The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من میرم این CD Project رو ترور می کنم :| آخه چیه این غول ِ ! :|
هیچ راه حلی وجود نداره بشه این اژدها رو زد ؟ پدر خودمو در آوردم با دو تا فوت می کشتم ! شیلدم رو آتیشش کار نمی کنه ! :|

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من میرم این CD Project رو ترور می کنم :| آخه چیه این غول ِ ! :|
هیچ راه حلی وجود نداره بشه این اژدها رو زد ؟ پدر خودمو در آوردم با دو تا فوت می کشتم ! شیلدم رو آتیشش کار نمی کنه ! :|

پسر اگه جایی گیر کردی بهترین راه استفاده از Walkthrough های یوتیوب هست :)

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
من بازی رو برای بار دوم دارم میرم ، این دفعه متفاوت عمل کردم و داستان بازی هم تا اینجا فرق کرد ... مثلا آریان رو سری قبل نکشتم این دفعه کشتم یا میخوام بجای elf با رنون متحد شم ! 16 تا پایان برای یه بازی کم نیستا ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستانی که مثل من تو کشتن این اژدهاهه مشکل داشتن :D برن کوئست From A Bygone Era رو کامل کنن . همچنین برن کنار ِ کمپ این سربازای کنار قلعه Loc Muine یه راه فرعی هست 2 تا Archas ازش محافظت می کنن . داخلش یه غاره . اون غاره کنارش یه راه بن بسته اونجا یه شمشیر پیدا می کنین بسیار قدرتمند . من تو 5 دقیقه کلک اژدها هه رو کندم . اون کوئست From A bygone Era رو که کامل برین یه زره هم داخل فاضلاب ها پیدا می کنین که شدید قویه .

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سوالی که توی صفحه ی 41 بود پست 608
خب باید وایسی با همشون بجنگی و نابودشون کنی و برای اینکه نمیری نباید اجازه بدی محاصرت کنن. بعدش کریستال هایی که جمع کردی رو دونه دونه توی اون تخت سنگه امتحان کن تا پی ببری که رویای کدومشون برای نجات Saskia بدرد میخوره.

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
برادرا من قاتل شاه رو زدم بعد اومدم بیرون رفتم شهر دبدم زدن شهر رو ترکوندن حالا برام زده دنبال اون الفه بگرم اما نمیدونم کجاست و رو نقشه هم نشون نمیده
راهنمایی کنید لطفا

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
برادرا من قاتل شاه رو زدم بعد اومدم بیرون رفتم شهر دبدم زدن شهر رو ترکوندن حالا برام زده دنبال اون الفه بگرم اما نمیدونم کجاست و رو نقشه هم نشون نمیده
راهنمایی کنید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر