Tokyo Game Show 2016

Yakuza 6
Danganronpa 3
بازی جدید Tamsoft
معرفی Trails of Cold Steel 3

کنفرانس اینا رو داشته باشه برای من کافیه :D
برگردیم به اولین پست های تاپیک....
من ازت یه وان پیس میخوام:| ، نباشه باید جوابگو باشی:| (DLCـهای Burning Blood مهم نیست:-" )

---
امیدوارم Ni no Kuni II هم حضور داشته باشه!:x یک سال و 9 ماه از معرفیش گذشته و هیچ خبر خاصی از بازی نیست:(

خب اول از همه که تیزر معرفی DMC5 رو میخوام که آرزوی این چند سال اخیر هر H&S بازیه :D

در مرحله بعد معرفی بازی جدید Spike Chunsoft که چند وقت پیش خبرش اومد + یه تریلر خوفناک از Danganronpa V3.

معرفی بازی جدید نقطه ویرگول دار 5pb هم خالی از لطف نیست :D (xxx;xxx) + یه سری تریلر و اطلاعات از Anonymous; Code هم بدن که قشنگ آشنا شیم با بازی و کرکتراش چون برای من یکی خیلی جذابه این بازی :D

معرفی Bayonetta 2 PS4 Edition

اطلاعات و تریلر جدید از Nier Automata

خیلی بعیده ولی Disgaea 5 برای ویتا یا معرفی Disgaea 6 هم دوز میدارم :D

ویتا در بد ترین حالتش قرار داره و یه کنسول مرده محسوب میشه،من نگفتم به خاطر غیر ژاپنی بود،باید هر دو رو باهم داشته باشن:D البته ویتا بازی ژاپنی خوب خیلی زیاد نداره اکثر بازیاش ایندی هستن
پ.ن: البته اینا یه فیفا هم میدادن من راضی بودم:|

بازی ژاپنی خوب زیاد نداره؟ :D اخبارش رو دنبال کن :D

تقریبا هر ماه 3-4 تا بازی خیلی خفن ژاپنی بارش معرفی میشه :D

الان لیست بازیای ژاپنی ویتا خیلی خیلی بهتر و رویایی تر از PS4ئه

برگردیم به اولین پست های تاپیک....
من ازت یه وان پیس میخوام:| ، نباشه باید جوابگو باشی:| (DLCـهای Burning Blood مهم نیست:-" )

---
امیدوارم Ni no Kuni II هم حضور داشته باشه!:x یک سال و 9 ماه از معرفیش گذشته و هیچ خبر خاصی از بازی نیست:(
منم بهت گفتم وان‌پیس نداریم :دی
---
NnK II مگه تازه پارسال معرفی نشد؟

• Like
Reactions: bezad
من از ساعت 9 بیدارم و نمیدونم چرا کلا زمان نمیگذره :(

من خودم یک سری انتظارات کاملا تخیلی دارم که دوست دارم انجام بشن و شاهدشون باشم. البته یه کلی برای دو روز پیش هم داشتیم که به باد رفت :(

1. یک نمایش از بازی DMC 5. البته من خودم انتظار یک بازی کاملا رسمی با همون حال و هوا و کاراکترها ولی یک عنوان نیمه ریبوت و در عین حال ادامه داستان دلم میخواد. از نظر گیم پلی، گرافیک یک جهش وجود داشته باشه، داستانش هم پر پر و پیمون باشه جوری که کسی که سری رو هم بازی نکرده احساس قریبی نکنه و همه چیز براش شرح داده بشه در عین حال ادامه داستان باشه و باقی داستان رو بفهمیم.

2. بلاخره Bayonetta 2 هم برای کنسول PS4 بیاد، چون واقعا فکر نکنم فروش خوبی داشته، خود WiiU هم که زیاد نفروخته و میتونن بگن به این علت میخوایم بازی رو دوباره بدیم. البته اگر مثل WiiU هر دو بازیش رو با هم تو یک کالکشن بدن که دیگه چه بهتر :D

3. اطلاعات و تریلر جدید از Nier Automata. به خدا به شخصه خسته شدم انقدر تریلر راه رفتن توی بازی دیدم :)) یک تریلر گیم پلی درست حسابی میخوام، یک چیز مثل همون مبارزه با باس فایت :x

4. استدیو فرام سافتور خودش ژاپنیه و واقعا هم دوست دارم بازی بعدیشون انحصاری باشه (که فکر نکنم باشه البته) ولی اگر انحصاری باشه و یک بازی کاملا جدید آماده کرده باشن عالی میشه، کم کم انحصاری هم نباشه و اول توی چنین کنفرانسی نشونش بدن خودش کلی هست :D

5. بدم نمیاد از اونیماشو 3 یک چیزی نشون بدن و از اون طرف هم بیان کالکشن 1 و 2 رو معرفی کنن.

بقیه چیزها هم عادی هستن و از دیدنشون لذت میبرم :D

منم بهت گفتم وان‌پیس نداریم :D
---
NnK II مگه تازه پارسال معرفی نشد؟
بد عادت شدم! :| این حرفا حالیم نیست! میخوام:|
---
پارسال بود؟ :-" ... زمان زود میگذره،فکر کردم 2 سال شده=)) ، به هر حال من NnK II میخوام! 9 ماه هم زیاده=))

حالا که نزدیک میشیم،چیزای دیگه ای هم یادم میاد که دوست دارم:-"
بیان یه دنیای جدید از KH III نشون بدن:x (تاریخ عرضه که عمرا!) و یک گیم پلی جدید از FF VII :-"
در راستای آرزوهای تخیلی هم ... MGR2 :-"
مرحوم بلیچ هم تموم شد رفت...کاش یک بازی از این هم بدن:-" ، یا حداقل یه چیز دور همی مثل J-Stars :-" ... کلا بازی از انیمه هایی که دوستشون دارم دیگه:-" :دی

---
حالا هیچکدوم اینا هم خبری نمیشه! جز همون بروتو که معرفی شده:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or