Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا اونجا که تو غار متایس هستیم..بعد ریس و اون 2 تا آقا هه تو هلیکوپتر قفس مانند زندانی اند...بعد میرم بالاش بعد زیرم منفجر میشه و آتیش میزنه بالا/...میپرم اونور بعدش دیگه هیچکاری نمیتونم بکنم...هی میپرم بعدش میمیره

آقا ببخشید...خواهشا میشه جواب بدین....من اینجاش به طرز تعجب برانگیزی گیر کردم...نمیدونم دی وی دی تیک میزنه یا....نمیدونم دیگه از چه راهی برم؟؟

آقا ببخشید...خواهشا میشه جواب بدین....من اینجاش به طرز تعجب برانگیزی گیر کردم...نمیدونم دی وی دی تیک میزنه یا....نمیدونم دیگه از چه راهی برم؟؟
اونجا 2 تا فلکه هست او نا رو با تبر باز میکنی گاز ازشون میزنه بیرون بعد باید تو زاویه ای وایستی که با یه تیر آتشی بتونی هر دو فلکه رو که از شون گاز میاد بیرون بزنی اونوقت یه انفجار بزرگ رخ میده و هواپیما رو میبره اونور سخره

كمتر از 10 ساعت ديگه بازي عرضه ميشه.
كسايي كه ميخوان مولتي بازيرو بازي كنن gamer tag بنويسن بريم با هم بازي كنيم
Bahram B

كمتر از 10 ساعت ديگه بازي عرضه ميشه.
كسايي كه ميخوان مولتي بازيرو بازي كنن gamer tag بنويسن بريم با هم بازي كنيم
Bahram B
من که همچنان دارم کمپین رو میرم و فعلا تا عرضه ی بازی از ترس به لایو وصل نمیشم.البته بعید هم نیست که تاحالا بن نشده باشم.
ولی اگه زنده بوندم، حتما میام مولتی بزنیم.
danial wwf این گیمرتگم
بازی فوقالعاده از انتظاراتم بالاتره.از صبح تا حالا منو میخکوب کرده و الان همه جا رو خاکستزری میبینم@-)
شخصیت پردازیش عالیه.چنان ارتباطی با لارا برقرار کردم که رستم با تهمینه نکرده بود.:d
برای من که تاحالا بهترین بازی این نسل بوده

من که همچنان دارم کمپین رو میرم و فعلا تا عرضه ی بازی از ترس به لایو وصل نمیشم.البته بعید هم نیست که تاحالا بن نشده باشم.
ولی اگه زنده بوندم، حتما میام مولتی بزنیم.
danial wwf این گیمرتگم
بازی فوقالعاده از انتظاراتم بالاتره.از صبح تا حالا منو میخکوب کرده و الان همه جا رو خاکستزری میبینم@-)
شخصیت پردازیش عالیه.چنان ارتباطی با لارا برقرار کردم که رستم با تهمینه نکرده بود.:d
برای من که تاحالا بهترین بازی این نسل بوده

شوخی میکنید :-o بازی هنوز عرضه نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تا وسطاش رفتم همیشم انلاین بودم :-o هیییی واییییی من ....پس بن شدم رفت :-o
ادیت: پس الان بن میشم قطعی یا نه؟
زده 5 مارچ ریلیز :-s نمیدونم با کدوم بازی اشتباه گرفته بودمش فکر میکردم 19 فبریه اس ریلیزش =((

شوخی میکنید :-o بازی هنوز عرضه نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تا وسطاش رفتم همیشم انلاین بودم :-o هیییی واییییی من ....پس بن شدم رفت :-o
ادیت: پس الان بن میشم قطعی یا نه؟
زده 5 مارچ ریلیز :-s نمیدونم با کدوم بازی اشتباه گرفته بودمش فکر میکردم 19 فبریه اس ریلیزش =((
بن كه معلوم نيست بشي و احتمال هم داره نشي چون ماكرو معمولا رو بازي هاي انحصاري خيلي گير ميده

فلگ چی؟؟ دستگام الان فلگ شده که بخاد بن بشه؟؟
فلگم معلوم نيست شده باشه.قبلا يك راهي بود كه ميشد چك كرد فلگ شدي يا نه ولي الان ديگه راهي نيست بشه فهميد نگران نباش من خودمم چند نفرو ميشناسم كه tomb raider بازي كردن تو لايو ولي بن نشدن

دوستان گیر کردم به کمک نیاز دارم :
توی 64 درصد بازی و اونجایی میگه Rescue Sam From Mathias و عکس زیر!چه باید کرد؟
http://upload.tehran98.com/img1/61lxo7vl7g73a3weteqm.jpg
شرمنده که عکس کیفیت پایینی داره!چیز بهتر نبود که عکس بگیرم از اسکرین!
باید یه دور اون قفس رو با تیرکمون طناب دار بکشی تا به دیوار روبروش برخورد کنه و خراب بشه.
بعد میری با اهرم اون دریچه ای که باز کردی تا قفس رو بکشی بیرون میبندی، با اون یکی اهرم هم قفس رو میدی پایین تا به زمین برسه، بعد دوباره میکشیش طرف خودت و میپری روش تا به دیوار روبرو برسی.
اینم گیمرتاچ من
diabolicpuma5
گیمر تگ هست البته. ;)

راستش منکه چک کردم بازی ساعت 7 به وقت سانفرانسیسکو ریلیز میشه پس فک کنم بهتره هنوز یه 24 ساعتی صبر کنین قبل وصل شدن. کار از محکم کاری عیب نمیکنه.:d
من خودم منتظرم بازی بیاد که برم لایو DLC جدید مس افکتو دان کنم ولی بعدش رو مام میتونین حساب کنین!
HOSEINSHINIGAMI

تمومش کردم گرافیکش عالی بود داستانش عالی بود گیم پلیش عالی بود موزیک و صداش عالی بود.
یکم در مورد داستان و گرافیک که می‌گی عالی زیاده روی نکردی؟!
عالی یعنی تو این سبک و این بخش، هیچ عنوانی یا در حد TR نیست یا ازش بالاتر نیست!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or