستش رو اول بازی میاره طرف منم هی ریستارت میکردم بازیو تا بلاخره موفق بشم مشت رو بزنم به مشت حریف و احترام بزارم :D آخر فهمیدم با L2 اینکار انجام میشه.

تو بخش های دیگه هم بهبودی وجود داشت ، مثلا دیگه خبری از سوپلکس های عجیب و غریب نیست که راحت بشه هه اینکارو انجام بدن . بلاکر کردن تکدان واقعی تر شده .

وقتی روی حریفی و با TKO میبری داور عکس العمل نشون میده !!!

آپدیت خیلی خوبی بود ، حتما دانلود کنید

به این میگن لذت بردن از بازی اینکه واقعا بدونی چی داری بازی میکنی

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
نه نبود ! شما الان سرچ کن toch gloves ufc ea همه بلاگ ها و نوشته ها در مورد چگونگی انجام این حرکت هست و همه هم واسه 4-5 ساعت پیش !
من یه ماهه دارم بازی میکنم , الان اضافه شده !
( شاید شما اون صحنه رو میگید که واسه تایتل فایت داور میاد توضیح میده بعد دست میدن به هم ) من منظورم تو شروع فایت تو هر راند هست ، خودت میری L2 میزنی و ...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
نه نبود ! شما الان سرچ کن toch gloves ufc ea همه بلاگ ها و نوشته ها در مورد چگونگی انجام این حرکت هست و همه هم واسه 4-5 ساعت پیش !
من یه ماهه دارم بازی میکنم , الان اضافه شده !
( شاید شما اون صحنه رو میگید که واسه تایتل فایت داور میاد توضیح میده بعد دست میدن به هم ) من منظورم تو شروع فایت تو هر راند هست ، خودت میری L2 میزنی و ...
رفیق با اضافه شدن تیجی دیلاشو ، بازم کمربند درست هنن براو هست یا انتقال پیدا کرد؟
مشکل فریم ریت حل شد؟
با اپدیت دقیقا چه کسایی اضافه شدن؟الکس کسرس اضافه شد؟

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
این کل آدیت و تغییرات هست که خود EA گفته : ( البته به جز اون سه فایتر )

Key Gameplay Updates:

• Touch Gloves: Users will now have the ability to manually make their fighter touch gloves (or choose not to touch gloves) before beginning to fight by pressing L2 on PS4 or LT on Xbox One. This can be done at the start of every round, or anytime the ref stands the fighters up.
  • Finish the Fight: During a knockout, the attacking fighter can jump on their downed opponent and “finish the fight” by delivering extra strikes as the knockout occurs.
  • Sprawls: The defending fighter now sprawls when successfully defending against a power takedown.
  • Clinch Break from the Cage: Fighters now have the ability to break out of a clinch when pressed against the fence by pressing the L3 button.
  • Power Takedowns and Sweeps: Power takedowns and side control sweeps have been removed from fighters who would not normally have them.
  • Stamina: Stamina no longer regenerates if the user holds block. The user will also take a larger stamina penalty if hit while weak blocking.
  • Sweep Defense: The dominant fighter in the Full Guard position now has a larger window to reverse the Full Guard sweep to Mount.

این تغییرات در گیم پلی بود ، خیلی هم خوب بودن .
متاسفانه فرم ریت تغییری نکرد . قهرمان اصلی اون وزن هم تی جی دیلشاو شده الان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر