PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
نمیدونم چرا این From انقدر وایب سریال دوزاری میده بهم. اونسری هم اسمشو یکی از بچه ها اینجا آورد و رفتم چک کردم تا پوسترشو دیدم، گفتم بیخیال. حتی ژانرشم ندیدم! نمیدونم چجوری بگم که نذارید رو حساب ادایی بودنم :D حالا دیگه الان که انقدر به به چه چه کردید، احساس میکنم دارم چیز جالبی رو از دست میدم. دانلود کنیم ببینیم چیه. امیدوارم اون وایب اولیه ای که ازش گرفتم اشتباه بوده باشه.

• Like
Reactions: PouяiД

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نمیدونم چرا این From انقدر وایب سریال دوزاری میده بهم. اونسری هم اسمشو یکی از بچه ها اینجا آورد و رفتم چک کردم تا پوسترشو دیدم، گفتم بیخیال. حتی ژانرشم ندیدم! نمیدونم چجوری بگم که نذارید رو حساب ادایی بودنم :D حالا دیگه الان که انقدر به به چه چه کردید، احساس میکنم دارم چیز جالبی رو از دست میدم. دانلود کنیم ببینیم چیه. امیدوارم اون وایب اولیه ای که ازش گرفتم اشتباه بوده باشه.
دوزاری یه ذره تُنده براش ولی خب من با اینکه خودم خیلی باهاش حال می‌کنم و در عرض چند روز ۱۳ قسمت دیدم (همچین کاری از طرف من کم پیش میاد)، به نظرم سریالی هم نیست که آدم بگه بسیار شاهکار و بی عیب و نقص و ایناست. :D در حد و اندازه‌های خودش سریال جالب و سرگرم‌کننده‌ای هست و اگه کسی اهل این جور فضاها باشه و زیاد هم در مورد منطق ماجراها حساسیت به خرج نده، احتمالاً باهاش حال می‌کنه و یه جوری ساخته شده که خیلی خوب حس کنجکاوی آدم رو تحریک می‌کنه.
در مجموع به نظرم ضرری نداره که یکی دو قسمت اولش رو ببینین و بعد تصمیم بگیرین که ادامه بدین یا نه. :D

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
این see ارزش دیدن داره؟ یفصلش پارسال دیدم دیگه رقبت نکردم ادامه ش برم
من دارم میبینم ،به اصرار یکی از دوستام
خودم تو انتخاب سریال خیلی خیلی سخت گیرم ولی دیگه منو نشوند ببینم :D ~o)
توقع یه چی خیلی خفن نداشته باش،سرگرم کننده است و فصل دو و سه بهتر میشه و بیشتر آدمو میکشه(به لطف جیسون موموآ سریال ادامه میدم)

• Like
Reactions: Mo7aMMaD

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
من دارم میبینم ،به اصرار یکی از دوستام
خودم تو انتخاب سریال خیلی خیلی سخت گیرم ولی دیگه منو نشوند ببینم :D ~o)
توقع یه چی خیلی خفن نداشته باش،سرگرم کننده است و فصل دو و سه بهتر میشه و بیشتر آدمو میکشه(به لطف جیسون موموآ سریال ادامه میدم)
یجورایی برام حس واکینگ دد طوری داشت اونو بعد ۶,۷ فصل دراپ کردم ( یکی دو فصل آخرش برام سرطان شده بود و بزور خانواده دیدم :D ). حالا تموم شد یا هنوز ادامه داره؟

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
یجورایی برام حس واکینگ دد طوری داشت اونو بعد ۶,۷ فصل دراپ کردم ( یکی دو فصل آخرش برام سرطان شده بود و بزور خانواده دیدم :D ). حالا تموم شد یا هنوز ادامه داره؟
اونطوری که نمیشه (بهترین جای ممکن واکینگ دد دراپ کردی یعنی دقیقا زمانی که میره برای سقوط)
See کلا سه تا فصل ۸ قسمتی و تمام:)>-
سریع جمع و جور میشه.

• Like

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
این see ارزش دیدن داره؟ یفصلش پارسال دیدم دیگه رقبت نکردم ادامه ش برم
از معدود سریالایی هست که بعد از دو یا سه قسمت دراپ کردم
ایده کلیش جذابه. ولی خود سریال برای من جالب نبود حداقل تا اونجا که دیدم. نمیدونم بعدش قرار بود بهتر شه یا نه!

• Like

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
دیگه خودش مدیر بخش اکشن نت فلیکسه میزنه تمدید میکنه :))
ولی چدا از شوخی سریال بدی نبود. هم فان بود و هم اکشن خوبی داشت
تو بخش نظرات سایت دانلودش ملت زده بودن که شدید فمینیستی ـه و خیلی با اینکه یه زن نحیف چارپنج تا مرد عضلانی رو از پا درمیاره حال نکرده بودن...درسته؟

• Like
Reactions: mamad2010

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
تو بخش نظرات سایت دانلودش ملت زده بودن که شدید فمینیستی ـه و خیلی با اینکه یه زن نحیف چارپنج تا مرد عضلانی رو از پا درمیاره حال نکرده بودن...درسته؟
والا آرنولد که غوله و دخترشم مثلا مامور خبره بود دیگه.
ملت چه انتظاری دارن؟ هرجا زن بود حتما باید کتک بخوره؟
توی تمام فیلم و سریالا مامورهای خوب (زن و مرد فرق نداره) دهن بقیه رو مورد عنایت قرار میدن
من چیز شدیدا فمینستی ندیدم

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
95 درصد دزدی ها و اعمال خرابکارانه تو فیلم و سریال ها از طریق مجرای فاضلاب اعمال میشه.
دیگه وقتشه شهرداری ها با بانک ها،موسسات مالی، زندان ها و غیره یه هماهنگی انجام بدن تا مشکل صندوق های امانات و سلول های زندان که دقیق بالای مجرای فاضلابه رفع بشه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یه سری نقد از The bear season 2 منتشر شده و همگی مثبت و از فصل 2 خیلی تعریف کردن :-"

در کل به نظر میاد به اندازه کافی تغییراتی داشته که همون تکرار مکررات نباشه و در عین حال نکات مثبت فصل 1 باقی موندن.

بعد از فصل 4 succession مورد انتظارترین سریال سال هست برای من و الان خیلی خوشحال شدم که فصل دومش هم قراره عالی باشه 8->
فقط 3 روز دیگه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر