Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,686
فلش بکی که نشون داده میشد اتفاقی بود که واقعا افتاده اما حرفایی که میزد پدرشو جای خودش گذاشته بود.
ایریس دستشو گاز میگیره، کرت عصبانی میشه و با تیر میزنش. (این مشکل داشتنش با دخترای فراری هم احتمالا دخیل بوده)

چیزی که من فک میکنم اینه که ایریس اولین قتلش بوده و ازش لذت برده، قاتلای سریالی هم تو واقعیت دوس دارن Relive the moment کنن.
پس این شروعی میشه واسه قتلای بعدیش که دخترای فراری از خونشونو پیدا میکنه، ولشون میکنه بعد با تیر میزنشون تا اون حس دفعه اول واسش زنده شه. (واسه همین بود که وقتی اون دختره مقاومت کرد و حمله کرد سمتش و مجبور شد بکشتش از دستش عصبانی شد چون برنامشو بهم ریخته بود)
من همزمان Arrested Development ـو دارم میبینم، اواخرشو فقط دارم بزور میبینم که نصفه نیمه نمونه.
اونم سیزن 3 خیلی عالی تموم شده بود اومدن بعد 8 سال زندش کردن و جوری قهوه ایش کردن که از یکی بهترین کمدیای تاریخ تبدیل شد به یک عنوان معمولی با نویسندگی بسیار سطحی.
اینجاست که میفهمم دکستر چقد شاهکار کرده با این سیزن، نتنها کامبک زد از اون سیزن آخرش بلکه تا همینجای کار برام رفت کنار بهترین سیزنای دکستر، از اینجا به بعدم قطعا باید بهتر شه.
واقعا کارشون با دکستر این دو اپیزود اخیر عالی بوده.کاش چند قسمت اول هم یکم بیشتر دل به داستان میدادن .الان نهایت ۱۰ اپیزود میخواد باشه؟بخواد جذاب هم تموم شه یک سال دوباره باید صبر کرد. /:)

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,651
ولی اشتباهی که تیمه سازنده دکستر کرده اینه که
1- تیتراژ عوض کرده
حداقل میتونست همن تمو اجرا میکردن ولی تو یه فضای جدید و رفتارای جدیدتر از دکستر به جای که صبحانه درست کنه یا ریششو بزنه مثلا با تبر چوبو از وسط نصف کنه و آتیش درست کنه یا تو برفا اینور اونور بره و کارتشو بذاره در محل کارشو باز کنه مثلا به دوربین نگاه کنه
حتی اون موزیک اولشو (که البته اون ماله خود دکستر نبود)
2- آخر هر قسمت یه بخشای از قسمت بعدو نشون میده که من اکثرا نمیبینم چون برام اسپویل میشه
همین طوری تو خماری میمونم تا هفته بعد
یه چیز جالب در مورد شخصیت کورت اینه که صدا پیشه آقای خرچنگ تو انیمشین باب اسفنجیه

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
فصل دوم ویچر رو دیدم . سریال ضعیفیه حقیقتا. ناراحت کننده است که همچون دنیا و داستان جذابی رو خراب کردن. پتانسیل بالایی داشت ویچر. امیدی به فصل بعدیش ندارم حتی بنظرم نتفلیکس اخرش سریال رو کنسل کنه.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آقا زیرنویس هم شده؟
آره زیرنویس فارسیش هم اومده.

خوب دیدمش...لولش از Sincerely (و مشخصا Hillarious و Shameless و...) به نظرم پایین تر بود، اما بازم باحال بود و جنسش همون جنس استندآپ اسپیشال های لویی بود.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,686

خوب دیدمش...لولش از Sincerely (و مشخصا Hillarious و Shameless و...) به نظرم پایین تر بود، اما بازم باحال بود و جنسش همون جنس استندآپ اسپیشال های لویی بود.
کلا یه نقطه اوج بسیار قوی داشت این بشر.یهو کاملا افت کرد.شاید دیگه بارشو بسته بود لازم نداشت تلاش زیادی کنه.شایدم دیگه هر چی تو چنته داشت کامل استفاده کرد زمان اوج.فصل ۵ سریالش هم نسبت به فصل های قبلی کلی فاصله داشت.ولی واقعا یه زمانی دوست داشتم کارهاشو.از ته دل میخندیدم.

• Like
Reactions: asheghangta

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
667

توی ایمیلی که فرستاده بود گفته بود حداقل 14 بار میخندین! منکه زیر 10 بود! 😅

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
کسی این سریال رو دیده raised by wolves توش کینگ رگنار بازی میکنه
قشنگ هستش؟
به نظر من جالبه ولی بمون فصل دوم شروع بشه بعد برو سراغش , چون آخر فصل اول کلی سوال برات ایجاد میکنه که باید منتظر اومدن فصل 2 و جواب هاش باشی.

پ.ن : صداپیشه بایک تو اساسینز کرید اوریجینز تو این سریال بازی کرده .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,631
نام
Leo Fitz
داشتم The 4400 رو میدیدم، تو انتهای یک قسمت آقای ایکس که بین جمعیته آقای ایگرگ رو صدا میزنه و میگه "هی ایگرگ منو میشناسی؟" و دوربین میره رو صورت بهت زده آقای ایگرگ و اون قسمت همونجا تموم میشه.
قسمت بعدی که شروع میشه میبینیم که آقای ایکس از بین جمعیت درحاله فراره و ایگرگ هم بدنبالش! :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|
سوال اینجاست که چرا آقای ایکس آقای ایگرگ رو صدا میزنه و بعدش فرار میکنه!!!!؟؟؟:|:|:|
یاد این بچه ها افتادم که زنگ در رو میزنن بعد فرار میکنن :D
.............
چرا تو فیلم و سریال های آمریکایی(مخصوصا ژانر پلیسی)، یکی بخواد یکی دیگه رو بگیره از فاصله 60 متری داد میزنه "هی"...؟ یعنی بگه "هی" طرف میاد پیشش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر