SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
عادت کردم برای تقویت روحیه و زبان روزی یه قسمت از فرندز رو میبینم. امروز در قسمت ۲۴ از فصل ۳ رسیدم به دیالوگ جالبی از مانیکا در مورد تمرین حریف دوست پسرش در مسابقات UFC:
Screenshot_20230928_151217_MX Player.jpg
از اون سالها پتانسیل کشور در این زمینه مشخص بوده.😂

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
کسی هست اینجا با برکینگ بد حال نکنه؟
از نظر من در حد سریالای صدا سیما دهه ۸۰ ه 😁
داستان ساده و کند
کارگردانی و بازیگردانی حوصله سربر
تنها نکته مثبت ش بازی خوب برایان کرنستن بود
نمی‌دونم چرا ازش انقدر تعریف میکنن یه تیتراژ درست حسابی و یه موسیقی خوب هم نداره
عزیز دل تنها نیستید ولی تعدادمون کمه
متاسفانه سلیقه مردم به شدت تنزل پیدا کرده
وقتی برا خودت و وقتت ارزش قائل نباشی BB میشه شاهکار
من سریال ها رو میزارم تموم بشن تا بعد بشینم با بالاتری کیفیت ممکن صوت و تصویر ببینمشون
باور بفرمایید برا من عاشق هنر هفتم سریالی بیخود و بی محتوا تر از BB فقط و فقط خودشه و بس
ثانیه به ثانیه اش زجر کشیدم
منی که فقط رمان های پلیسی/جنایی و جاسوسی و امثالهم میخونم با این سریال و طرفدارانش زاویه دارم
متاسفانه تنها عاملی که باعث شد این هجویه رو تموم کنم فقط امتیازش بود که اونم شکر خدا مشخصه سر چشم و هم چشمی بهش دادن

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293
من سریال ها رو میزارم تموم بشن تا بعد بشینم با بالاتری کیفیت ممکن صوت و تصویر ببینمشون
باور بفرمایید برا من عاشق هنر هفتم سریالی بیخود و بی محتوا تر از BB فقط و فقط خودشه و بس
منی که فقط رمان های پلیسی/جنایی و جاسوسی و امثالهم میخونم با این سریال و طرفدارانش زاویه دارم
متاسفانه تنها عاملی که باعث شد این هجویه رو تموم کنم فقط امتیازش بود که اونم شکر خدا مشخصه سر چشم و هم چشمی بهش دادن
دقیقا ما هم زجر کشیدیم تا این سریال تموم بشه 🤣
والا من هم خیلی نگاه هنری به فیلم و سریال ندارم و بیشتر دنبال سرگرمی هستم ولی خب مثلا خیلی خوب درک میکنم که چرا نمره سریالی مثل Mr Robot انقدر بالا بود و بهش میگن شاهکار. چون واقعا شاهکار بود.
یا مثلا Wednesday. کاملا درک میکنم که چرا هایپ شد. یه هفته کامل این سریال سرگرم مون کرد و کلی لذت بردیم از دیدنش. موسیقی خیلی خوب. کارگردانی و داستان گیرا. تم جذاب و بازی بامزه و خوب جنا اورتگا. واقعا سریال خوبی بود و خودم خیلی منتظر فصل 2ش هستم.
ولی خب BB رو هیچ جوره درک نمیکنم و همونطور که گفتم هیچ چیز خاصی برای عرضه نداشت واقعا 😅

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
163
من ۱۶ سالگی یبار بریکینگ بد دیدم واقعا پیسینگ کندش اذیتم کرد و فکر میکردم اورریتده
ولی بعد سالها بتر کال سال که تموم شد دیدمش
و پشت بندش بریکینگ بد و ال کامینو ...
واقعا بهترین سریالا و یونیورسین که دیدم کاش میشد حافظم پاک شه با حس روز اول دوباره ببینمشون

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
شماکه اینقدر کتاب خوندی و هنری هستی دیگه چرا تا تهش دیدی سریال رو همون 2 یا3 قسمت اول یا نه فصل اولش دراپش میکردی
چرا نشستی ثانیه به ثانیه زجر دادی خودت رو . وقتی طبق سلیقت نیست امتیاز فول باشه چه ربطی داره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا

سلیقه‌ها متفاوته و نمی‌شه همه رو مجبور کرد که از یه چیزی خوششون بیاد ولی انصافاً وقتی می‌خواین از یه چیزی انتقاد کنین، فقط به خود اون اثر گیر بدین! دیگه چیکار به طرفدارهای بدبختش دارین! :D

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
به تاپیک شاید ربطی نداشته باشه ولی یه دوستی در دوران دانشگاه داشتیم فیلم میان ستاره ای نولان رو اوردیم خوابگاه نگاه کنیم بعد این وسط فیلم شاکی شد گفت پس قسمت بزن بزنش کجاست ؟ خلاصه پا شد رفت.
در نظرش سری expendables بهترین فیلم های دنیا بودن !
خلاصه بگم که داریم همچین ادم هایی.......

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
293

سلیقه‌ها متفاوته و نمی‌شه همه رو مجبور کرد که از یه چیزی خوششون بیاد ولی انصافاً وقتی می‌خواین از یه چیزی انتقاد کنین، فقط به خود اون اثر گیر بدین! دیگه چیکار به طرفدارهای بدبختش دارین! :D
حرفت درسته ولی اتفاقا مشکل اصلی با طرفدارهاست که کلا اجازه هیچ نظر مخالفی رو نمیدن و از نظرشون اگه کسی از این سریال خوشش نمیاد قاعدتاً انسان حساب نمیشه 😁 نمونه اش همین دو سه تا پست اخیر این تاپیک
البته این قضیه بیشتر فرهنگی و تو سایر موضوعات هم هست.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
به تاپیک شاید ربطی نداشته باشه ولی یه دوستی در دوران دانشگاه داشتیم فیلم میان ستاره ای نولان رو اوردیم خوابگاه نگاه کنیم بعد این وسط فیلم شاکی شد گفت پس قسمت بزن بزنش کجاست ؟ خلاصه پا شد رفت.
در نظرش سری expendables بهترین فیلم های دنیا بودن !
خلاصه بگم که داریم همچین ادم هایی.......
اتفاقا ما هم دوران دبیرستان برای بچه ها فیلم دسپرادو پخش کردیم، بعد همه شاکی بودن که پس بک*ن بک*نش کو :-"

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اتفاقا ما هم دوران دبیرستان برای بچه ها فیلم دسپرادو پخش کردیم، بعد همه شاکی بودن که پس بک*ن بک*نش کو :-"
تا جایی که یادم میاد یک چیزایی داشتا . زیاد نبود ولی به خاطر گل روی بانو سلما هایک در اوج جوانی و زیبایی اشون قابل قبول بود . احتمالا سانسور شده برده بودید :D

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
حرفت درسته ولی اتفاقا مشکل اصلی با طرفدارهاست که کلا اجازه هیچ نظر مخالفی رو نمیدن و از نظرشون اگه کسی از این سریال خوشش نمیاد قاعدتاً انسان حساب نمیشه 😁 نمونه اش همین دو سه تا پست اخیر این تاپیک
البته این قضیه بیشتر فرهنگی و تو سایر موضوعات هم هست.
یعنی الان شما اینجور برداشت کردی از پست ها
دوستان میگن هر کسی سلیقه ای داره خوب اگر خوشت نیومد نگاهش نکن . دیگه این چه ربطی داره به این که شما میگید

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
این نظرات گران‌بهای عده‌ای به درد تاپیک *Unpopular Opinion* می‌خورد؛ اونجا این‌ها رو مطرح کنید، نه جایی که 98.2 درصد و با اعمال Nتا رای‌گیری، «بریکینگ‌بد» را بهترین سریال تاریخ و «بتر کال ساول» را جز تاپ تن می‌دانند. B-)

پ.ن: سه‌گانه «مکزیک» رودریگز Guilty Pleasure است!

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
ذهن انسان همیشه در جستجوی چیزهای عجیب و غریب،غیر منطقی و بعضا خطرناک است،بخاطر همین است که عده ای عاشق بریکینگ بد هستند،چون آن را نمودی از تفکر و زندگی می بینند که در بعد تاریک وجود خلا آن را احساس کرده اند.و تجسم بخشیدن آن در دنیای واقعی با عواقبی همراه است که 99 درصد انسان ها از آن واهمه دارند.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
تا جایی که یادم میاد یک چیزایی داشتا . زیاد نبود ولی به خاطر گل روی بانو سلما هایک در اوج جوانی و زیبایی اشون قابل قبول بود . احتمالا سانسور شده برده بودید :D
نه اتفاقا سانسور هم نشده بود ولی بچه های کلاس ما یه ذره توقعشون زیاد بود ;))

• Like
Reactions: barneysawyer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر