TV Center

درسته خودمم اولش نوشتم لزوما ربطی نداره :D
فقط میگن احتمال داره یکی از نشانه هاش باشه...مخصوصا اگه دیدن چند باره اون فیلم یا سریال بهتون یه حس امنیت بده
والا برای من بیشتر بخاطر اینکه اون فیلم و سریال بعد گذر زمان زیادی هنوز از بقیه فیلم و سریال های حال حاضر بهتر هستند.:D

• Like
Reactions: hamid_barca
من بنظرم این اپیزود The Boys بهتر از قبلی ها بود.
اما جدا دارم نگران محتوایی که نویسندگان دنبال میکنند میشم. این چیزا توی دارک وب هم پیدا نمیشه.:| نه شوکه کننده خوب، صرفا بد حال بهم زن بودن. کلا نویسندگان اثر کج فهمی براشون رخ داده که مردم صرفا محتوای شوکه کننده و حال بهم زن از سریال میخواند. سه فصل گذشته هرچی بودند، در سر این مسائل یک خلاقیتی وجود داشت. الان فقط حال بهم زن ترین محتویات داخل اینترنت رو داخل سریال میریزند.:|

• Like
Reactions: VITAMIN2X
چطوری سریع رسیدم به اپیزود 4 فصل 4 بویز؟! :D 🦆

پ.ن: البته خیلی دستم رو گذاشته بودم روی x4 پلیرم🦆:D
چیز خاصی از دست ندادی.

مثل اینکه انتونی استارر توی زندگی واقعی هم هوملندر بوده.:دی حالا باید دید کنسل میشه یا نه:|

چیز خاصی از دست ندادی.

شخصیت‌های فرعی همه داغونن، خوباش رفتند و تک بعدی‌هایی مثل The Deep موندند تو داستان؛ The Deep میخواد Bane سریال هارلی کویین باشه، ولی نیست! شخصیت مرموز Black Noir را نابود کردند و یک مترسک طناز گذاشتند که به هیچ دردی نمیخوره؛ اون پلات توییست اصلی کامیک هم کلاً استفاده نکردند (اینکه Black Noire کلون جدید هوملندر هست و غیره)؛ گرایش جنسی فرنچی تغییر کرد، خب که چه؟ چی شد؟ ینی فقط با رابطه عاشقانه، می‌تونست دنبال بخشش از شخصیت Y باشه؟ داستان کیمیکو با حزب Shining Light در فصل دوم به پایان رسید، چرا دوباره زورکی چپوندند تو داستان؟ پرسوناژ هوملندر تکراری شده؛ می‌دونیم دیکتاتوره، می‌دونیم بدکاره هست؛ چرا این شخصیت شرور رو طوری داد نشون میدید که انگار باید باهاش همذات پنداری کنیم؟ مثل اینکه نویسندگان Prison Break می‌خوان با شخصیت کثیف T-Bag همذات‌پندری کنند (البته تو فصل پنجم به طرز فاجعه‌باری تی‌بگ رو کردند دوست مایکل اسکوفیلد :D 🦆 )؛ چهار فصل گذشته، مبارزه‌ها کوتاه هستند؛ حماسی نیستند؛ کلی حشو داره!

شخصیت‌های فرعی همه داغونن، خوباش رفتند و تک بعدی‌هایی مثل The Deep موندند تو داستان؛ The Deep میخواد Bane سریال هارلی کویین باشه، ولی نیست! شخصیت مرموز Black Noir را نابود کردند و یک مترسک طناز گذاشتند که به هیچ دردی نمیخوره؛ اون پلات توییست اصلی کامیک هم کلاً استفاده نکردند (اینکه Black Noire کلون جدید هوملندر هست و غیره)؛ گرایش جنسی فرنچی تغییر کرد، خب که چه؟ چی شد؟ ینی فقط با رابطه عاشقانه، می‌تونست دنبال بخشش از شخصیت Y باشه؟ داستان کیمیکو با حزب Shining Light در فصل دوم به پایان رسید، چرا دوباره زورکی چپوندند تو داستان؟ پرسوناژ هوملندر تکراری شده؛ می‌دونیم دیکتاتوره، می‌دونیم بدکاره هست؛ چرا یه این شخصیت شرور رو طوری داد نشون میدید که انگار باید باهاش همذات پنداری کنیم؟ مثل اینکه نویسندگان Prison Break می‌خوان با شخصیت کثیف T-Bag همذات‌پندری کنند (البته تو فصل پنجم به طرز فاجعه‌باری تی‌بگ رو کردند دوست مایکل اسکوفیلد :D 🦆 )؛ چهار فصل گذشته، مبارزه‌ها کوتاه هستند؛ حماسی نیستند؛ کلی حشو داره!
The Boys تا فصل دوم یا حتی سوم غیر از قسمت آخر خوب بود. الان جدا سریال متوسطی شده.
حالا اینا همه به کنار...همین Buther اصلا مشخص نیست میخوان کرکترش رو به چه سمتی ببرند و تکرار مکررات شده. داستان فرنچی و اون طرف هم تمام شد. نتیجه هم هیچی واقعا نیست. هیویی هم صرفا یک بتا شده که هر قسمت یا نویسندگان اذیتش میکنند یا اینکه استارلایت رو باید دلداری بده. هیچ حس نمیکنم کرکتری ازش مونده باشه؟ همین MM هم دیگه مسخره شده هر فصل مجبورش میکنند کارای حال بهم زن انجام بده.

• Like
Reactions: Mammadkherad
ابن قسمت ششم بویز هرچقدر از اعماق دارک وب ایده های دری وری اورده بود و قسمت غیر حذابی بود برای همه ولی از حق نگذریم اسپایدرمن و بتمن واقعا خوب به سخره گرفته بودن مخصوصا بخش اسپایدرمن من واقعا هر دفعه میدیمش خیلی فان بود🤣

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or