Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ای ژاپن(یاکوزا) دوستان! Tokyo Vice رو ببینید.
اول بنظر اثر های معمول میرسه ولی واقعا جذابه.

فصل اولشم جای خوبی تمام میشه.:D
توکیو وایس رو خیلی دوست داشتم من، داستان به اندازه کافی جذاب، شخصیت های باحال و در کل ژاپن :x
از اونور، انقدر از شخصیت اصلی سریال بدم میاد مرتیکه بز :| :-" خیلی رو اعصابه لعنتی( تقریبا یه چیزی شبیه شینجی توی اواگلیون یا شیرو توی سری fate :-" )

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,400
نام
محمد
توکیو وایس رو خیلی دوست داشتم من، داستان به اندازه کافی جذاب، شخصیت های باحال و در کل ژاپن :x
از اونور، انقدر از شخصیت اصلی سریال بدم میاد مرتیکه بز :| :-" خیلی رو اعصابه لعنتی( تقریبا یه چیزی شبیه شینجی توی اواگلیون یا شیرو توی سری fate :-" )
اگر اشتباه نکنم اولین سریال آمریکایی هست که تا به الان کاملا در ژاپن بوده. یکی از خوبی های سریال اینکه بجای تصورات کلیشه ای، ژاپنی که نشون میداد خیلی به نزدیک به واقعیت میداد.
شخصیت اصلی بازیگر بنده خدا کنسل شده، نمیدونم فصل دوم چه اتفاقی میوفته، و جایگزین
اش می‌کنند یا نه. من خودم خیلی همذات پنداری بازیگر اصلی کردم وقتی گفت برای یادگیری زبان 9 ساعتی در روز درس میخونده. :-" کاملا حس ویب گونه رو در سریال منتقل می کرد.:cry2:

قسمت اول رو هم نگاه کنی معلومه تمرین کرده.:D

از اون بیشتر روی اعصاب تر این دختره شخصیت اصلی داستانه! فاز خانم نامشخص بود.:|
بنظرم کرکتر اصلی بیشتر این پسره یاکوزا بود تا کرکتر اصلی... از یکجایی ببعد آقای گایجین حس شخصیت فرعی رو میداد!

کلا سریال خیلی خوب و درست حسابی بود، در موقعی که سینما و TV ژاپنی ماورای تعطيله امیدوارم غربی ها بتونن اثار خوبی از ژاپن استخراج کنند.

• Like
Reactions: Kurt117

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اگر اشتباه نکنم اولین سریال آمریکایی هست که تا به الان کاملا در ژاپن بوده. یکی از خوبی های سریال اینکه بجای تصورات کلیشه ای، ژاپنی که نشون میداد خیلی به نزدیک به واقعیت میداد.
شخصیت اصلی بازیگر بنده خدا کنسل شده، نمیدونم فصل دوم چه اتفاقی میوفته، و جایگزین
اش می‌کنند یا نه. من خودم خیلی همذات پنداری بازیگر اصلی کردم وقتی گفت برای یادگیری زبان 9 ساعتی در روز درس میخونده. :-" کاملا حس ویب گونه رو در سریال منتقل می کرد.:cry2:

قسمت اول رو هم نگاه کنی معلومه تمرین کرده.:D

از اون بیشتر روی اعصاب تر این دختره شخصیت اصلی داستانه! فاز خانم نامشخص بود.:|
بنظرم کرکتر اصلی بیشتر این پسره یاکوزا بود تا کرکتر اصلی... از یکجایی ببعد آقای گایجین حس شخصیت فرعی رو میداد!

کلا سریال خیلی خوب و درست حسابی بود، در موقعی که سینما و TV ژاپنی ماورای تعطيله امیدوارم غربی ها بتونن اثار خوبی از ژاپن استخراج کنند.
اون ansel elgort فکر نکنم مشکلی براش پیش بیاد و احتمالا فصل بعد هم هست، مقدار کنسل شدنش اونقدرا شدید نیست انگار :-"
+

ا راست میگی اون دختره بیشعور هم رو اعصاب بود:-"
ولی تقریبا همه شخصیت های ژاپنی سریال خوب بودن واقعا.

• Like
Reactions: Arima Kishou

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
رفقایی که از سریال های جنایی و رازآلود به خصوص در مورد قاتلین سریالی ایی که مشکلات روانشناسی دارن خوششون میاد، از BlackBird غافل نشید.
البته تا الان 4 قسمت ازش اومده و هر جمعه صبح منتشر میشه. اما همین 4 قسمتش بشدت جذابیه و همین طور هم بر اساس داستان واقعی هست.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
511
این چه مدله باز :D از سیزن 2 تا 3 حدود 4 سال اختلاف بود بعد سیزن 3 تازه دوماه پیش تموم شده دو ماه دیگه سیزن 4؟ :-w
حیف داره تموم میشه ولی.
از اول هم گفته بودن که فصل 3 وْ 4 با هم ساخته شده و با فاصلۀ کمی از هم پخش می‌شه.

• Like
Reactions: majidred2011

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب دیروز نشستم فصل 3 the boys رو هم دیدم و تموم شد :
در کل من ک پشت هم تمام فصل ها رو توی ی هفته دیدم بنظرم ترتیب خوب بودنشون همون ترتیب شماره فصل ها هست فصل 1 خیلی خوب بود 2 روندش افت کرد و 3 هم مث فصل 2 بود با این تفاوت ک شاخ و برگ بیشتری بهش اضافه شده بود مث نادیا و ادگار و سولجربوی و تیمش ، ولی نکته ای ک تو ذوقم زد جدا از یسری سوتی های داستانی مث همون رفتن ب روسیه (رفتن فیوز ی پایگاه فوق سری رو ترکوندن و برق قطع شد و 4 تا سرباز رو نفله کردن و ی سلاح سری رو دزدیدن اومدن امریکا :D ) بنظرم خیلی دیگه دارن زنده نگه داشتن شخصیت های اصلی رو لفت میدن :| با اینکه خودم خیلی شخصیت های اصلی رو دوست دارم و واقعا دوست دارم بیشتر نقش افرینی کنن ولی خدایی بنظرم حذف یکی دو تا شخصیت اصلی حداقل ترین کاری بود ک میشد کرد ، حتی میو رو هم حاضر نشدن بکشن ، یا بلک نوار رو حداقل باید توی فصل های قبل یکم بیشتر بهش بپردازن ک حداقل مردنش یکم make sense کنه :D در کل برای من هنوز سریال سرگرم کننده ای هست و این سوتیاشو نادیده میگیرم چون با ایده و کلیت داستان حال میکنم :D
بنظرم فصل 4 خیلی خوب میشه چون با توجه ب اتفاقاتی ک افتاد وات دیگه عملا افتاده دست هوملندر و توی قسمت اخر ک زد جلوی جمعیت مغز یکیو منفجر کرد و همه تشویقش کردن و کلی خر کیف شد دیگه قشنگ پرده های عصمت براش دریده شد :D و این دیگه حتی ب خودش اجازه میده ک یسری خشونت ها رو در عموم ب نمایش بذاره و احتمالا دیگه یجورایی خیالش از پخش کلیپ پرواز 37 هم راحت شد تقریبا ، ولی خدایی من با سولجربوی خیلی حال کردم خیلی شخصیت باحالی و دوسداشتم حداقل هوملندر رو تا پای مرگ میزد .در کل امیدوارم فصل 4 دیگه این سوتی های فصل 3 رو نداشته باشه و جبران کنه.

دیشب هم گذاشتم کل فصول money hiest دانلود شد و میخوام برم سراغ اون ، بعدشم میرم سراغ استرنجر تینگز ، سریال خوب و جذاب و اعتیاد اور هم اگه دارین پیشنهاد بدین ببینم :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,628
نام
Leo Fitz
خیلیا بابت اینکه آهنگساز سریال حلقه‌های قدرت هاوارد شور نیست نگران بودن و به بر مک‌کری شک داشتن (البته گویا با هم همکاری دارن!)
یکی از تم‌های سریال منتشر شده که اینجا خواستین گوش کنین.به نظرم خیلی حماسی و زیباست مخصوصا از ۱.۴۰ به بعد.کیفیت موسیقی رو تضمین شده بدونید :D
بعد Agents of S.H.I.E.L.D ارادت خاصی به "مک کریری" پیدا کردم...
اصلن Battlestar Galactica رو فقط بخاطر موسیقی متنش نگاه کردم!
چندتا قطعه مورد علاقم از ایشون :
موسیقی تیتراژ اول The Cloverfield Paradox
قطعه ی اصلی و قطعه ی Mothra از فیلم گودزیلا 2 (البته موترا نسخه بازسازیه)

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
خب دیروز نشستم فصل 3 the boys رو هم دیدم و تموم شد :
در کل من ک پشت هم تمام فصل ها رو توی ی هفته دیدم بنظرم ترتیب خوب بودنشون همون ترتیب شماره فصل ها هست فصل 1 خیلی خوب بود 2 روندش افت کرد و 3 هم مث فصل 2 بود با این تفاوت ک شاخ و برگ بیشتری بهش اضافه شده بود مث نادیا و ادگار و سولجربوی و تیمش ، ولی نکته ای ک تو ذوقم زد جدا از یسری سوتی های داستانی مث همون رفتن ب روسیه (رفتن فیوز ی پایگاه فوق سری رو ترکوندن و برق قطع شد و 4 تا سرباز رو نفله کردن و ی سلاح سری رو دزدیدن اومدن امریکا :D ) بنظرم خیلی دیگه دارن زنده نگه داشتن شخصیت های اصلی رو لفت میدن :| با اینکه خودم خیلی شخصیت های اصلی رو دوست دارم و واقعا دوست دارم بیشتر نقش افرینی کنن ولی خدایی بنظرم حذف یکی دو تا شخصیت اصلی حداقل ترین کاری بود ک میشد کرد ، حتی میو رو هم حاضر نشدن بکشن ، یا بلک نوار رو حداقل باید توی فصل های قبل یکم بیشتر بهش بپردازن ک حداقل مردنش یکم make sense کنه :D در کل برای من هنوز سریال سرگرم کننده ای هست و این سوتیاشو نادیده میگیرم چون با ایده و کلیت داستان حال میکنم :D
بنظرم فصل 4 خیلی خوب میشه چون با توجه ب اتفاقاتی ک افتاد وات دیگه عملا افتاده دست هوملندر و توی قسمت اخر ک زد جلوی جمعیت مغز یکیو منفجر کرد و همه تشویقش کردن و کلی خر کیف شد دیگه قشنگ پرده های عصمت براش دریده شد :D و این دیگه حتی ب خودش اجازه میده ک یسری خشونت ها رو در عموم ب نمایش بذاره و احتمالا دیگه یجورایی خیالش از پخش کلیپ پرواز 37 هم راحت شد تقریبا ، ولی خدایی من با سولجربوی خیلی حال کردم خیلی شخصیت باحالی و دوسداشتم حداقل هوملندر رو تا پای مرگ میزد .در کل امیدوارم فصل 4 دیگه این سوتی های فصل 3 رو نداشته باشه و جبران کنه.

دیشب هم گذاشتم کل فصول money hiest دانلود شد و میخوام برم سراغ اون ، بعدشم میرم سراغ استرنجر تینگز ، سریال خوب و جذاب و اعتیاد اور هم اگه دارین پیشنهاد بدین ببینم :D
Yellowstone
Banshee
Bates motel
The 100
Hell on Wheels
Black Sails

• Like
Reactions: Batsy

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
این خراب کاری سازنده ها تو آخر فصل 8 دکستر و خرابکاری شدیدترشون تو قسمت آخر new blood در حد فصل آخر گاته یا بدتر از اون هست؟ :D

این لاگوئرتا چرا 99% مواقع رو مخه؟ :| اوایل دلم می سوخت براش سر رفتاری که متیوز باهاش داشت ولی حالا که رسیدم به این جا می‌گم دم متیوز گرم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,400
نام
محمد
این خراب کاری سازنده ها تو آخر فصل 8 دکستر و خرابکاری شدیدترشون تو قسمت آخر new blood در حد فصل آخر گاته یا بدتر از اون هست؟ :D

این لاگوئرتا چرا 99% مواقع رو مخه؟ :| اوایل دلم می سوخت براش سر رفتاری که متیوز باهاش داشت ولی حالا که رسیدم به این جا می‌گم دم متیوز گرم.
بدتره

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,526
نام
سپهر
1658580329176.png

نسخه سه گانه سینمایی The Walking Dead ساخته نخواهد شد؛ با حضور سورپرایزکننده اندرولینکلن در کامیک کان 2022، شبکه AMC خبر از ساخت مینی سریال TWD با حضور شخصیت‌های ریک گریمز و میشون داد. این مینی سریال در سال آینده پخش می‌شود. مینی سریال مذکور ادامه ماجراهای شخصیت ریک گرایمز پس از جدایی وی از TWD است.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,634

فقط یه کاری کن رسیدی فصل new blood تا قسمت یکی مونده به آخر ببین یا 2 تا مونده به آخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر