TV Center

آقایون سلام
سریال Under The Dome ارزش وقت گزاشتن داره ؟
من عاشق اینام
Lost
From
Manifest
قربونتون
من بعد from دنبال سریال شبیهش بودم و پیدا کردم و میدونم چی میخوای.severance رو بگیر سه قسمت ببین متوجه میشی چه جواهریه.پرام ریخته تازه اپیزود ۵ ام

من از این فصل The Bear بیشتر از فصل پیش لذت بردم، اما خب واقعا پلات های داستان رو خوب جمع جور نکرد و انداختشون فصل آینده.

جرمی الن وایت و جان برنثال چقدر خوب هستند!=((

بویز به طرز نامحسوسی ضعفاش پشت حمله هایی که سر ووک بودن بهش میشه پنهان شده، یعنی جدای این مسائل هم کل این فصلش زبالس اصلا :D

قسمت پنجمش که دیگه رسما فاجعه بود، موقع دیدنش معذب شده بودم انقدر ناجور بود. قشنگ انگار یه سری نوجوون 13-14 ساله رو بذاری تو اون موقعیت و براشون دیالوگ بنویسی و جامعه مخاطب هدفتم از همون سنین باشن.
بخش کمدی سریالم که صرفا تو مسائل جنسی خلاصه میشه، یعنی هرجا قراره بخوندونتت درجا حدس میزنی یه ربطی به یه فتیشی چیزی داره.

آقایون سلام
سریال Under The Dome ارزش وقت گزاشتن داره ؟
من عاشق اینام
Lost
From
Manifest
قربونتون
سریال under the dome خیلی قشنگه ولی متاسفانه بعد از پخش یک فصل کنسل شد . من بهتون سریال silo را پیشنهاد میکنم اگر از lost و dark خوشتون میاد

سریال under the dome خیلی قشنگه ولی متاسفانه بعد از پخش یک فصل کنسل شد . من بهتون سریال silo را پیشنهاد میکنم اگر از lost و dark خوشتون میاد

سریال Under the Dome تموم شده در 3 فصل!

کنسل نشده؛ چون سازندگانش از نحوه پایان‌بندی سریال راضی بودند.

نمیدونم فقط منم یا کس دیگه هم مثل من منتظر Severanceهست ...
دارم بدور از این هیاهو ها و موج سواری ها پوآرو رو میبینم بسی لذت میبرم
از وقتی دو هفته پیش severance رو تموم گردم دنیا دیگه اونقدرا برام جذاب نیست :D مغزمو پاشوند انقدر جذاب بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or