bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
163
قسمت آخر رید ؟؟
من همین الان شروع کردم . قسمت یک که شبیه گاد او وار جدیده شد

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
خیلی فصل خوبی بود نمیدونم چجوری تونستن همچین اندینگ افتضاحی داشته باشن

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
خیلی فصل خوبی بود نمیدونم چجوری تونستن همچین اندینگ افتضاحی داشته باشن
یعنی برای کارگردان و تک تک عواملش متاسفم.یه فصل دیگه بعد سال ها ساخته که روح و روان و خاطرات و همرو بگند بکشه.ضربه روحی خوردم خدایی.پسر دکستر از اول تو مخم بود آخرم که با همون بچه دماغو سریالو بگند کشیدن.تا قسمت ۹ دلم خوش بود که شروع خوبی برای برگردوندن دوباره سریال ساختن.واقعا سناریو مازوخیسمی ساختن.نمیدونم خواستن از طرفدارا انتقام بگیرن یا چیه قضیه.بدجور گند زدن.بدجوووووووووووور.امیدوارم یه ترند شخمی راه بندازن طرفدارا سر این گندی که زدن.فایده نداره آخه...
احتمال زیاد بی پدرا این فصل رو ساختن دکستر رو بکشن تا یه شروع جدید با پسر احمقش در آینده راه بندازن و بچاپن به اسم دکستر

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
یعنی برای کارگردان و تک تک عواملش متاسفم.یه فصل دیگه بعد سال ها ساخته که روح و روان و خاطرات و همرو بگند بکشه.ضربه روحی خوردم خدایی.پسر دکستر از اول تو مخم بود آخرم که با همون بچه دماغو سریالو بگند کشیدن.تا قسمت ۹ دلم خوش بود که شروع خوبی برای برگردوندن دوباره سریال ساختن.واقعا سناریو مازوخیسمی ساختن.نمیدونم خواستن از طرفدارا انتقام بگیرن یا چیه قضیه.بدجور گند زدن.بدجوووووووووووور.امیدوارم یه ترند شخمی راه بندازن طرفدارا سر این گندی که زدن.فایده نداره آخه...
احتمال زیاد بی پدرا این فصل رو ساختن دکستر رو بکشن تا یه شروع جدید با پسر احمقش در آینده راه بندازن و بچاپن به اسم دکستر

من همون اوایل که هریسون اومد بی خیالش شدم و دیگه ندیدم چون حدس میزدم دکستر کشته میشه.
حدسم درست بود؟؟؟؟؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
من همون اوایل که هریسون اومد بی خیالش شدم و دیگه ندیدم چون حس میزدم دکستر کشته میشه.
حدسم درست بود؟؟؟؟؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!
دقیقا همین اتفاق میوفته اونم به مسخره ترین حالت ممکن‌.اتفاقا منم میخواستم همون اول بخاطر هریسون بیخیالش بشم ولی بعد اپیزود ۴ خیلی خیلی جذاب شد تا همین اپیزود ۹ ولی قسمت آخر کاری کرد که با هیچ داستانی ندیدم این کار رو کنن.مرگ دکستر فقط یکی از چندتا مسخره ترین اتفاق های قسمت آخر بود.کلا شلنگ رو گرفتن رو دکستر همجوره سرویسش کنن و از یاد و خاطره ها حذفش کنن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مردم به سیزن آخر سریال ایراد میگرفتن که چرا انقد داغون بود اومدن سریالو دوباره زنده کردن یکی از بهترین سیزنای دکسترو تحویل دادن که یک اندینگ بدتر بزنن تنگش =))
یعنی اگه کل سیزن داغون میبود خیلی راحت میرفت کنار بقیه سریالایی که بازگشت افتضاحی داشتن و دیگه آدم نیم نگاهی بهش نمینداخت، اما اینا همه امکاناتو داشتن واسه یک اندینگ خوب حتی اگه معمولی ترین شکل ممکن هم تموم میشد فک نکنم کسی ناراضی میبود چون خود سیزن قوی بود، همین قضیه خیلی دردناکش میکنه، واقعا هنر میخواد توی یک ربع گند بزنی به کل سری :D

آخرین ویرایش:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
اخه خدایا کی این ایده های قسمتای اخرو میده به اینا
این بنظرم فاجعه بار تر از اندینگ قبلی بود‌.اونجا لااقل با صحنه آخرش امید داشتیم ادامه پیدا کنه بعدا درستش کنن.اینجا یجوری گند زدن که راه برگشتی نیست.منو بگو کلی فک کردم اینا برا فصلای بعدی چیکار میخوان بکنن.آخه این همه هزینه کنی بیای ادامه بسازی برا یه سریالی و اخر همون فصل بکشی شخصیت اصلیرو؟😐

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
اخه خدایا کی این ایده های قسمتای اخرو میده به اینا
این بنظرم فاجعه بار تر از اندینگ قبلی بود‌.اونجا لااقل با صحنه آخرش امید داشتیم ادامه پیدا کنه بعدا درستش کنن.اینجا یجوری گند زدن که راه برگشتی نیست.منو بگو کلی فک کردم اینا برا فصلای بعدی چیکار میخوان بکنن.آخه این همه هزینه کنی بیای ادامه بسازی برا یه سریالی و اخر همون فصل بکشی شخصیت اصلیرو؟😐
به قول دوستمون هنر میخواد تو یک ربع پایانی همچین گندی زدن.

دوتا حالت بیشتر نداره.
یا اندازه یه فصل پول لازم بودن تهش گفتن دکستر رو بکشیم که توقع فصل بعدی نداشته باشن ملت که این رو جهت شوخی میگم.
ولی حالت دوم که بنظرم حتما همچین اتفاقی در آینده میوفته ادامه با بازیگرای قبلی سختشون بوده و بازیگراش که فقط یه دب و دکستر مونده بودن تمایل به ادامه نداشتن گفتن هریسون رو جا بندازیم کلا از ایده دکستر برای هریسون استفاده کنیم.

حالت سوم که قطعیه فقط خواستن بر...نن رو اعصاب منx-( .

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
اقا باید هشتگ بزنن قسمت آخرو از اول بسازن این چی بود دیگه 100 رحمت به قبلی
تف تو قبر هریسون چقدر این پسر گاوه
دکسترو لو داد باعث این اتفاقات شد
یعنی حدس زدم اینطوری تموم شه ولی سر جریان اون کاراکتره بعیده
قسمت آخر خصوصا اون تیکه ی که انجلا رفت محل کورت گفتم الان دکستر میاد حرف میزنه میگه ببین منم خیلی قاتلینو دیدم که فرار کردن پلیس نمیتونست کاری کنه اینم مثله اون
بذارید من قهرمان باشم
ولی گند زدن با پایانش یعنی تا 20 دقیقه آخر که دکستر در رفت گفتم خوب دیگه فصل بعد لس آنجلس
هریسون منفور بود منفور تر شد
حتما هم فصل بعدی اگه ساخته بشه تینیجری میشه
یهو دکستر میبینه اه مسافر تاریکی تو وجودشه نمیشه کاریش کرد بعد دکستر در نقش هری و دبرا ظاهر میشه
فکر کنم خود مایکل سی هال خسته شده بود
در کل اگه دکستر بعدی ساخته بشه بعیده دیگه کسی ببینه خصوصا با کاراکتر هریسون که الان همه سایشو با تیر میزنن
بازیگرش با این اندینگ تر زد به آیندش 10k فالور داشت تو اینستا
قتل لوگان اضافه بود
فقط خواستن بگن تامام
دارم فکر میکنم دیگه سریال نبینم چوون اکثر سریالا بد تموم میشه میترسم peaky هم خیلی خیلی بد تموم شه فصل آخرش
کاری میکردم که دکستر با هریسون فرار کنه و برای فصل بعد مثلا یه شهر دیگه ولی چون دکستر تحت تعقیب fbi قرار میگرفت مجبور بود تو مکان های عمومی ظاهر نشه و از تو خونه به هریسون کمک کنه
این طوری خیلی هم جذاب تر میشد و بیننده هاش کم نمیشد
نیازی نبود دکستر کاری کنه فقط خط میداد به هریسون
قشنگ میخواستن ابکی تمومش کنند یهو باتیستا و بعد پلیس میامی با fbi نفهمید دکستر قاتله یه پلیس تو یه روستا فهمید اونم از سر کنجکاوی
کاش طوری تموم میشد ببینین نظر مردم در مورد قاتل بندرگاه چیه
افسرده شدم
واقعا اگه پایانش مثله پدرخوانده عوض شه بهتره

• Like
Reactions: mahdi-xbox

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
من فکر میکردم فقط من از این پسره "هریسون" بدم میاد...
موقعی که اومد تو سریال حالم از کارکترش بهم میخورد و این حالت تهوع قسمت به قسمت بیشتر میشد و در انتها هم تبدیل شد به منفورترین و نچسب ترین کارکتری که تو عمرم دیده بودم!
شما هریسون رو از این فصل حذف کنید، بدون شک سریال دلنشن تر و جذاب تر میشد!
کاش مثل داستان فیلم سونیک بشه، عوامل فیلم نظرات مردم رو بخونن بعدش بیان با CGI هریسون رو بردارن... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
هر کی خواست دکسترو ببینه تا قسمت 9 ببینه
بعدش فکر کنه تموم شده :D
شما نوبیت تیم کارگردانو ببین چطور انجلا فست تراول کرد پیش دکستر و علم غیب داشت دکستر اونجاست
یادش بخیر قسمت اول سیزن 1 میامی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر