Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام
شماها فصل ششم پیکی بلایندرز رو میبینید، لذت میبرید؟ یا فقط دارید یبینید که ته قصه رو بفهمید چی شد؟
سریال بدجور افت کرده.
فصل اولش خوب شروع شد، تو فصل دوم به اوج رسید؛ از فصل سوم هم اومد تو سراشیبی.
الان هم که دیگه...

پ.ن. این روزها هزار دستان علی حاتمی رو میبینم و چه کاری آقا! چه کاری!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
سلام
شماها فصل ششم پیکی بلایندرز رو میبینید، لذت میبرید؟ یا فقط دارید یبینید که ته قصه رو بفهمید چی شد؟
سریال بدجور افت کرده.
الان هم که دیگه...

من که گذاشتم کامل بیاد بعد ببینم
ولی نگو این حرفو فصل 4 و 5 شاهکار بود , خصوصا 4

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
سلام
سریال بدجور افت کرده.
الان هم که دیگه...

یک تا پنج عالی بوده ولی این فصل کمی افت کرده

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
یک سوال تنها منم که به جوکر نمیخندم. تقریبا اکثر قسمتاش رو دیدم ولی تو کل اش یک حس meh دارم
داداش زباله اس وقتتو تلف نکن
منم بعد کلی تعریف و اینا رفتم سراغش و توی کل فصل در حد دوتا لبخند هم نزدم

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
داداش زباله اس وقتتو تلف نکن
منم بعد کلی تعریف و اینا رفتم سراغش و توی کل فصل در حد دوتا لبخند هم نزدم
سریال های ایرانی شبکه های خانگی زباله هستند . معمولا پایان هم ندارند . (پایان آزاد) . فیلم نامه آبکی و کلی شات های کش دار

• Like
Reactions: doug ratman

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
سریال های ایرانی شبکه های خانگی زباله هستند . معمولا پایان هم ندارند . (پایان آزاد) . فیلم نامه آبکی و کلی شات های کش دار
این که سریال نیس. بیشتر ریلیتی شو فکر کنم بهش بگن
منم تقریبا 99.99 درصد فیلم و سریال های ایرانی نمی بینم. اینم بعد کلی تعریف رفتم سراغش
این همه بازیگر به اصطلاح کمدی آوردن دریغ از یک لحظه خنده دار.
رسما معلوم شد هیچکدوم بازیگر نیستن

• Like
Reactions: doug ratman

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
این که سریال نیس. بیشتر ریلیتی شو فکر کنم بهش بگن
منم تقریبا 99.99 درصد فیلم و سریال های ایرانی نمی بینم. اینم بعد کلی تعریف رفتم سراغش
این همه بازیگر به اصطلاح کمدی آوردن دریغ از یک لحظه خنده دار.
رسما معلوم شد هیچکدوم بازیگر نیستن
اگر مشهدی باشی یا با مشهدی ها زیاد در ارتباط باشی در زندگیت و کلا بشناسی نحوه صحبت کردن و لحجه و فرهنگشون رو ... یک سریالی سال قبل شبکه تهران پخش کرده بود به اسم "نوروز رنگی" که جواد خاجوی اینستاگرامر داخلش بازی می کرد... به قدری این لعنتی خنده دار بود ... که کل فامیل ما به محض تموم شدن قسمت بیستم سریال، دوباره از اول نگاه میکردن. خانواده خودمون سه چهار بار شاید نگاهش کردیم پشت سر هم. ولی میگم یا باید مشهدی باشی یا با لحجه مشهدی ها حال کنی :)

• Like
Reactions: Taha75 and hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
اگر مشهدی باشی یا با مشهدی ها زیاد در ارتباط باشی در زندگیت و کلا بشناسی نحوه صحبت کردن و لحجه و فرهنگشون رو ... یک سریالی سال قبل شبکه تهران پخش کرده بود به اسم "نوروز رنگی" که جواد خاجوی اینستاگرامر داخلش بازی می کرد... به قدری این لعنتی خنده دار بود ... که کل فامیل ما به محض تموم شدن قسمت بیستم سریال، دوباره از اول نگاه میکردن. خانواده خودمون سه چهار بار شاید نگاهش کردیم پشت سر هم. ولی میگم یا باید مشهدی باشی یا با لحجه مشهدی ها حال کنی :)
مشهدی نیستم و توی کل زندگیمم یه نفر مشهدی کلا دیدم :D
فکر نکنم بدرد من بخوره

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
نمرات فصل اول سریال پر خرج «هیلو» که بودجه ی 200 میلیون دلاری داره ،منتشر شد:

🍅Rotten Tomatoes: 60%
(از15 نقد)

Ⓜ️ Metacritic: 62/100
(از 9 نقد)
▫️The Playlist 75
▫️Variety 60
▫️IndieWire 58
▫️EW 42​
چشمه خلاقیت در حوزه سریال هم ته کشیده یا از روی بازی های ویدئویی سریال می سازند یا از روی فیلم های سینمایی معروف .

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
چشمه خلاقیت در حوزه سریال هم ته کشیده یا از روی بازی های ویدئویی سریال می سازند یا از روی فیلم های سینمایی معروف .
ساخت سریال هیلو حدود 10 ساله که برنامه ریزی شده. اول قراربود اسپیلبرگ کارگردانی اش کنه.
بعدم دنیای هیلو بسیار غنی اه و تعداد زیادی ناول داره یک چیزی مثل آنچارتد نیست که همینجوری یرخی زده باشن ساخته باشنش. البته سریال کلا اقتباسه. و اینی که از دید منتقدین خیلی خوب در نیومده ربطی به ته کشیدن خلاقیت و ... نداره :D

• Smile
Reactions: Taha75

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
منم توی توئیتر چند تا توئیت دیدم که میگفتن موقع دیدن جوکر از خنده جر خوردن و فلان، قسمت اول فصل 4شو دیدم کل مدتی که داشتم میدیدم :| بودم
واقعا نفهمیدم موضوعش چیه، فکر نمیکنم توی هیچ ژانر و ساب ژانری هم بشه قرارش داد چون نه ریلیتی شو بود نه کمدی بود نه درام بود، واقعا هیچی نبود :| حتی اگه یه ژانر درست میکردن و فقط جوکر توی اون قرار میگرفت بازم بعید میدونم حرفی واسه گفتن داشت
حالا اگه شما تونستید بخندید بهش بیاید به منم یاد بدید شاید یه جای کارو اشتباه میرم :D
پ.ن: فرندز خنده دارتر بود واسم :-"

• Like
Reactions: hitman68

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
من چند تیکه دیدم به نظرم جالب نیومد
مثلا یوسف تیموری با اون تقلید صداش
بیشتر یه کار دهه 60 ی بود تا لهجه مشهدی که فکر کنم بر گرفته از خاطرات علی مشهدی باشه
همین کارو عطاران بهتر میساخت (فکر کنم عطاران هم مشهدیه)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من چند تیکه دیدم به نظرم جالب نیومد
مثلا یوسف تیموری با اون تقلید صداش
بیشتر یه کار دهه 60 ی بود تا لهجه مشهدی که فکر کنم بر گرفته از خاطرات علی مشهدی باشه
همین کارو عطاران بهتر میساخت (فکر کنم عطاران هم مشهدیه)
خب ببین به خاطر اینکه ما هم مشهدی هستیم و مثلا خانواده مادرم اون اوضاع زمان جنگ یادشونه یا مثلا دایی هام تیپ و قیافه همون جواد خاجوی رو داشتن :)) برای خانواده ما حکم نوستالژی داره این سریال با اون لحجه و شوخی ها و تیکه کلام ها و حرکاتی که همچنان می تونید توی مشهد ببینیدشون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر