Ubisoft: طرفداران Prince of Persia صبور باشند

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
image_1365754672427.jpg

بعد از سال 2010 و عرضه Prince of Persia: Forgotten Sands هیچ بازی جدید از سری Prince of Persia عرضه نشده است، به نظر می‌رسد این مورد همچنان ادامه داشته باشد و بزودی نیز شاهد تایید بازی جدیدی از این سری نخواهیم بود.

Tony Key معاون ارشد بخش بازاریابی و فروش Ubisoft به طرفداران درباره سری Prince of Persia مقداری امید داد.

Tony Key:"
Prince of Persia یکی از دارایی‌های واقعی Ubisoft‌ است و ما آن را هنوز هم حفظ می‌کنیم، Prince of Persia هنوز هم زنده است. ولی ما چیزی برای تایید کردن از این سری نداریم، چرا که شما می‌دانید ما این بازی را رها نخواهیم کرد و نخواهیم فروخت از خود دور نخواهیم کرد. من می‌دانم که این موضوع برای شما سخت است اما صبور باشید."

Prince of Persia: Forgotten Sands درسال 2010 عرضه شد و میانگین 74 را برای خود کسب کرد. اخبرا Ubisoft عنوان Prince of Persia: The Shadow and the Flame را برای سیستم عامل iOS تایید کرده است که در سبک side-scroller است.

منبع

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
چه گیری دادید به نسخه 2008 آخه! نمیگم بینظیر بود نه , ولی از شن های فراموش شده خیلی خیلی خیلی بهتر بود! در جهاتی از دو سریر هم بهتر بود.تنها مشکلش تکراری شدن دشمن ها و روند مبارزات بود که البته انچنان هم زیاد نبود. من به عنوان یه فن سرسخت این فرنچایز راضی بودم ازش. البته اولین بعد تموم کردنش بخاطر پایانش سازنده ها رو مورد لطف قرار دادم.ولی بعد که کمی تفکر زدم دیدم نه پایانش خوب بود. عشق رو دیدیم:bighug:
الیکا هم به طور قطع به یقین جزو 3 همراه برتر در بازیهای رایانه ای هست:x
____
خداییش زور بازی ای که قرار بود اسپین آف پرنس کبیر باشه الان برای ما شاخ شده . و هر سال داره میاد!!!!بعد پرنس انگار نه انگار وجود داره!
ای حال میکنم این اس اس این 4 گند بزنه. (دیگه نه اتزیو هست , نه الطایر و نه حتی دزموند,پس هیچ مهم نیست خراب کنه.)
نه دیگه بهتر از شن ها نبود...ولی ریبوت لازمی بود...دو سریر مشکلش این بود که از WW صعیف تر بود,وگرنه خودش جز شاخ ترین بازی ها بود...هنوز حس دو گانگی پرنس و دارک پرنس تو ذهنمه...ولی خب هیچ چیزی,تاکید می کنم,هیچ چیز هیچوقت به WW نمی رسه..

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یک سری اطلاعات خیلی جزئی درمورد POP جدید:"
اگر درست گفته باشند Ubisoft Montreal سازنده نسخه قبلی بازی رو می‌سازه سرطراح نسخه قبلی هم روی بازی کار می‌کنه بازی از 2010 در حال ساخته نویسنده بازی هم احتمال داره نویسنده 3 گانه باشه.

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
امیدوارم ادامه 2008 نباشه :| اگه باشه یعنی تلف شدنه تمام انتظاراتمون واسه سری پاپ :d یعنی باز هم باید منتظر باشیم بعد چند سال شاید یه نسخه مثل سه گانه بدن بیرون. پرنس با مبارزات نوبتی یعنی افتضاح!!! سر نسخه دوم همون اولش هیچ وقت یادم نمیره با اون دوتا پوب چی کارا که نمیکرد. باقیه شمشیرها بماند، ضربات عالیه و لذت بخش. امیدوارم مثل 2008 نباشه

Justice.

کاربر سایت
Jun 4, 2013
97
گند زدن به PoP به نظرم کاملا سیاسی بود ...

وگرنه چه دلیلی داشت Ip به اون نازنینی رو ول کنن برن بچسبن به Assasins با یه اسالت کاملا متفاوت !:d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
سالی یه دونه AC دارن میدن بیرون شیره این فرنچایز درآوردن پیرشو درآوردن فروشم در حده چی داره هر سال میکنه از نظر نوآوری و شخصیت پردازی و داستان هر سال بدتر داره میشه هر شماره داستان این سریُ عوض میکنن این شماره 4 هم با این همه تبلیغ و تعاریف از 3 هم بدتره ولی یه دونه POP در سطح عالی نمیتونن(نمیخوان) بسازن چرا چون AC داره فروش میکنه دیگه نیازی نیست خودشونُ به زحمت بندازن واقعا آدم نمیتونه چی بگه به سیاست های یوبیسافت تو این زمینه آقا WD میسازی دمت گرم the division یا Rayman:Legend میسازی دمتون گرم ولی آخه برای چی POP به این روز و حال درآوردین که یه نسخه بعد 3 سال ازش رو ios میده که افتضاحی به تمام معناست یا همون 3 سال پیش که از رو فیلمش اون بازیو ساختن اونم افتضاح خالص بود برای چی یکی از بهترین فرنچایز های نسل قبل به این روز بیفته .... واقعا دارم روانی میشم از این بازیای الکی یوبی تو بحث POP

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
به Ubisoft Montreal میشه تا حدودی اطمینان داشت. ولی با وجود اینکه فعلا Ubi بیش از اندازه به AC توجه می کنه، قضیه را نگران کننده میشه و می ترسم یه چیزی مثل FS را منتشر کنه. :-s
نویسنده بازی هم احتمال داره نویسنده 3 گانه باشه.
البته نویسنده نسخه SoT ، جردن مکنر بوده و با نویسنده دو نسخه بعدش فرق می کنه و احتمال حضور ایشون را بعید می دونم. البته اگه ایشون که همون خالق اصلی PoP هستن حضور داشته باشن، نور علی نور میشه:bighug:
البته نویسنده های دو نسخه بعد هم کارشون خوب بود:bighug:

آخرین ویرایش:

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
آقا کسی منکر این نیست که سه گانه تا الان به کل دست نیافتنی بوده ولی POP 2008 هم جداً کار قشنگ و خیلی یونیکی شده بود، اکثریت طرفدارها هم که ازش راضی بودن دست کم میزان رضایتشون خیلی بیشتر از چیزی مثل Forgotten Sands بوده و هست.

البته یه عده معدودی هم هستن جداً با این نسخه مشکل دارن نمونش بهنام :d، واسه من تنها موردی که تو این بازی یخورده سنگین بود تشابه اسمی اون الاغ پرنس با کرکتر The Sands of Time بود ، Farah ! :|

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
یوبی هم کارش معلوم نیس کی فکر میکرد برای ac این همه دنباله بزنه pop 2008 واقعا عجیب تموم شد و تاریکی دوباره همه جارو فرا گرفت من مطمئن بودم دونباله داره اما... نگرش یوبی به popباعث ایجاد برخی مشکلات شده مثلا مبارزه های جذاب و خسته نشدی جای خود رو به مبارزه های تکراری شاهزاده ولگرد و الیکا یا شاهزاده سه فن بلد داد بد نبود اگه ایده های سه گانه رو تقویت میکردند تا...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خب من با اینکه فقط شماره 2 و 4 را بازی کردم اما خیلی دوست دارماین بازی را اما این خبر یعنی دیگه بازی کاملی برای این عنوان نمیاد؟ واقعا حیف. شماره 4 با اینکه هیچ مردنی در کار نبود و اصلا به چالش کشیده نمیشدیم اما گرافیکش محشر بود :d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
WW جزو بهترین بازی های عمرم بود
امیدوارم با اومدن نسل جدید شاهد ریبوت خوب از این بازی باشیم ولی چیزی که مشخصه اینه که فعلا AC با فرمول تکراری خودش خوب داره فروش میکنه و نیازی هم نیست که برن سراغ POP

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر