Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
گایز

میخواین نهار بخورید :D

میخواید برید نون بگیرید:D

میخواید پا کنسول بشیند و یه دست گیم بزنید:D

میخواید برید خونه دوستان:D

فعلا بیخیال شید و آرشیو ۸۱ رو ببینید!:D

اینو اپیزود اولش رو دیدم فضای سرد و بی روحی داشت. اگه اندینگ خوبی نداره بگو تا بیخیالش بشم. :D
خدا لعنت کنه این سازنده های دکستر رو، آدم رو وسواسی کردن :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
اینو اپیزود اولش رو دیدم فضای سرد و بی روحی داشت. اگه اندینگ خوبی نداره بگو تا بیخیالش بشم. :D
خدا لعنت کنه این سازنده های دکستر رو، آدم رو وسواسی کردن :D

۴ تا اپیزودشو دیدم خوب بود.

اکثر دوستان ه‌م پایانشو دوست داشتن.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,628
نام
Leo Fitz
چند وقت پیش بود که به سرم زد صفحات آغازین همین تاپیک رو یه مروری بکنم...
پست های جالبی یافتم و یه حس نوستالژی هم بهم دست داد. طبیعتا "لاست"، "فرار از زندان" و...از بحث های داغ اون زمان تاپیک بود ولی یکی دومورد برام جالب بود، سریال قهرمانان یا Heroes جزو سریال های پیشنهادی بود در حالی که همین سریال رو چندوقت پیش دیده بودم و فکر نمیکردم جزو اون دسته از سریال های پربیینده باشه! و همچنین سریال Battlestar Galactica که زمانی مورد توجهم قرار گرفت که داشتم دنبال کارهایی می گشتم که "بیر مک کرری" براشون آهنگ ساخته باشه چون تازه سریال "Agents of Shield" رو تموم کرده بودم و موسیقی متن ـش مورد پسندم واقع شده بود.
اون موقع چون از ژانر فضایی/تخیلی خوشم نمیومد سراغ Battlestar Galactica نرفته بودم ولی بعد تجربه خوبی که از دیدن سری فیلم های "محافظین کهکشان" داشتم، ترغیب شدم که برم ببینمش و علیرغم اینکه ایده جالبی داشت ولی بدلیل ساب استوری و لاو استوری های غیر الزامی و خسته کننده (یا اینکه من خیلی کم حوصله شدم) از نیمه های فصل سوم دیگه بصورت فست فوروارد ادامش رو دنبال کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که خیلی چیز دندون گیری هم نبوده :D
خلاصه :D الان دارم سریال Continuum رو میبینم...این سریال رو قبلا یعنی زمانی که خیلی دنبال موضوعات تایم تراول و دنیاهای موازی بودم (الانم هستم)، دانلود کرده بودم ولی بدلیلی که خودم یادم نمیاد تو همون قسمت های اولیه دراپش کردم...
این بار که دوباره شروعش کردم بیشتر از هرچیز دیگه موسیقی متن ـش نظرم رو به خودش جلب کرده بود...یه جستوجو کردم دیدم همون آهنگساز Onward هست که اتفاقا موسیقی متن اون فیلم رو هم دوست داشتم.
بر خلاف ژانرهای پلیسی جنایی که یه عده تو پاسگاه میشینن پرونده حل میکنن و من هم چندان علاقه ای بهشون ندارم، Continuum تا اینجا برای من یعنی انتهای فصل دوم خوب و جذاب بوده (منهای پلات هول هایی که سوای احمقانه بودنشون قابل چشم پوشی هستن)
همچنین تعداد قسمت های کم هر فصل و فصل پایانی که فقط شش قسمت داره جزو نقاط مثبتش برام بوده منتها فکر نکنم اینقدری خوب باشه که منو مجبور کنه عکس پروفایل رو براش عوض کنم:D
ببینم آخر یه سریال پیدا میشه این "لئو فیتز" رو از رو پروفایل ما برداره، دارم کم کم ازش خسته میشم:D

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
سلام. سوالم در مورد زن دوم اوترد هست ؟ یادم نمیاد !! کشته شد در فصول قبل ؟ زن اولش که سر بریده شد . زن دوم چی ؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,799
بگو . الان فصل 5 دارم می بینم
خب از من جلوتری برای همین یادت رفته :D من تازه فصل 4 شروع کردم.زن سومش هم یک دانمارکی بود که گفتن تو خواب فلانی اومده و رفتن کردنش پادشاه ولی بعد به اوترد خیانت کرد و فروختش به برده دارها.زن سومش خواهر این یارو بود.که اینم موقع زایمان مرد.البته اولین زنی که کلا باهاش رابطه داشت بریدا بود که ولی ازدواج نکردن.

• Like
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
به خاطر نمره پایین این سریال ندیدم . می خواستم بدونم از ماندولوریان چیز مهمی نشان داد که در دیدن فصل سوم ماندولوریان خلل وارد کند ؟؟؟؟؟؟ )

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دوستان اگر میخواهید به مدت 1 ساعت 30 دقیقه وقت خود را تلف کنید،
اگه دوست دارید که کار های مهمتان را 1 ساعت به تعویق بندازید،
اگر دوست دارید پس از اون 1 ساعتی که تلف کردین به مدت 2 ساعت به خودتون فحش بدین.
جوکر ایرانی را ببینید. :Thumbup::D اون اوایل از فصل یکش خوشم اومده بود ولی دقیقا از قسمت اول فصل دومش اینقدری رو دور تند دیدم که فکر کنم هر قسمت تو کمتر از 10 دقیقه تموم میشه!
من واقعا فهمیدم که تو بین هزاران هزار بازیگری که در ایران داریم هیچ کدوم واقعا هیچ کدوم کمدین نیستن! یعنی این همه ادعا که سریال و فیلم کمدی فقط بازی میکنه ولی نمیتونه تو 6 ساعت یه کاری بکنه لبخند رو لب مخاطب بیاد ، با این چیزی که من از بازیگرامون دیدم یعنی الان فهمیدم که منم استعداد ناب بازیگری ام :D والا!!! چار خط دیالوگ یه بنده خدا دیگه زور میزنه مینویسه فقط بریم جلو دوربین با میمیک های مختلف صورت همونو تکرار کنیم حله دیگه!
راستی اینو هم یادم رفت بگم
حال بهمزن ترین و لوس ترین و بی استعداد ترین و 💩 قضیه دربیار ترین بازیگری که تو این جوکر دیدم با اختلاف یوسف تیموری بود😕 ای کاش یه نسخه without YousefTeymoori Edition برا این فصل بدن بیرون!

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
593
نام
رایان
به خاطر نمره پایین این سریال ندیدم . می خواستم بدونم از ماندولوریان چیز مهمی نشان داد که در دیدن فصل سوم ماندولوریان خلل وارد کند ؟؟؟؟؟؟ )
آره، متاسفانه سریال عملا فصل 2.5 مندلورین هست. از این نظر میگم متاسفانه چون بوبا فت توی سریال خودش نادیده گرفته میشه و بهترین بخشای سریال وقتایی هستن که ایشون کلا حضور نداره.

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر