Ubisoft: طرفداران Prince of Persia صبور باشند

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
image_1365754672427.jpg

بعد از سال 2010 و عرضه Prince of Persia: Forgotten Sands هیچ بازی جدید از سری Prince of Persia عرضه نشده است، به نظر می‌رسد این مورد همچنان ادامه داشته باشد و بزودی نیز شاهد تایید بازی جدیدی از این سری نخواهیم بود.

Tony Key معاون ارشد بخش بازاریابی و فروش Ubisoft به طرفداران درباره سری Prince of Persia مقداری امید داد.

Tony Key:"
Prince of Persia یکی از دارایی‌های واقعی Ubisoft‌ است و ما آن را هنوز هم حفظ می‌کنیم، Prince of Persia هنوز هم زنده است. ولی ما چیزی برای تایید کردن از این سری نداریم، چرا که شما می‌دانید ما این بازی را رها نخواهیم کرد و نخواهیم فروخت از خود دور نخواهیم کرد. من می‌دانم که این موضوع برای شما سخت است اما صبور باشید."

Prince of Persia: Forgotten Sands درسال 2010 عرضه شد و میانگین 74 را برای خود کسب کرد. اخبرا Ubisoft عنوان Prince of Persia: The Shadow and the Flame را برای سیستم عامل iOS تایید کرده است که در سبک side-scroller است.

منبع

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چرا که شما می‌دانید ما این بازی را رها نخواهیم کرد و نخواهیم فروخت از خود دور نخواهیم کرد.
بلی بلی میدانیم
تا یه کاری نکنید که همه ی عالم و آدم از این عنوان متنفر بشن بیخیل نمیشید :)

باو شوما که اینقدر New ip های خفن خفن میتونید بسازید برید بچسبید به همون ها دیگه :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
خب من ترجیح می دم نسخه جدید به این زودی ها نیاد ولی وقتی میاد یه چیزی باشه که ارزش گذاشتن اسم Prince of Persia روش را داشته باشه.
یه چیزی در حد اون نسخه درب و داغون Forgotten Sands نباشه که سیستم مبارزاتش به لعنت خدا هم نمی ارزید8-|
--------
تا یه کاری نکنید که همه ی عالم و آدم از این عنوان متنفر بشن بیخیل نمیشید :)
خب الان نسخه ای ازش نسازه (با توجه به این ترافیک IP هایی که داره ) ، بهتر از اینه که یه چیزی بسازه تا ازش متنفر بشیم.

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خوب الان نسخه ای ازش نسازه (با توجه به این ترافیک IP هایی که داره ) ، بهتر از اینه که یه چیزی بسازه تا ازش متنفر بشیم.
خب حرف دل من هم همینه :D
ولی این یوبی ایییی ها میخوان یه کرمی بریزن 8-|

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فکر کنم تنها کسی‌ هستم تو این فروم که POP 2008 رو بد نمیدونم و فکر می‌کنم خیلی‌ هم خوب هست :D حتا نسبت به‌POPهای اصلی‌‌هم در نظر بگیریم بد نبود و خوب عمل میکرد :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
فکر کنم تنها کسی‌ هستم تو این فروم که POP 2008 رو بد نمیدونم و فکر می‌کنم خیلی‌ هم خوب هست :D حتا نسبت به‌POPهای اصلی‌‌هم در نظر بگیریم بد نبود و خوب عمل میکرد :D

اتفاقا به نظر منم عالی بود حتی از T2T هم بهتر بود!!!!:d
کاش اونو ادامه میدادن,خدای جو و فضاسازی بود!!!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ما صبوریم گویا شما بیکار نشستید و عجله ای ندارید.
بجنبید دیگه ما به همون FS هم راضی ایم حداقل پلتفرمر خفنی داشت.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
غم مخور کاوه جان! من هم اون نسخه دوست داشتم:D ( البته نه به اندازه SoT , WW , T2T )
به نظرم هم پتانسیل این را داشته که ادامه خوب و شایسته ای براش ساخته بشه که نشد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
این تاپیک جو خوبی نسبت به POP2008 داره :D پس منم مثل همیشه حمایتم رو ازش اعلام میکنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر