Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
در مورد شوگون، من یه تئوری دارم.
بنظرم یه رابطه ای بین توراناگا با زن پادشاه هست، اگر درست یادم باشه وقتی تو فلش بک داشت صحبت پادشاه با توراناگا رو نشون میداد یه جا پادشاه در مورد همسر آخرش به توراناگا گفت که جواب توراناگا این بود که من دنبال خانم ها نیستم و این حرفا...

بعد مسئله دیگه در مورد اون خانم صاحب چای خونه، از طرز صحبتش با توراناگا من اینطور برداشت کردم که یه چیزی می دونه، منطقا هم بنظرم باید اینطور بشه چون اون مکالمه چند دقیقه ای تو اون شرایط داستان نمیتونه پوچ بوده باشه.

چیزی دیگه ای که تو ذهنمه اینه که شاید پسر پادشاه برا توراناگا باشه. سه قسمت دیگه مونده بنظرم بعیده داستان همینجا تو قسمت ۷ تموم شده باشه.

• Like
Reactions: bayern_vahid

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,374
نام
Majid
لینکها بیاد ببینیم این مردک هاوارد اینقدر هایپش کرد چی از آب در اومده.
گویا قرار شده زودتر پخش بشه، بجا 12 ـم فردا کل سیزن با هم میاد :D
فقط نباید نقداش میومد تا الان؟

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
روتن فالوت فعلا از نقدهای اولیه ۱۰۰ درصد هست، واقعا انتظارش رو نداشتم :D واسه من و خیلی های دیگه که عاشق دنیای فالوت هستیم دیدن یه سریال با کیفیت ازش واقعا رویایی هست، عمو تاد هم بازیسازی رو ول کنه و بچسبه به همین فیلم و سریال انگار بهتره :)):D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,841
نام
نریمان
البته تاد هاوارد فکر نمیکنم نقش زیادی تو ساخت سریال داشته. جاناتان نولان و لیزا جوی تقریبا همه کاره بودن که تو ۲ فصل اول Westworld هم نشون داده بودن کارشون درسته.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,374
نام
Majid
البته تاد هاوارد فکر نمیکنم نقش زیادی تو ساخت سریال داشته. جانان نولان و لیزا جوی تقریبا همه کاره بودن که تو ۲ فصل اول Westworld هم نشون داده بودن کارشون درسته.
جوری که از این مصاحبه ها و نمایشای آخر برداشت میشد اتفاقا تاثیر زیادی رو روند سریال داشته.

میگه از زمان Fallout 3 قرار بوده بسازن هیچوقت دید سازنده ها به سریال فالوت رو قبول نداشته و اوکی نمیداده اما الان برا اولین بار با دید نولان حال کرده.
گویا داستان فالوت 5 هم از الان مشخص هست، یک سری کارا که میخواستن واسه سریال انجام بدن رو اوکی نداده چون قراره توی فالوت 5 بهش پرداخت بشه.

اینجوری که بنظر میاد از فیلتر تاد رد میشده، ولی خب بالاخره دست رنج نولانه و کلا تیم خوبیم پشتشه.

بازم من به منتقدا اعتماد ندارم، نمراتش خوب شده نوش جونش، چند ساعت دیگه اگه صدا فالوت فنا در نیومد اون موقع راضی میشم :D
ببینیم میتونه اسم تادو یکم تمیز کنه یا نه :-"

جاناتان نولان کبیر پشت سریاله معلوم بود خوب در میاد حداقلش
-
حالا کی میاد دانلود کنیم بزنیم بر بدن ؟
ساعت 7.5 تازه قراره پخش شه، کل سیزن با هم میاد احتمالا لینکاش سریع بیاد بعدش.

آخرین ویرایش:

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
بازم من به منتقدا اعتماد ندارم، نمراتش خوب شده نوش جونش، چند ساعت دیگه اگه صدا فالوت فنا در نیومد اون موقع راضی میشم
هم نمره منتقدا بی ارزشه هم صدای فالوت فنا
مهم اینه خودت حال میکنی یا نه, نمرات سریال tlou رو دیدم گفتم اوه اوه عجب شاهکاری گرفتم دانلودش کردم 2 قسمت هم نتونستم تحمل کنم
اینا به fallout 4 میگن trash و سریال رسما با رنگو لعاب 4 ساخته شده پس ولشون کن اونارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mla
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر