TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
قسمت سوم BCS یکی از بهترین اپیزودایی بوده که این چند وقته دیدم. عجب شروع و پایان درستی!
هنوز هم بعد از این همه سال و تکرار این پرسش در همین انجمن، چجوریه که این قدر از بریکینگ بد بیزارم و این همه عاشق BCS هستم!؟
اللهُ اعلم!!!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
قسمت سوم BCS یکی از بهترین اپیزودایی بوده که این چند وقته دیدم. عجب شروع و پایان درستی!
هنوز هم بعد از این همه سال و تکرار این پرسش در همین انجمن، چجوریه که این قدر از بریکینگ بد بیزارم و این همه عاشق BCS هستم!؟
اللهُ اعلم!!!

به نحوه اکت آرون پاول و شخصیت پینکمن آلرژی داری!😁

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
زدی توو خال:D
بعلاوه‌ی ایشون، چهره‌ی آنا گان هم روی مخم بود!
فکر کنم BB یه کراش خوب مثل کیم وسلر کم داشته واسه من=((:D

آنا گان رو از دستی گذاشته بودن که بره رو مخ مخاطب! کیم وکسلر پتانسیل تبدیل شدن به آنا گان رو داره!

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
آنا گان رو از دستی گذاشته بودن که بره رو مخ مخاطب! کیم وکسلر پتانسیل تبدیل شدن به آنا گان رو داره!
اصلاً تو بگو کیم وسلر جون بخواد! ^:)^
ما خاکسارشیم:D
.
.
حالا جدای از شوخی؛ امیدوارم این فصل آخر با قدرت تموم بشه...

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
یه آرت خیلی خفن دیدم امروز تو توییتر حیف بود نبینید:

(مثکه خیلی روی "عنوان مناسب برای تگ اسپویلر" حساسن دوستان مدیر، و S سیزن و Ep اپیزود رو خیلی چیز غریبی میدونن اونم بعد از هزاران بار استفاده شدن تو همین تاپیک!!:happ: به هر حال)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
فردا:

Jason Bateman GIF by NETFLIX

«پایان تنها ستاره طلایی نتفلیکس است»

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام

(مثکه خیلی روی "عنوان مناسب برای تگ اسپویلر" حساسن دوستان مدیر، و S سیزن و Ep اپیزود رو خیلی چیز غریبی میدونن اونم بعد از هزاران بار استفاده شدن تو همین تاپیک!!:happ: به هر حال)
شما بهتره اول قوانین انجمن و بعد از اون همین تاپیک رو مطالعه کنید و اقلا به بقیه تگهای اسپویلری که سایر دوستان استفاده میکنن هم توجه کنین تا متوجه بشین مشکل سر EP و S نیست . در مررحله اول سر نوشتن اسم سریالیه که دارین دربارش صحبت میکنین و بعد از اون شماره فصل و قسمت .

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193

خیلی خفنه ولی معنی گله چیه

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,367
نام
Matthew
خیلی خفنه ولی معنی گله چیه
اشاره داره به صحنه ای که قبل از شروع تیتراژ آغازین سریال نشون میده که یه صحرا خشک و خالیه، بعد یه گل زیبا روییده ... آخر صحنه دوربین میره رو یه تیکه (که در ابتدا آنچنان قابل حدس نیست که چیه ولی خب آخرش میفهمیم که تیکه شیشه ای هست که ناچو گرفته بود تو دستش...

و اون صحنه مربوط به بعد از ماجرا های آخرای این قسمت هست، بخاطر همین آرت اشاره داره که از خون ناچو اون گل روییده

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
اسمشو نشنیده بودم، چطور چیزیه؟

حاج خانم الیزابت ماس توش بازی میکنه و داستانش در مورد یه قاتل زنجیره ای تو شیکاگو ۱۹۳۰ هست که به طور تصادفی یک وسیله سفر در زمان رو پیدا میکنه!

بعد از اینکه @Origami 2008 سپهر دیدیم بهش اشاره ای کرده بود، رفتیم سراغ تریلراش، خوشمان آمد! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر