Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
گرافیکش واقعا بالاس به نظر من شاهکاره بخصوص نورپردازیاش تو جنگل مثلا قدم میزنید نوری که از لابلای برگا رد میشه رو بدن لارا هم میفته و واقعا طبیعی ساختنش. لول دیزاینشم که هیچی دیگه
چیزی که از همه منو بیشتر مجذوب کرده دوربینشه که به هر مناسبت تغیر پیدا میکنه تو هر سوراخ تو هر جای تنگ هر جایی که میخاد وسعت منطقه رو نشون بده دائم در حال تغیره.
راستی اونجا که چتر نجات ورداشت از تو لاشه هواپیما سبب شد که توم ریدر رو جز 5 بازی برتر این نسل که بازی کردم قرار بدم :((( واقعا زیباس بازیش

دوستان الان میشه آنلاین بازی کرد...............
أره بازي ريليز شده

من رفتم مولتي بازيرو بازي كردم چند دستي.اولش كه با خارجيا بازي كردم خيلي لگ داشتم ولي بعد درست شد.چند دستي هم با دانيال و چند تا از بچه ها ديگه بازي كردم و مشكل لگ نداشتم(البته خودم هاست بودم:d)
مد هاي بازي هم جالب بود البته من همشو بازي نكردم

Last edited by a moderator:
من رفتم مولتي بازيرو بازي كردم چند دستي.اولش كه با خارجيا بازي كردم خيلي لگ داشتم ولي بعد درست شد.چند دستي هم با دانيال و چند تا از بچه ها ديگه بازي كردم و مشكل لگ نداشتم(البته خودم هاست بودم:d)
مد هاي بازي هم جالب بود البته من همشو بازي نكردم
نه.من هم لگ نداشتم.مگه میشه شما هاست باشی و ما لگ داشته باشیم).اینترنتت خیلی توپه.
حتما باید تو اولین تجربه ما رو سوراخ سوراخ میکردی؟:|:d
مولتیش از لحاظ گرافیکی فکر میکنم کیفیت بخش کمپین رو نداشت ولی خیلی جالب و فان بود.میشد تله کار گزاشت.یه بار هم بهرام جان یه کاری کرد رعد و برع زد بهم مردم:dوسط بازی میشه پرش های خیلی بلند انجام داد و حتی مثل کوه نوردا از سطون ها گرفت و رفت بالا.فکر کنم اگه اشتباه نکنم دیدم که یه قسمت از مپ هم کاملا خراب شد و فرو ریخت.کلا بازیش از فیزیک بالایی هم برخورداره.
من که واقعا خوشم اومد.

درود
یکی از دوستان لطف کنه و بگه چجوری می‌شه این آیتم های مخفی بازی رو پیدا کرد! منظورم اینه که راهنمایی چیزی تو خود بازی نذاشتن؟! (مثل Sleeping Dogs یا Batman)
ممنون

درود
یکی از دوستان لطف کنه و بگه چجوری می‌شه این آیتم های مخفی بازی رو پیدا کرد! منظورم اینه که راهنمایی چیزی تو خود بازی نذاشتن؟! (مثل Sleeping Dogs یا Batman)
ممنون

جزو ارتقاها هست که بگیری روی نقشه نشون میده وقتی نزدیکشون بشی . یه راه دیگه هم هست که بعد اینا نقشه اصلی رو بگیری تو هر منطقه بعد جای همشون رو نشون میده.

یکی از مراحل بازی(شبیه حلبی اباد)،یه اهنگ مسخره ای داره موقع در گیری ها .شبیه صدای اره میمونه.انگار دارن یه چیزی رو اره میکنن.شنیده بودم واسه این بازی از یه الت موسیقی جدید استفاده شده.فکر کنم این همونه:))
از بد شانسی من فکر کنم واسه من این مرحله باگ شده.هر چی ادم میکشم بازی میان.نزدیک به 30 دقیقه ادم اومد من هم میکشتمشون تا xp بالا بره.اخرش خودم :|
راستی ظاهرا outfit pack هم اومده.شاید استایل قدیمی لارا هم توش باشه.ولی 240 پوینت قیمتشه.منم که تا حالا رنگ پ.ینت رو ندیدم

خیلی فوق العادست این بازی واقعا دارم لذت میبرم . آخر نسلی چه بازی های تاپی داره میاد :d
گرافیک بازی خیلی خوبه . انیمیشن ها فوق العادن به نظرم مخصوصا انیمیشن کشته شدن دشمنا . خیلی باحال میمیرن :d
گیم پلی و شوتینگ بازی بسیار عالی و سریع هستش و شدیدا لذتبخش جامپینگ و از در و دیوار بالا رفتنش هم عالیه
تیر کمونش هم خیلی حال میده و طبق معمول بازی رو که شروع کردم فقط دنبال شکار بودم :d
خلاصه اینکه واقعا عالیه و تا اینجا مشکلی ندیدم .
شخصیت لارا رو هم خیلی دوست دارم . بیچاره چقدر سختی میکشه بمیرم :(:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or