Tokyo Game Show 2016

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
100.gif

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
یعنی ژاپنیا واقعا حال میکنن با این کنفرانس؟
اگه حال کنن به عقلشون باید شک کرد :D یعنی من فقط دو جا خوشحال شدم، یکی سر Danganronpa V3 که سورپرایز نبود فقط یه تریلر بود، با اون بازی Musou Style جدید KT که اولش فکر کردم NG جدید معرفی شد بعد دیدم نه Allstar musou shitه :|

فقط اون وسط استریم قطع شد چی نشون داد؟ کسی دید؟ :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
خلاصه کنفرانس:
تعظیم -رنگ جدید ویتا -مدرسه - دختر بچه مدرسه ای - کلاس درس - سنسی - کپی بازیهای مزخرف خانواده ای نینتندو - VR - کمبود تپه سالم در ژاپن - کت و مدل موی قشنگ - دوباره کلاس درس - پدوفیلیا - هایپ الکی برای کوجیما - تعظیم - باز هم VR - تماشای ویدئوموزیک G4Y بجای گیم - تابستان خود را به همراه سنسی pervert چگونه گذراندید - یک بار دیگه VR - اموزش فشرده چطوری از ساختن بازیهایی مثل DQ VIII و NG و SH و RE به ساخت بازیهای family party برسیم -تعظیم - کلاس درس و مدرسه و مینی اسکیرتهای چهارخونه- گلف - تعظیم - دوباره اسکول گرلز - تعظیم - یه تعظیم دیگه برای محکم کاری.
همونطور که میبینید کنفرانس واقعا پرباری بود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
کنفرانس خوبی بود دیگه! :D همون Ni-Oh هم که امسال میومد،تاخیر خورد رفت فبریه :| (فبریه... :| )
کلا خسته نباشن! :D

البته یکی دوتا بازی جالب این وسط بود:-" ، یکی همینی که ماکان گفت اسکی از FFـه :-" ، یکی هم بازی PG :-"
اون بازیه Koei Stars که نمیدونیم اسمش چی بود هم،بستگی به کاراکترهاش داره...شاید نیم نگاهی بهش انداختم:-" :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اگه حال کنن به عقلشون باید شک کرد :D یعنی من فقط دو جا خوشحال شدم، یکی سر Danganronpa V3 که سورپرایز نبود فقط یه تریلر بود، با اون بازی Musou Style جدید KT که اولش فکر کردم NG جدید معرفی شد بعد دیدم نه Allstar musou shitه :|

فقط اون وسط استریم قطع شد چی نشون داد؟ کسی دید؟ :D

اونجا که قطع شد همون بازیای دیگه غربی رو نشون میدادن و بعدشم شروع کردن تاریخچه سری بازیای Gundam رو نشون میدادن که از شونصد سال پیش تا الان چیا اومده که بازی جدیدشون رو معرفی کنن >__>

البته زیادم توقع نداشتم فقط در حد معرفی سری جدید ویتا میخواستم باشه که نبود

باید منتظر کنفرانس های شرکتا باشیم تو خود TGS

این الان Pre-TGS بود

• Like
Reactions: K o j i m a

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
حیف وقت.

حتی مایی که ژاپنی باز بودیم هم با این حال نکردیم. چی بود خداییش! به قول مرتضی بجز دانگانرونپا ۳ که اونم از قبل معرفی شده بود (و تازه اینجا تاخیر خورد) کنفرانس دیگه رسما هیچی نداشت. آقا یکی به من بگه Cold Steel 3 چی شد این وسط؟! بازی جدید Tamsoft کجا بود؟ چرا Road to Boruto رو نشون ندادن؟ برسرک چطور؟ حتی برای بازیای AA ژاپنی که ماها بهشون علاقه داریم و هر سال نشونشون میدادن هم کنفرانس افتضاحی بود. بابا اینا هر سال ۵ دقیقه ناگوشی رو برمیداشتن می‌آوردن روی صحنه باهاش قصه می‌گفتن برامون بعد امسال که یاکوزا ۶ وحشتناک عالی به نظر میاد و کاملا نسل بعدیه فقط یه ریمیکس ۳۰ ثانیه‌ای ازش نشون دادن؟ :|

امیدوارم توی خود TGS حداقل چندتا از این بازیای که منتظرشون بودیم رو نشون بدن/معرفی کنند چون کنفرانس واقعا داغون بود (من هنوز باورم نمیشه اینا Cold Steel 3 رو نشون ندادن:| )

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
g3hu3zcheq1kaevpz6qf.jpg

================
اون قضیه 20 سالگی Resident Evil چی بود دوباره؟ پارسال اومدن واسه 20 سالگی یه لوگو و Umbrella Corps رو تایید کردن و بعدش امسال اومدن دوباره واسه 20 سالگی کنسرت (یا هر چی که بود :D) تایید کردن؟ :| اگه کسی فهمید یه توضیحی بده...:|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
البته یکی دوتا بازی جالب این وسط بود:-" ، یکی همینی که ماکان گفت اسکی از FFـه :-" ، یکی هم بازی PG :-"
اون بازیه Koei Stars که نمیدونیم اسمش چی بود هم،بستگی به کاراکترهاش داره...شاید نیم نگاهی بهش انداختم:-" :D

اون اسکی از WoFF که خیلی داغون به نظر میومد کجاش جالب بود؟ :D

ولی Granblue Fantasy جالب بود :D
البته من با قابلیت های VR خیلی حال کردم :D

کنسرت Visual Kei میری با VR :x :))
می توو :D مخصوصا اینکه برداشتن L'Arc en ciel رو آوردن که یه مدت خیلی کاراشونو دنبال میکردم و دوسشون دارم :D البته به احتمال 99% برای غرب نمیاد بهتره امیدوار نشیم کلا :|

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
خوشحالم که نبودم :D پس فقط اون دختره که ماکان عاشقش شدو از دس دادمو دالی کردنشون :D کوجیما هم فقط اومد بگه OW DS شده :| ، عجب کنفرانسی بوده پَ

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوشحالم که نبودم :D پس فقط اون دختره که ماکان عاشقش شدو از دس دادمو دالی کردنشون :D کوجیما هم فقط اومد بگه OW DS شده :| ، عجب کنفرانسی بوده پَ
کی عاشقش شد؟ :| حرف دهنت رو بفهم با ناموس مردم چیکار داری :| =))

• Like
Reactions: bezad and amirone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر