Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
به نظرم هنوز برای قضاوت زوده اما تا حالا که تعریفی نداشته
+
آقا ویچر واقعا کیلومترها‌ از بازی‌ها و کتابا فاصله داره. فصل دوم که قشنگ توهینیه به این فرنچایز :-"
اره ولی خب بازم اینجوری نبود که بخوره تو ذوق ادم ولی halo از چند دیقه ی قسمت اولش گفتم مطمئنا به اندازه ی مثلا فصل یک ویچر هیجان و تازگی نداره
برا همین دو دل شدم که ببینم یا نه:-??

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
دوستان کسی سریال Halo رو دنبال میکنه؟ ارزش دیدن داره؟
یعنی مثله سریال Witcher که نود درصد کارکتراش/داستان/انتخاب بازیگر خیلی به سری بازی هاش نزدیکتره و دقیق ـه هس یا نه زیاد تعریفی نداره؟
چون بخاطر داستان انتخاب بازیگر و اینکه میگن ظاهرا مستر چیف صورتشو نشون میده دو دل شدم ببینمش یا نه؟
من Halo روندیدم...
ولی سریال Witcher این خاصیت ها رو داشت؟ مطمعنی؟ :D :-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

View attachment 252974

تاریخ پخش: 28 آوریل 2022

تریلر سریال خیلی خوب بود و خلاصه داستانش هم جالب به نظر میاد، ولی ملت از همین الان شروع کردن دارن با فصل 1 true detective مقایسش میکنن :-" و در کل به نظر میرسه انتظار ها خیلی بالاست.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
انصافا بد نبود خداییش:-<:D
بعنوان طرفدار کتاب‌ها و بازی‌های ویچر، سریال ویچر زباله‌س

۹۰ درصد داستان فصل دومش فن‌فیکشنه و اصلا شباهتی به داستانی که تو کتاب هست نداره؛ وقتی نویسنده‌های ومپایر دایریز و originals رو استخدام می‌کنن توقعی هم نمیشه داشت 🤷🏼‍♂️

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها

۹۰ درصد داستان فصل دومش فن‌فیکشنه و اصلا شباهتی به داستانی که تو کتاب هست نداره؛ وقتی نویسنده‌های ومپایر دایریز و originals رو استخدام می‌کنن توقعی هم نمیشه داشت 🤷🏼‍♂️
موافقم

• Like
Reactions: Justiciar

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519
تو این صحنه چقد دلم برای ناچو سوخت:-<

better.call.saul.s06e03.1080p.web-dl.softsub.digimoviez.mkv_20220426_141137.135_tut.jpg

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
من کلا شاید 4-5 بار تو زندگیم سر فیلم و سریال دهنم به معنای واقعی کلمه وا مونده، یعنی واقعا از تعجب فکم نیم متر اومده پایین. :o
دو سال پیش سر Breaking Bad اینطوری شدم (هیچوقت یادم نمیاد شب قسمت Face off زلزله اومد :D و من بیخیال از این قضیه موندم خونه که اون قسمت رو ببینم :)) )

الان هم سر قسمت سوم فصل شش BCS :-t

همین فقط.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585

از اون لحاظ که اره مخصوصا از قسمت اول به بعد فصل دوم جدا از اینکه کاری به کتابا و بازیا نداشتن خیلی سریع باهم یه چیزایی سره هم کردنو فصلو خیلی بد تموم کردن
اسپین افش هم که قراره بیاد اونم فکر نکنم راضی کننده باشه از تریلرش به نظرم واضح بود

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر