Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بله من گرفتم.
برای اچیومنت اخری باید با همه افراد صحبت کنید.اگه ببینید وقتی میرید جلوی کسی علامت xمیاد و با زدن این دکمه شروع می کنید باهاش
صحبت کردند.برای اچیومنت باید اینقدر حرف بزنید تا این علامت X روی سر اشخاص نیاد.مثلا بعد از گرفتن AXE ازRoth باید باهاش حرف بزنید....
یه سوال
من تو یکی از این tomb ها گیر کردم.اونجایی که از یه طرف باد داره میاد و میشه پنجره ها رو بست و طرف دیگه هم باید رو یه سکو بریم بالا:چیکار باید بکنم؟؟
دمت گرم!:d

به عنوان دستت درد نکنه ...

اول برو پنجره رو کامل ببند بعد برگرد دم دنده دوم که پلتفرمو بالا میبره. اینجا نباید عجله کنی. پنجره ها به ترتیب از پایین تا بالا باز میشن. صبر کن تا اولین پنجره با بشه. (لازم نیست نگاهش کنی تا صدای تلق تولوقشو شنیدی شروع کن به چرخوندن) بعدش شروع کن به بالا بردن پلتفرم تا لبه سکو. بعد سریع برو روی سکو و بپر روش. باد تا لبه دیوار میبردت جلو و اینجا با یه پرش دو مرحله ای میتونی لبه دیوارو بگیری.

همین که فهموند U خداوندگار این سبک نیست همه چی رو در رابطه با کیفیت بازی مشخص می کنه..
در این که بازی عالیه شکی نیست ولی دیگه این حرف از طرف شما یخورده غیر منطقی چون شما قبل از اینکه tomb بیاد هم u رو به رسمیت نمیشناختی و نیازی نبود یه بازی اینو به شما بفهمونه ( در کنار این که فقط به شما فهمونده ) و این حرف شما همه رو مطمئن میکنه که u همچنان خداوندگار این سبک هست و کار هر کسی نیست رقابت باهاش :دی

تا حالا دقت کنی اصلا از خود بازی تعریف نکردی فقط میخای اون ناراحتیی که در مورد u داری رو بروز بدی . امیدت به متا بود اون نشد زدی کوچه علی چپ که نمیدونم فلان نمره ها نبود u امتیازش کم میشد ( دقت کنین همچنان از tomb خبری نیست ) الانم از خودت فکت صادر میکنی میگی u خدای این سبک نیست . در کل یه مدت در مورد u نظر ندی سنگین تری , میدونم سخته ولی کلا فراموش کن u رو تا بلکه یخورده به آرامش برسی , به خاطر رابطه ی پیچیده ای که با آنچارتد داری اکثر تاپیکا رو داری خراب میکنی .

=====

بازی رو تموم کردم خیلی حال کردم تو همون دور اول 93% با درجه hard تعریفا رو هم قبلا کردم .

آخرین ویرایش:
همین که فهموند U خداوندگار این سبک نیست همه چی رو در رابطه با کیفیت بازی مشخص می کنه..
با توجه به سوءپیشینه ات (:دی) ...
ببین میخوای شر درست کنیا 8-|
دوستان، این Tombـه عزیز "توم" تلفظ میشه :d

ای کاش میگفتی اون هم رایدر نیست رِیدره :دی
یا مثلاً لبرون نیست و لبران ـــه :دی

یک سوال؟ این بازی برنر نداره؟ بازی من همش میپره بیرون :( وقتی هم که رفتم برنرشو بخرم گفتن اصلاً برنر نداره. من هم همون اول بازی گیر کردم. جلو نمیره اصلاً :(( میپره همش بیرون :((

گیر کردم
اونجا که 2 تا پنجره باز میشند و ی زنگ بزرگ هست و چیزگرد که از تناب اویزون هست می تونی بکوبیش به زنگ بزرک دقیقا باید چی کار کنیم :dحدودا 25 درصدی بازی

یک سوال؟ این بازی برنر نداره؟ بازی من همش میپره بیرون :( وقتی هم که رفتم برنرشو بخرم گفتن اصلاً برنر نداره. من هم همون اول بازی گیر کردم. جلو نمیره اصلاً :(( میپره همش بیرون :((
نه برنر نداره احتمالا ديسكت خرابه يا بد رايت شده

---------- نوشته در 02:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:19 PM ارسال شده بود ----------

گیر کردم
اونجا که 2 تا پنجره باز میشند و ی زنگ بزرگ هست و چیزگرد که از تناب اویزون هست می تونی بکوبیش به زنگ بزرک دقیقا باید چی کار کنیم حدودا 25 درصدی بازی
اول يكي از پنجره هارو ببند و زنگو بكش و بعد اون پنجره رو باز كن و اون يكي ديگه رو ببند و باز زنگو بكش در آخرم دوتا پنجره رو باز كن بعدش زنگو بكش و تموم

کسی از این شیرمردانی که رفتن لایو،بن شده؟اخه من هم دارم میام تو جمع شیرمردان.
وقتی به پک بازیم نگاه میکنم انگار لارا داره به من میگه:اقا دانیال بیا کنترل من رو به دست بگیر.:">;;):x
راستش بازیم اصلا پک نداره(حتی لیبل هم نداره):|

بازیو رو هارد نصب کن درست میشه، اگه هم که نصب نمیشه یعنی دیسکت خرابه باید عوضش کنی

کسی از این شیرمردانی که رفتن لایو،بن شده؟اخه من هم دارم میام تو جمع شیرمردان.
وقتی به پک بازیم نگاه میکنم انگار لارا داره به من میگه:اقا دانیال بیا کنترل من رو به دست بگیر.:">;;):x
راستش بازیم اصلا پک نداره(حتی لیبل هم نداره):|
نه من كه بن نشدم فعلا.

آقا اونجا که تو غار متایس هستیم..بعد ریس و اون 2 تا آقا هه تو هلیکوپتر قفس مانند زندانی اند...بعد میرم بالاش بعد زیرم منفجر میشه و آتیش میزنه بالا/...میپرم اونور بعدش دیگه هیچکاری نمیتونم بکنم...هی میپرم بعدش میمیره

نه من كه بن نشدم فعلا.
منم بازی کردم.البته اچیومنتی نگرفتم و بین راه دوستان من رو متوقف کردند.و از بازی اومدم بیرون و هیستوری اچیومنتهام رو هم پاک کردم.
بخش مولتی رو هم یه سری بهش زدم.فقط 10 نفر player داشت.ترسناک بود این صحنه.
فعلا اومدم بیرون تا فردا یا پسفردا که بازی عرضه شد بازیش کنم.:(

منم بازی کردم.البته اچیومنتی نگرفتم و بین راه دوستان من رو متوقف کردند.و از بازی اومدم بیرون و هیستوری اچیومنتهام رو هم پاک کردم.
بخش مولتی رو هم یه سری بهش زدم.فقط 10 نفر player داشت.ترسناک بود این صحنه.
فعلا اومدم بیرون تا فردا یا پسفردا که بازی عرضه شد بازیش کنم.:(
تو مولتيش كه نميرفتي ديگه من منظورم اين بود كه آفلاين بازي كردم بعد وصل شدم به لايو يك بازي ديگه كردم.

تو مولتيش كه نميرفتي ديگه من منظورم اين بود كه آفلاين بازي كردم بعد وصل شدم به لايو يك بازي ديگه كردم.
اصلا جای نگرانی نیست رفیق . من اطمینان دارم که بن نمیشم>:d<
:eek:خاک وچوکیعنی الان احتمال داره بن شم.:-s
وای چه اشتباهی کردم.قشگ تو لایو داشتم واسه خودم بازی میکردم اخرش 2 تا از بچه های لایو اومدن منو منصرف کردن.
فکر کنم دیگه کار از کار گذشته.من هنوز5 ماه هم نشده که اومدم لایو=((
:-ss

اصلا جای نگرانی نیست رفیق . من اطمینان دارم که بن نمیشم>:d<
:eek:خاک وچوکیعنی الان احتمال داره بن شم.:-s
وای چه اشتباهی کردم.قشگ تو لایو داشتم واسه خودم بازی میکردم اخرش 2 تا از بچه های لایو اومدن منو منصرف کردن.
فکر کنم دیگه کار از کار گذشته.من هنوز5 ماه هم نشده که اومدم لایو=((
:-ss
نترس بابا من خودم mw3 چند روز قبل از عرضه مولتيشو بازي كردم هيچي نشد.البته جديدا ماكرو داره گير ميده ولي فكر نكنم براي tomb raider گير بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or