Darkofheaven

کاربر سایت
May 21, 2016
85
د بویز تا اینجا عالی بوده به نظرم ۵ قسمت اول فصل ۴ از ۵ قسمت اول فصل ۲ ۳ به مراتب بهتر بوده فقط مسائل LGBT باعث شدن کوبیده شه توسط مردم که طبیعی ولی از نظر کیفیت شاهکار بوده
کاملا موافقم از لحاظ بازیگری بازیگرا خیلی بالانس تر هست بازیشون زیاده روی نمیکنن این سیزن و مسایل دیگه هم بشخصه منو اذیت نمیکنه اونقدر زیاد نیست که بگیم حول همونا میچرخه ،داستان داره مسیر خودشو میره و برای من خیلی تجربه بهتری بوده
---------------------------------------------------
چقدر خوب بود این سیزن ، تک تک قسمتا باعث میشد آدم فکر کنه بخشی از زندگیه شخصیت های داستانا و فکر میکنم برای همه حداقل یه چیزی هست که بگید منم این مشکل رو دارم

• Like
Reactions: Evil and yonestm

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,647
نام
Leo Fitz
یه سریالی رو شروع کردم درمورد یه ناو آمریکایی تو یه زمانی ـه که همه گیری مرگباری شروع شده و امید نجات بشریت به همین کشتی و دانشمند داخلشه...
منتها وقتی همه گیری شروع میشه خدمه کشتی خبری ازش نداشتن یعنی بهشون نگفتن و بعد یسری اتفاقات کاپیتان کشتی خبردار میشه و تصمیم میگیره خدمه کشتی رو جمع کنه و بهشون خبر مرگ احتمالی نزدیکانشون رو بده...
بعد از چند فیلم و سریال آخری که دیده بودم با خودم گفتم خب تعداد خدمه 260 تاست و قراره 260 قسمت دیگه و هر قسمت یه شخصیت به تروماهاشون پرداخته بشه :D :D :D :D
البته خوشبختانه سازنده سریال با واژگان درام، تروما، غم و اندوه و ماتم آشنایی چندانی نداشت و "خب همه کس و کارتون احتمالا مردن، برگردیم سرکارمون و بریم دنیا رو نجات بدیم" ـطور سریال ادامه پیدا کرد...

سریال تراز :

1719825491786.png

البته یه مقدار زیادی سرراسته، مقداری هم ناسیونالیستی میزنه و همه صفر و یکی هستن و تا الان شخصیت خاکستری ندیدم...

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,346
یه سریالی رو شروع کردم درمورد یه ناو آمریکایی تو یه زمانی ـه که همه گیری مرگباری شروع شده و امید نجات بشریت به همین کشتی و دانشمند داخلشه...
منتها وقتی همه گیری شروع میشه خدمه کشتی خبری ازش نداشتن یعنی بهشون نگفتن و بعد یسری اتفاقات کاپیتان کشتی خبردار میشه و تصمیم میگیره خدمه کشتی رو جمع کنه و بهشون خبر مرگ احتمالی نزدیکانشون رو بده...
بعد از چند فیلم و سریال آخری که دیده بودم با خودم گفتم خب تعداد خدمه 260 تاست و قراره 260 قسمت دیگه و هر قسمت یه شخصیت به تروماهاشون پرداخته بشه :D :D :D :D
البته خوشبختانه سازنده سریال با واژگان درام، تروما، غم و اندوه و ماتم آشنایی چندانی نداشت و "خب همه کس و کارتون احتمالا مردن، برگردیم سرکارمون و بریم دنیا رو نجات بدیم" ـطور سریال ادامه پیدا کرد...

سریال تراز :

View attachment 342796

البته یه مقدار زیادی سرراسته، مقداری هم ناسیونالیستی میزنه و همه صفر و یکی هستن و تا الان شخصیت خاکستری ندیدم...
اگه the last ship رو میگی فکر کنم کنسل شد یا آخرش سرهم بندی شد(درست یادم نیست)ولی Eric Dane گویا تو واقعیت افسردگی گرفته بوده برای همین دیگه تمومش کردن

• Like
Reactions: mahdi-xbox

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,647
نام
Leo Fitz
اگه the last ship رو میگی فکر کنم کنسل شد یا آخرش سرهم بندی شد(درست یادم نیست)ولی Eric Dane گویا تو واقعیت افسردگی گرفته بوده برای همین دیگه تمومش کردن
تو ردیت زده تهش جمع میشه ولی نه به بهترین شکل ولی بازم پایان خوبی داره.

• Like
Reactions: hamid_barca

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,617
نام
محمد
داشتم House of the Dragon رو میدیدم. سریالای غربی چه باحال شدند. نودیتی مردان تا فی خالدون مشکلی نداره. اما خانم ها باید حجاب اسلامی رو همیشه رعایت کنند. لول کلا اگر بدن اونا رو به نگاه یک شی میبینند. اینا هم باید شی باشند. کلا دنیا به پارادوکس جالبی دچار شده.:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,744
نام
سپهر
داشتم House of the Dragon رو میدیدم. سریالای غربی چه باحال شدند. نودیتی مردان تا فی خالدون مشکلی نداره. اما خانم ها باید حجاب اسلامی رو همیشه رعایت کنند. لول کلا اگر بدن اونا رو به نگاه یک شی میبینند. اینا هم باید شی باشند. کلا دنیا به پارادوکس جالبی دچار شده.:D

Why the only naked bodies you see on screen these days are men's

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
1,101
یه جا خوندم اتفاقا داشته ولی حذف کردن در کمیته مو آبی های HBO .

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
231
نام
ستار
یه بیماری دارم من به جای کلی فیلم سریال جدید که ندیدم میشینم برا چندمین بار قدیمی هارو میبینم.
این مدت دوبارbbوBCSرو با فیلم ال کامینو کامل دیدم.
به نظرمBcsدرسته جایزه ای نبرد ولی مثل وایر در اینده میره بالای لیست بهترین های تاریخ.
هربار میبینم بیشتر عاشق شخصیت کیم میشم یکی از بهترین های تاریخ.
جالبه با اینکه این روزها ووک و فمنيسم افراطی گند زدن به شخصیت های زن هالیوود و همشون حال بهم زن شدن اینا اومدن شخصیت بی نظیری مثل کیم وکسلر رو ساختن.
View attachment 341501
دقیقا خودمم همینطوریم دست و دلم نمیره که سریال یا مدیا جدید ببینم ...الانم برای بار سوم دارم هانیبال رو میبینم

• Like
Reactions: Love Console

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
537
نام
علی
حالا شاید لزوما ربطی نداشته باشه ولی اونایی که یک سریال یا فیلم رو چندین بار نگاه میکنن احتمالا ADHD میتونن داشته باشن
الزاما ربطی نداره حمید جان 😁 ممکن هست کمال گرایی داشته باشه (فهمیدن همه ابعاد فیلم) افسردگی (عدم تمرکز و تمایل به فیلم های غمگین) و هزار اختلال دیگه 😁😁 گاهی هم علاقه هست مثل دوستم که هزار بار فرندز رو دیده

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,346
الزاما ربطی نداره حمید جان 😁 ممکن هست کمال گرایی داشته باشه (فهمیدن همه ابعاد فیلم) افسردگی (عدم تمرکز و تمایل به فیلم های غمگین) و هزار اختلال دیگه 😁😁 گاهی هم علاقه هست مثل دوستم که هزار بار فرندز رو دیده
درسته خودمم اولش نوشتم لزوما ربطی نداره :D
فقط میگن احتمال داره یکی از نشانه هاش باشه...مخصوصا اگه دیدن چند باره اون فیلم یا سریال بهتون یه حس امنیت بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر