The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر
Added on 15/06/10

تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:
دکمه X که وقتی بارش پر بشه میتونی 5-6 نفر رو یه جا ناک اوت کنی.
این قابلیت رو نمیشه زودتر بدست اوورد من اواخر بازی گیرش اووردم
که نیمدونم چی رو اپگرید کردم اگه کسی میدونه کدومه بگه!!!

دکمه X که وقتی بارش پر بشه میتونی 5-6 نفر رو یه جا ناک اوت کنی.
این قابلیت رو نمیشه زودتر بدست اوورد من اواخر بازی گیرش اووردم
که نیمدونم چی رو اپگرید کردم اگه کسی میدونه کدومه بگه!!!

فکر می کنم اسمش Group Finishers بود ولی بیشتر از 3 نفر رو اگه اشتباه نکنم نمی کشت...

آخرین ویرایش:
دوستان من این Letho رو چجوری بکشم ؟ چن تا آیتم هم بستم اما بد مصب خیلی قویه ! چه آیتم هایی ببندم ؟ :|
مبارزه اول یا آخر؟
احتمالا اولیش هست، قبل از نشون دادن کات سین دوتا معجون خوب درست کن و بخور توی مبارزات Quen بزن و هروقت Quen لتو تموم شد براش تله Yrden بزار و وقتی توش گیر کرد یه چند تا ضربه بزن و جاخالی بده همینطوری بری جلو راحت میمیره. البته خونش نصف بشه کات سین نشون میده و ...

• Like
Reactions: hosein_fisher
اولیشه . چه معجونی ؟ من معجون ها رو که میخورم قبل از رسیدن به Letho دورشون تموم میشه :|
راستش من معجون نخوردم و بدون معجون هم زدمش تنها قلقش هم این بود که همیشه از quen استفاده کردم حتی از yarden استفاده نکردم و تند تند جاخالی دادم بعضی وقتها هم که زره اون تموم می شد بمب می نداختم روش یه چیزی رو هم چک کن من یادم نیست با شمشیر نقره ای بهتر می شد زد یا استیل اینم چک کنی خیلی تاثیر داره روی مبارزت ولی در کل بعید می دونم چیز خاصی داشته باشه مطمئن باش کمی صبور باشی راحت می زنیش ;)

میشه یکی درمورد قسمت huntic Magic در چپتر2 توضیح بده چیکار باید کرد(بعد از اینکه کریستاله صورتیو بر میداره یه عالمه خفاش میریزن سرم وقتیم فرار میکنی از صخره ها بالا نمیره)

سلام دوستان.
ببخشید توی چاپتر 1 یه قسمت از بازی که triss گم میشه و ما باید دنبالش بگردیم
بازی میگه که باید دنبال cederic بگردیم،ولی من هرچی میگردم پیداش نمیکنم.
باید کجا پیداش کنم؟

راستی توی گفتگو با اون کوتوله که فکر کنم اسمش zlotan بود بهم گفت باید با چهار نفر مسابقه
مچ انداختن بزارم،من با سه نفرشون مسابقه گزاشتم توی همون رستوران،اما نفر چهارم پیداش نیست.
کسی این ماموریت رو انجام داده؟میدونه نفر چهارم کجاست؟

اگه میخواهید ببینید چه تغییراتی توی پچ 1.3 قرار رخ بده میتونید از اینجا ببینید.

مهمترین تغییرات:

1) ساپورت کردن 4:3 و 5:4 و 6:10

2) اضافه کردن یک صندوقچه که میتونید وسایل اضافی رو توی اون قرار بدید که از طریق Innkeeper ها میتونید بهش دسترسی پیدا کنید(مثل نسخه یک)

3) اضافه شدن یک DLC دیگه

4) ف*ی*ل*ت*ر "آشغال(Junk)" به Inventory اضافه شده.

5) سکانس های انیمیشن رو میشه از منوی Extras دید(فلش بک ها و رویاهای دزدیده شده توسط هارپی ها و ...)

6) دیگه نیاز به Uninstall کردن Nvidia 3D Driver نیست و مشکل بازی با اون حل شده.

بقیه هم مشکلات ماموریت ها رو حل میکنه و خبری از بهبود Frame rate نیست.

ببخشید دوست عزیز این پچ منتشر شده یا قراره که منتشر بشه؟
اگه منتشر شده کسی لینکش رو داره؟
اگه قراره بعدا منتشر بشه کسی تاریخش رو میدونه؟
حالا اگه منتشر شده روی نسخه های کپی هم تاثیری داره؟

سلام دوستان.
ببخشید توی چاپتر 1 یه قسمت از بازی که triss گم میشه و ما باید دنبالش بگردیم
بازی میگه که باید دنبال cederic بگردیم،ولی من هرچی میگردم پیداش نمیکنم.
باید کجا پیداش کنم؟

راستی توی گفتگو با اون کوتوله که فکر کنم اسمش zlotan بود بهم گفت باید با چهار نفر مسابقه
مچ انداختن بزارم،من با سه نفرشون مسابقه گزاشتم توی همون رستوران،اما نفر چهارم پیداش نیست.
کسی این ماموریت رو انجام داده؟میدونه نفر چهارم کجاست؟
معجون cat رو بخور بعد رد خون رو از همون جایی که triss رو دزدیدند دنبال کن.

سلام بروبکس
من کلا یکبار بیشتر بازی نقش آفرینی بازی نرکدم اونم ME2 بود که واقعا لذت بردم!
از این بازی ها تو این سبک خوشم امده به نظز شما این را بگیرم یا عنوان های دیگه؟!
منظورم اینه راهنمایییم کنید لطفا!

سلام بروبکس
من کلا یکبار بیشتر بازی نقش آفرینی بازی نرکدم اونم ME2 بود که واقعا لذت بردم!
از این بازی ها تو این سبک خوشم امده به نظز شما این را بگیرم یا عنوان های دیگه؟!
منظورم اینه راهنمایییم کنید لطفا!
پسر تو گرفتنش شک نکن. من همون مس افکت 2ش هم خوشم نیومد :دی این یه چیز دیگست. بهترین بازی عمرت خواهد بود.

یه با معرفتی سیو فول گیم رو میده؟؟؟؟؟ اعتبار 8 امتیازی میدیم :دی!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or