Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
بنظرم زیاد لازم نیست ادامه بدی و سامری بخونی کافیه... فقط بعد 5 خیلی آخه سریال افت میکنه.
فصل آخرشم اصلا نبین افتضاحه!

بعد اینکه سامری رو خوندی برو سراغ جدیده.
منم موافقم با نظرت.بعد فصل ۵ چیز خاصی نداره که اینهمه وقت گذاشت .همون اتفاقات مهم رو خلاصه وار خوندن کفاف میده.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
من اون زمان تا فصل 5 دیدم (البته خیلی سال پیش) . الان برم سراغ این جدیده یا بشینم فصل های قبلی را تموم کنم؟
من نظرم مخالفه
ببینی بهتره ولی فصل 5/6 خیلی یه نواخته
البته فصل 7 باز خوبه
8 هم لازمه ببینی با این که بد تموم میشه
عملا یه فصل 6 میمونه که ارزش نداره اکه فصل 7/8 ببینی اونو نبینی (یعنی خصوصا الان که دیگه میامی نیست آدم دلش تنگ میشه برای اون روزگار)
کلا الان تو این سری جدید من خیلی دلم برای هر قسمت دکستر قدیم و میامی تنگ میشه
اون گرمای میامی
حتی مایک سی هال جونتر بود
در کل اگه میخوای ببینی کلشو ببین
ضعیف ترین فصل از دید من 5 بود
حس میکنم اینم قراره مثله فصل 8 عجیب تموم شه
عاشق ضایعه شدنای دکسترم
پیش بینی :
به نظرم خیلی ضایعه تموم میشه اگه مثلا یه پلیس از یه شهر کوچیک دکسترو بگیره بعد اون همه دپارتمان میامی و FBI هیچ
به جز این که باتیستا بیاد وسط یا این که مبهم تمومش کنند
کورت که مرده
پس خطری دکسترو تهدید نمیکنه
یا حین فرار کشته میشه به صورت طبیعی یا باهاش کنار میاد
یا هرچی هست به نظرم 2 فصل دیگه خود دکستر جا داره
ولی امیدوارم تیم سازنده خر نشه ادامرو با هریسون بره
یا دکستر بشه خیالات هریسون مثله دبرا و هری
از این چندتا حالت خارج نیست
باید تا هفته بعد صبر کرد دید چی میشه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
این عادت بدی هست که یک نفر جهت تماشای یک سریال، به علت شنیدن چند نظر در مورد ضعیف بودن یک فصل یا چند فصل، قید تماشای آن را بزند و فورا به تماشای آن فصل «خوب» برسد. خوب این چه نوع سریال دیدنی است؟!

در سریال هایی که پیوسته جلو می روند و در ژانر درام دسته بندی می شوند، شرعا و باید به صورت پیوسته تماشا کرد. حتی اگر کسی تویین پیکس را می خواهد شروع کند و اکثر نظرات (از جمله خودم) اپیزودهای 10 الی 19 فصل دوم را هرز می دانند، ولی دلیل بر این نیست که به طور کامل تماشا نکنید؛ چون کدهایی در آن قسمت ها داده می شود که به آن اپیزودهای مهم سریال و در ادامه فیلم (1992) و فصل سوم وصل می شود.

پ.ن: با خودتون یکی بدو نکنید و بشینید یک سریال درام (تاکید روی همین ژانر) پیوسته تماشا کنید!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دوستان این سریال Succession رو به چه کسانی پیشنهاد میکنید؟ میخوام بدونم قبل از تماشا، من از چه سریال های معروفی باید خوشم بیاد که این رو تماشا کنم؟

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
این عادت بدی هست که یک نفر جهت تماشای یک سریال، به علت شنیدن چند نظر در مورد ضعیف بودن یک فصل یا چند فصل، قید تماشای آن را بزند و فورا به تماشای آن فصل «خوب» برسد. خوب این چه نوع سریال دیدنی است؟!

در سریال هایی که پیوسته جلو می روند و در ژانر درام دسته بندی می شوند، شرعا و باید به صورت پیوسته تماشا کرد. حتی اگر کسی تویین پیکس را می خواهد شروع کند و اکثر نظرات (از جمله خودم) اپیزودهای 10 الی 19 فصل دوم را هرز می دانند، ولی دلیل بر این نیست که به طور کامل تماشا نکنید؛ چون کدهایی در آن قسمت ها داده می شود که به آن اپیزودهای مهم سریال و در ادامه فیلم (1992) و فصل سوم وصل می شود.

پ.ن: با خودتون یکی بدو نکنید و بشینید یک سریال درام (تاکید روی همین ژانر) پیوسته تماشا کنید!

مساله اینه که من خیلی سال پیش دکستر را دیدم به نحوی که خیلی کم یادم میاد اصلا چه اتفاقاتی افتاده بود. اون زمان هم به خاطر همین بد گفتن ها تا 5 دیدم. الان عملا فرقی نداره از هرکجا شروع کنم انگار از اول شروع کردم. ولی خیلی وقت زیادی ندارم سریال با کیفیت پایین ببینم.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603

دقیقا راست گفتی تو فصل 6 یه اتفاقای میفته که حتی به فصل 8 هم ربط داره و حتی تو این NEW BLOOD هم اعلام میکنه که علت اومدنش به اینجا چیه که به فصل های قبل من جمله 4 6 8 ربط داره
یعنی حتی خلاصه هم ببینی اتفاقات چی بوده برات ممکنه قابل درک نباشه رفتار دکستر تو این فصلو

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
مساله اینه که من خیلی سال پیش دکستر را دیدم به نحوی که خیلی کم یادم میاد اصلا چه اتفاقاتی افتاده بود. اون زمان هم به خاطر همین بد گفتن ها تا 5 دیدم. الان عملا فرقی نداره از هرکجا شروع کنم انگار از اول شروع کردم. ولی خیلی وقت زیادی ندارم سریال با کیفیت پایین ببینم.
اگه از فصل های قبلی خوشت نیومد این فصل جدید هم چیز بیشتر از اونها برای ارائه دادن بهت نداره شاید ضعیفتر هم هست

دوستان mindhunters رو شروع کنم؟
از ژانر جنایی خوشم میاد
حتما ببین

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
یکی دوتا از دوستان سریال موش (کره ای) رو پیشنهاد داده بودن ماشالا هر قسمت 1 ساعت و 20 دقیقه س، جالبه سریالش اما سوالم اینه، نسخه ای که شما دیدین هم خون و جسد و اینا مشجر میشد؟ این چه وضع سریال ساختنه! نمیدونم اینا شاید نسخه ای رو از روی شبکه کره ای ضبط کردن گفتن بیننده اذیت نشه یا چی!

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
یکی دوتا از دوستان سریال موش (کره ای) رو پیشنهاد داده بودن ماشالا هر قسمت 1 ساعت و 20 دقیقه س، جالبه سریالش اما سوالم اینه، نسخه ای که شما دیدین هم خون و جسد و اینا مشجر میشد؟ این چه وضع سریال ساختنه! نمیدونم اینا شاید نسخه ای رو از روی شبکه کره ای ضبط کردن گفتن بیننده اذیت نشه یا چی!
کلا مدلش همینه
حتی چاقو هم سانسور میشه:-??

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
کلا مدلش همینه
حتی چاقو هم سانسور میشه:-??
بعد آدم فیلم هاشون رو میبینه سطح بی رحمی و وحشی بودن به حدیه که فیلم های هالیوود لطیف بنظر میرسند!:|

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
یکی از دلایلی که فکر میکنم این دکستر فصل آخر نیست
خصوصا الان که دیگه رسما هفته دیگه میشه قسمت 10 سری dexter : new blood
اون یارو که پولداره و یه اسکلید داره و هلیکوپتر و زمین حفاری تو برف با دختر آنجلا بیشاپ حرف زد سریال به کاراکترش پرداخته ولی هیچی دیگه ازش نشون ندادن
یعنی یه شخصیتو نشون دادن که مثلا آره پولداره و محیط زیستو آلوده میکنه بعد اصلا تو هیچ قسمتی نشونش ندادن
محو شد

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یکی از دلایلی که فکر میکنم این دکستر فصل آخر نیست
خصوصا الان که دیگه رسما هفته دیگه میشه قسمت 10 سری dexter : new blood
اون یارو که پولداره و یه اسکلید داره و هلیکوپتر و زمین حفاری تو برف با دختر آنجلا بیشاپ حرف زد سریال به کاراکترش پرداخته ولی هیچی دیگه ازش نشون ندادن
یعنی یه شخصیتو نشون دادن که مثلا آره پولداره و محیط زیستو آلوده میکنه بعد اصلا تو هیچ قسمتی نشونش ندادن
محو شد
دقیقا به نکته ظریفی اشاره کردید . تو اون قسم که جلو آنجلا رو می گرفت و می خواست کمکش کنه خیلی مشکوک بود طوری که من اون موقع فکر می کردم اون قاتل اصلیه نه کرت. حتی این آخر ها فکر می کردم این ها یک فرقه هستن که کرت یکی اشونه و این طرف هم یکی دیگه . اما عملا ناپدید شد .

کلا که شک دارم بخوان ببندنش. صحبتی از تک فصلی بودن یا مینی سریال بودن اش نبوده و موفقیت نسبی که تا به حال داشته این احتمال رو تقویت می کنه که قراره ادامه اش بدن . ولی امیدوارم این شایعه ها که قرار باشه هریسون نقش اصلی سریال باشه یا دکستر کشته بشه و تبدیل به توهم هریسون باشه درست نباشن که فاتحه سریال خوندس

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
دوستان mindhunters رو شروع کنم؟
از ژانر جنایی خوشم میاد

سریال بدجایی نیمه تموم میمونه. پیشنهاد میکنم که دست نگه داری. شاید فرجی بشه که فصل سوم سریال تایید بشه. پیشنهاد میکنم که بری سراغ Top of The Lake.

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
دوستان این سریال Succession رو به چه کسانی پیشنهاد میکنید؟ میخوام بدونم قبل از تماشا، من از چه سریال های معروفی باید خوشم بیاد که این رو تماشا کنم؟

به همه ... شاید تا حدی House of Cards ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر