Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
دوستان نظرتون راجب به سریال taboo چیه؟ ارزش دیدن داره؟
سریالش یه جوریه.
انگار خودش رو میگیره.
من خیلی خفنم... من دارک و خشنم...
میدونم عجیب به ظنر میاد رحفم، ولی سریال رو ببینی، متوجه میشی! :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سریالش یه جوریه.
انگار خودش رو میگیره.
من خیلی خفنم... من دارک و خشنم...
میدونم عجیب به ظنر میاد رحفم، ولی سریال رو ببینی، متوجه میشی! :D
دقیقا زدید به خال . و جالبه که این درونمایه به فصل آخر پیکی بلایندرز هم سرایت کرد

• Like
Reactions: Alkazar

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
1692338225973.png

ترجمه خلاصه بعضی از نقد ها
The Telegraph
متأسفانه، ما اکنون در جهانی هستیم که همه چیز باید سیاه و سفید باشد، جایی که طرفداری و فریاد زدن با صدای بلند مسیر لایک و اشتراک است. این تمرکز برنامه بود، به همان اندازه که مطالعه فرهنگ سمی رسانه های اجتماعی به اندازه ازدواج سمی افراد مشهور بود.

The Hollywood Reporter
این به طور قطع کمتر از آنچه می دانستیم به ما می گوید، زیرا محاکمه ویرجینیا به طور جدایی ناپذیری با یک پرونده افترای قبلی در بریتانیا مرتبط بود، موردی که به سختی ذکر شده است.

The Independent
سیستم دادگاه آمریکایی این ادعاهای تجاوز جنسی و خانگی را به نمایشی پانچ و جودی برای توده ها تبدیل کرد. در حال حاضر این به اندازه کافی بد بود، اما طولانی شدن این روان درام مخرب برای اهداف "سرگرمی" باید ما را به همان اندازه نگران کند.

The Guardian
این اساساً مجموعه‌ای از فیلم‌های دادگاه، شواهد ویدیویی و صوتی، مصاحبه‌های قدیمی مطبوعاتی با دپ و هرد، گزارش‌های خبری و مجموعه‌ای از کلیپ‌های یوتیوب و تیک‌توک، همراه با تفسیری از طرفداران، خبرنگاران آماتور، مفسران حقوقی و میزبانان پادکست است.

..........................................................
همین طور با قوت ادامه بدید . ریزش طرفداراتون هر روز بیش تر میشه و البته وضعیت روحی جانی دپ که معتاد الکل شده اصلا مهم نیست .طرف چندین سال از این دادگاه به اون دادگاه با یک لشکر وکیل رفته که شرفشو پس بگیره ولی انگار کافی نبوده.
امبر خانومم که یه چند ماه رفت جزایر اسپانیا حموم آفتاب گرفته حالا برگشته انگار اصلا هیچی نشده و فیلم جدیدش هم پخش شده و انکار تو اکوا من 2 هم هنوز هستن و کنسل نشدن. استاندارد های چند صد گانه این جماعت خیلی جالبه جانی دپو قبل از تشکیل حتی اولین دادگاه از کار بی کار کردن حالا فاز منطقی بودن و سیاه و سفید نبودن دنیا رو بر داشتن .عجب...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
سریال Silo خوب شروع شد ولی در ادامه خیلی جاها خسته کننده جلو رفت یک جورایی داستانش پتانسیل یک سریال نداره و اگر این موضوع فیلم میکردن بهتر بود به نظرم اول نباید در مورد چالش اصلی چیزی میگفتن و این موضوع میگذاشتن برای فصلهای بعد و اول بیشتر در مورد رازها و چالشهای داخلی حرف میزدن
یک سری باگ فیلم برداری هم داره مثلا تو یک صحنه کلی چراغ روی دیوارها روشنه بعد اینها با چراغ قوه میخوان فضا روشن کنند!

• Like
Reactions: majidred2011

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خب فصل سوم Warrior هم تموم شد و مشخص نیست که HBO Max این سریال رو برای فصل های بعدی تمدید میکنه یا نه. چون دو سال بین دو فصل 2 و 3 فاصله بود و شایعه شده بود که انتقال سریال از Cinemax به HBOMax انجام شده تا یک فصل آخری داشته باشن و تموم ولی خب داستان جوری تموم میشه که جا برای فصل های بعدی هم هست. شو رانر ها هم گفتن که ایده های خوبی برای پیشبرد داستان دارن منتهی باید تاییده HBO رو بگیرن.

سریال به نسبت فصل های یک و دو اکشن خیلی کمتری داشت و تمرکزش رو سایر شخصیت ها غیر از آسام بود و فقط قسمت آخر اون بروسلی که از اولین قسمت انتظار داشتیم رو نمایش دادن. حیفه اگه این سریال ادامه پیدا نکنه چون تو سبک مبارزه ای چیزی در حد و اندازه ش نداریم که هم داستانش به 1900 آمریکا برگرده هم اکشن رزمی خوب و بازیگرای خوبی داشته باشه.

برای کسایی که این سریال رو ندیدن، بگم که داستانش بر اساس دست نوشته های بروسلی در زمان حیاتش و با کمک دخترش نوشته شده که خب بروسلی خدابیارمز اونقدری عمر نکرد تا بتونه خودش این داستان رو به سریال تبدیل کنه. تهیه کنندگی و کارگردانی این سریال با جاناتان تروپر هست که بیشتر با سریال بانشی و See شناخته میشه و بازیگرای مشترکی با این دو تا سریال هم داره. میزان اکشن و مهیج بودن سریال از اوناس که میشه با باباتون بشینید نگاش کنید و کیف کنید از شتک کردن آمریکایی ها به دست یک چینی :). داستان هم درباره یک چینی هست که اومده آمریکا دنبال خواهرش و وسط درگیری دوتا انجمن چینی قرار میگیره و در دورانی هستیم که آمریکا قصد داره چینی ها رو برگردونه کشورشون اما به خاطر دستمزد کم و کار زیاد ازشون توی ساخت و ساز ها استفاده میکنن و ایرلندی هام دنبال همین شغل چینی ها هستن.

شدیدا پیشنهاد میشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سریال Silo خوب شروع شد ولی در ادامه خیلی جاها خسته کننده جلو رفت یک جورایی داستانش پتانسیل یک سریال نداره و اگر این موضوع فیلم میکردن بهتر بود به نظرم اول نباید در مورد چالش اصلی چیزی میگفتن و این موضوع میگذاشتن برای فصلهای بعد و اول بیشتر در مورد رازها و چالشهای داخلی حرف میزدن
یک سری باگ فیلم برداری هم داره مثلا تو یک صحنه کلی چراغ روی دیوارها روشنه بعد اینها با چراغ قوه میخوان فضا روشن کنند!
مشکل سریالش اینه که اومدن دقیقا نصف اول کتابشو که شاید 250 صفحه هم نشه یک سیزن کش دادن!
خیلی از چیزایی که اضافه کردن تو کتاب نیست فقط واسه اینکه تعداد اپیزوداش بیشتر شه اضافه شده، البته بنظرم این مورد میتونست خوب باشه در صورتی که دیالوگا و کلا درام قوی تری میداشت.

تازه داستان از نیمه دوم کتاب اوج میگیره دقیقا همونجا قطع میکنن برا سیزن دوم :D 3 تا کتابه احتمالا واسه 5-6 سیزن از همین الان برنامه ریزی کردن.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
سریال warrior nun میگن ادامش به صورت سه فیلم سینمایی ساخته می شه
چه خبره بابا... من دیدمشون.آش دهن سوزی هم نبود موضوعش بدک نبود. سه تا فیلمممم...!!!! همون یه فصل یا یه فیلم بدن بسه . اینا که استاد شلنگ گرفتنن دیگه...!!! کلا درتی هم نبود که بگیم کشش بدن از اون لحاظ>:) ملت برت ببینن...!!!

• Like
Reactions: rpg321

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
چه خبره بابا... من دیدمشون.آش دهن سوزی هم نبود موضوعش بدک نبود. سه تا فیلمممم...!!!! همون یه فصل یا یه فیلم بدن بسه . اینا که استاد شلنگ گرفتنن دیگه...!!! کلا درتی هم نبود که بگیم کشش بدن از اون لحاظ>:) ملت برت ببینن...!!!
من فصل اولو قبلا دیدم جالب بود مخصوصا آخرش. این سریال اقتباسی از روی کمیکی به همین نامه و نتفلیکس حق بخششو داده به یه کمپانی دیگه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این جا کسی JUSTIFIED CITY PRIMEVAL رو می بینه ؟ عجیبه برام به عنوان کسی که همین اخیرا سریال اصلی رو تموم کرده و بدجور باهاش حال کرده اصلا با این سریال جدید ارتباط نگرفتم و هرچقدر اون رو هر روز چند قسمت می دیدم و لذت می بردم این سریال جدید رو حتی رقبت نمی کنم ادامه بدم. فکر می کردم اولشه اما قشنگ مشخصه که ریلان گیونز به سریال بنچاق شده (سریال از روی یکی دیگه از کتاب های المور لئونارد نویسنده کتابی که جاستیفاید اصلی ازش اقتباس شده بود ساخته شده و در خود کتاب کاراکتر اصلی یکی دیگه بوده و اصلا ربطی به ریلان نداشته ) . گذر سن و بچه دار شدن دلیل محکمه پسندی برای تبدیل اون ریلان گیونز کله خر به یک پیرمرد از نفس افتاده که کل اپیزود ها منفعل و پوکر فیسه نیست . کاراکتر منفی هم تا به نظر خودم اصلا کشش لازم رو نداره و اون قدر که نشون میده چقر نیست . این کاراکتر تو سریال اصلی حکم نوچه های کاراکتر منفی اصلی تو یکی از قسمت های سریال رو داشت که همون 10 دقیقه اول یا ریلان به درک واصلش می کرد یا می انداختش زندان

• Like
Reactions: mohamad_128

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
سریال The Peripheral با بازی کلویی گریس مورتس به تهیه کنندگی جاناتان نولان و لیزا جوی (خالقین سریال Westworld) توسط آمازون کنسل شد!
این سریال برای فصل دوم تمدید شده بود، قرار بود فیلمبرداریش تابستان آغاز و 2024 پخش بشه اما طولانی شدن اعتصابات هزینه سریال رو زیاد کرد و در آخر آمازون کنسل کرد.

ساخت فصل دوم سریال A LEAGUE OF THEIR OWN هم بعد از اعلام خبر تمدید آن در ماه‌های قبل امروز کنسل شد.
دلیل این کنسلی ها این است که با توجه به اعتصاب نویسندگان و بازیگران روند ساخت این سریال ها در بهترین حالت از سال ۲۰۲۴ آغاز می‌شدند و پخش آن ها به سال های ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ موکول می‌شده که به همین دلیل ساخت آنها منطقی نبوده است.
احتمالا در چند روز آینده ساخت سریال های دیگری که پیش از این تمدید شده بودند هم کنسل می‌شود.
.....................................
این ویدیو رو یک نفر دو سال پیش ساخته اگه خواستید ببینید

Hollywood vs Fans - Everybody Loses​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر