barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
لطفا لطفا لطفا لطفاااااا هر سریالی که می سازید را با «بریکینگ بد» مقایسه نکنید. هم به طرفداران و هم به منتقدان و هم به سازندگان. یعنی فقط همین ایده بریکینگ بد بودن است که سریال سازی ایران را نجات می دهد؟! چه بلایی بر سرت اومده مهران مدیری که دست بر دست قاسم خانی دادی که آن هم ایده نویی در ذهن خود ندارد، می آیید که اعلام می کنید که بریکینگ بد ایرانی ساخته اید؟! بریکینگ بد اصول دارد، فرم دارد و سازنده اش سریال سازی و نوشتن را بلد است. لطفا «هیولا» را با بریکینگ بد مقایسه نکنید.
البته فکر نمی کنم خود مدیری و قاسم خانی رسما جایی گفته باشن که از اون سریال ایده گرفتن . ولی کافیه قسمت اول سریال رو ببینیم تا متوجه شیم که ایده ی کلی سریال از برکینگ بد برداشت شده .اما فکر نمی کنم کسی هیچ جا این مقایسه رو انجام بده و به این نتیجه برسه که سطح این دو تا سریال یکیه . من خودم با این که از سریال های سطح بالای خارجی الهام بگیرن مشکلی ندارم. در کل به نظرم مشکل هیولا اینه که میخواد مثل فیلم مدیری یک کمدی اجتماعی باشه که حرفی برای گفتن داشته باشه و عصا غورت داده است . نه می تونه بخندونه نه به فکر فرو ببره . به نظر هم میاد قاسمخانی فقط ایده رو داده باشه . چون جنس شوخی ها و سرعت کند سریال بیشتر شبیه کارهای یکی از نویسنده های اصلی سریال (که اخیرا لیسانسه ها رو نوشته بود ) . این سرعت کند مهم ترین مشکل سریاله . سریال های مدیری همیشه شروع نسبتا کم نفسی داشتن ولی اون ها اکثرا 90 قسمتی بودن . نه 15 16 قسمت .

• Like
Reactions: saeed_sg

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
The Last Kingdom رو کسی دیده ؟ اینطور که نوشته زمان راگنار هست توی وایکینگز ولی خب روایت انگلیسی هاست.ارزش داره بعد از وایکینگز اینو دید ؟

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
چرا اینجا کسی از Warrior حرفی نمیزنه؟!:D خین و خین ریزی، کلیشه های داستانی دوست داشتنی و.... من که تا الان خیلی خوشم اومد ازش:D خوشبختانه برا فصل دو هم تایید شده:D
اپزیود اول رو دیدم ترکیب چینی و آمریکایی و کله خرهای ایرلندی و هنرهای رزمی و فساد پلیس و دیالوگ های ناب و دوست داشتنی یه ترکیبی پر رو ازش ساخته :D

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
هولی ... دارک سیزن 2ش نیومده سیزن 3ش تایید شد!
امیدوارم خیلی خیلی خوب ببندنش... فصل اول که بد توی آمپاس کذاشت و واقعا اخرش اصلا ارضا کننده نبود و بنظرم خیلی خیلی بیش از حد هیچ پاسخی نداد و در عوض بیشتر سوال جدید باقی گذاشت...

پ.ن. آقا این چرنوبیلم 2 قسمت دیدم و لعنتی چی ساختن :|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
هولی ... دارک سیزن 2ش نیومده سیزن 3ش تایید شد!
امیدوارم خیلی خیلی خوب ببندنش... فصل اول که بد توی آمپاس کذاشت و واقعا اخرش اصلا ارضا کننده نبود و بنظرم خیلی خیلی بیش از حد هیچ پاسخی نداد و در عوض بیشتر سوال جدید باقی گذاشت...
واقعا این سریال Underrate ترین سریال نتفلیکسه فقط به قول شما امیدوارم پایان در خوری براش در نظر گرفته باشن .....

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یه نکته خیلی جالب در مورد چرنوبیل این هست که ادم موقع دیدنش احساس میکنه که داره فیلم ترسناک نگاه میکنه :D
اون احساس نامطمئن بودن و استرسی که کاراکتر های سریال دارن خیلی خیلی عالی به بیننده منتقل میشه.
در کل امسال سریال های جدید خوب زیاد داشتیم ولی چرنوبیل واقعا یه سر و گردن از بقیه سریال های امسال بالاتر بوده.
+
این یه سری ویدئو از حادثه چرنوبیل هست (توی واقعیت) که سازنده های فیلم هم از این ویدئو ها برای ساخت سریال کمک گرفتن، اگه سریال رو دنبال میکنید یه نگاه هم به این ویدئو بندازید، فقط یمشه گفت کار hbo عالی بوده.

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
اساسا کسایی که فیلم ترسناک درباره چرنوبیل دیدن و گیم هایی که چرنوبیل بخشی یا کل داستانش بوده رو تجربه کردن از این سریال لذت بردن
اساسا کسایی که فیلم ترسناک درباره چرنوبیل ندیدن و گیم هایی که چرنوبیل بخشی یا کل داستانش بوده رو تجربه نکردن هم از این سریال لذت بردن

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
دوستان اینجا هیچکس سریال swat رو ندیده یا نمیبینه ؟سریال بدی نیست من اومدم فصل دو چند قسمتشو دیدم
کسی نمیدونه کلا چند فصله ؟یعنی فصل سومی هم براش درست میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر