persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
نشستم به صورت انتحاری و رگباریSuits رو دیدم . 9 فصله و باید بگم هرفصل بهتر از قبل میشه. درام و رمانس و طنزش میزونه به طوریکه واقعا میخندی جاییکه تیکه میندازن یا موقعیت طنزه. کسانی که به مسایل حقوقی و وکالت و دادگاه بازی و این داستانا علاقه دارن از دست ندن. کلی هم برای زبانتون خوبه.
دوبازیگر اصلی برای دو فصل آخر نیستن متاسفانه به غیر از یکیشون که برای فصل اخر چند قسمتی هست.
چند سال پیش یه بار تا اخرای فصل یک دیدمش خوشم اومد ازش ولی نمیدونم چی شد که ادامه ندادم تا اینکه هفته پیش تو اینستا برخوردم بهش و الان یه هفته ای به کوب دارم میبینم و رسیدم فصل سه ...تو این دوره زمونه موج سواری تلویزیون و سینما یه کار بی شیله پیله و خوب هست ..‌.
شخصیت مورد علاقه ام هم لوییس هست:))

• Smile
Reactions: Silent Storm

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,691
نام
iMAN
چند سال پیش یه بار تا اخرای فصل یک دیدمش خوشم اومد ازش ولی نمیدونم چی شد که ادامه ندادم تا اینکه هفته پیش تو اینستا برخوردم بهش و الان یه هفته ای به کوب دارم میبینم و رسیدم فصل سه ...تو این دوره زمونه موج سواری تلویزیون و سینما یه کار بی شیله پیله و خوب هست ..‌.
شخصیت مورد علاقه ام هم لوییس هست:))
واقعا شخصیت عجیبیه . خیلی خوبه بعضی مواقع کاریی میکنه نچسب طور در حد جافری GOT بعضی مواقع هم غیرقابل پیشبینی و باحال. فقط حموم گل رفتنش...!!!!! :D

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
765
نام
Saeed
شبکه «منوتو» پس از ۱۴ سال رسما اعلام تعطیلی کرد.

شبکه منوتو با انتشار اطلاعیه‌ای، تعطیلی رسمی‌اش را اعلام کرد.

براساس اطلاعیه صادر شده، این شبکه از اول ژانویه سال جدید میلادی به دلیل مشکل در تامین نیاز‌های مالی فعالیتش را متوقف خواهد کرد.

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
این فصل ریک اند مورتی به شدت جذاب شده.غیر از قسمت اول،همه قسمت ها جذاب بودن و قسمت 5 هم که ترکوند.
در عوض invincible به نظرم ضعیف شروع کرده و جذابیت فصل اولشو نداره.امیدوارم تو ادامه بهتر بشه

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
521
این فصل ریک اند مورتی به شدت جذاب شده.غیر از قسمت اول،همه قسمت ها جذاب بودن و قسمت 5 هم که ترکوند.
در عوض invincible به نظرم ضعیف شروع کرده و جذابیت فصل اولشو نداره.امیدوارم تو ادامه بهتر بشه
بنظر من شروع ریک اند مورتی ضعیف بود ولی رفته رفته بهتر شد این قسمت ۵ اش هم که عالی بود فقط یه نکته ای وجود داره
الان همه دشمنان ریک که تو ۳ فصل اول معرفی شدن یا نابود شدن یا ریک دیگه باهاشون دشمن نیست. از فصل ۳ به اینور هم دشمن جدیدی رو نکردن و اگه بخوان صرفا اپیزود رندوم بسازن یه مقدار جذابیتشو از دست میده

invincible هم خیلی خوب بوده و ضعیف دونستنش بنظرم به دور از واقعیته

آخرین ویرایش:

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
بنظر من شروع ریک اند مورتی ضعیف بود ولی رفته رفته بهتر شد این قسمت ۵ اش هم که عالی بود فقط یه نکته ای وجود داره
الان همه دشمنان ریک که تو ۳ فصل اول معرفی شدن یا نابود شدن یا ریک دیگه باهاشون دشمن نیست. از فصل ۳ به اینور هم دشمن جدیدی رو نکردن و اگه بخوان صرفا اپیزود رندوم بسازن یه مقدار جذابیتشو از دست میده

invincible هم خیلی خوب بوده و ضعیف دوسنتنش بنظرم به دور از واقعیته
نمیدونم ولی invincible برای من حوصله سر بر شده.یادمه فصل اولش رو خیلی اشتیاق داشتم برای دیدن هر قسمتش ولی الان اینجوریم که دو سه روز بعد میشینم پاش نگاه میکنم.البته خب اول فصله و قطعن تو قسمتای بعدی بهتر میشه

• Like
Reactions: Price_One

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
765
نام
Saeed
IMG_20231115_082728_416.jpg
پست تسلیت مت له بلانک بخاطر متیو پری 💔 :
متیو
با دلی سنگین خداحافظی می کنم. زمان هایی که با هم داشتیم صادقانه یکی از زمان های مورد علاقه زندگی من است
باعث افتخار بود که با تو بازی کردم و تورا را دوست خودم خطاب کنم وقتی به تو فکر می کنم همیشه لبخند می زنم و هرگز فراموشت نمی کنم. هرگز،
بال هایت را باز کن و پرواز کن برادر بالاخره آزاد شدی
و من حدس می‌زنم 20 دلاری را که به من مدیونی نگه می‌داری.....🖤🖤🖤

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
765
نام
Saeed
پست جدید کورتنی ( مانیکا گلر ) برای تسلیت به متیو پری

برای هر لحظه ای که با تو داشتم متی بسیار سپاسگزارم و هر روز دلم برایت تنگ می شود.

وقتی با کسی به همان دقتی کار می کنید که من با متیو کار کردم، هزاران لحظه وجود دارد که آرزو می کنم بتوانم آن را به اشتراک بگذارم. در حال حاضر اینجا یکی از موارد مورد علاقه من است.
چندلر و مونیکا برای ارائه کمی پیشینه، قرار بود یک شب در لندن خوشگذرانی کنند. اما به دلیل واکنش تماشاگران، شروع داستان عشق آنها شد.
تو این صحنه قبل از اینکه غلت بزنیم یه خط خنده دار رو زمزمه کرد که بگم.
او اغلب چنین کارهایی را انجام می داد. بامزه بود و مهربان. 🕊️

View attachment VID_20231115_082540_710.mp4

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,640
نام
Leo Fitz
چهارشنبه قسمت اول فصل دوم The Lazarus Project میاد.
اینقدر هایپم که دلم نمی خواد تریلر رو ببینم...خدا کنه دوستان مترجم با این سریال غریبه نباشن!
ولی انصافا هفته ای یه قسمت ستم ـه...
آقا همش با هم اومده و سی نما گذاشته ^:)^:x<:-P
.
.
.
.
اصلا کسی هست نگاش کنه ؟:D

• Like
Reactions: MagicMans

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,640
نام
Leo Fitz
بزرگوار دیجی موی که گفتی نداشت.
دیجی موویز همه فیلم و سریال هاش زیرنویس داره...تا زیرنویسش نیاد نمیزاره.
فعلا 1080 از 30 نما لیچ میکنم میزارم تو پروفایلت.

بعد گذشت چندین ساعت نه تنها زیرنویس فارسی براش تو ساب سین نیومده بلکه اصلا صفحه ای واسه فصل دوم ایجاد نشده :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر