The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر
Added on 15/06/10

تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:
بعد چند هفته انتظار دیروز پچ 1.3 را نصب کردم که مشکل ساپورت مانیتورهای 4:3 را حل میکنه واقعا نمیتونستند همون اول این کار را بکنند از یه بازیی که پلتفرم اصلیش pc هست بعیده والا.:d
واقعا نمیدونم این کار مگه چقدر زمان میبره که بعضی بازی های پورتی مثل ac مانیتورهای غیر واید را ساپورت نمیکنند.

دوستان من چپتر 2، طرف ورنون هستم...اونجا که مخفیگاه اساسین ها و letho رو پیدا کردیم و باید بریم توی غار...
ولی هر چی میگردم به جایی نمیرسم...؟!!

آخرین ویرایش:
تو جایی که مه بود رو مستقیم برو . بعد می رسی به یه دو راهی . یکیش بن بسته میخوره به یه دری. برو همونجا . من نقششو حفظ کرده بودم کاملا این جا ها رو بلد بودم :دی

تو جایی که مه بود رو مستقیم برو . بعد می رسی به یه دو راهی . یکیش بن بسته میخوره به یه دری. برو همونجا . من نقششو حفظ کرده بودم کاملا این جا ها رو بلد بودم :دی
مه کجا بود!:دی یه غاره...هر سوراخی که فکر کنی رفتم...حتی یه جا میپری یه GOLEM هست اونم کشتم...ولی باز به جایی نرسیدم...:دی

من برای بار دوم دارم بازی میکنم این دفعه طرف ورنون رو گرفتم الان چپتر 2 هستم کلا داستان و کوئست ها فرق میکنه و از یه بعد دیگه به داستان نگاه میکنه به همه پیشنهاد میکنم که برای بار دوم و از طرفی که قبلا بازی نکردن بازی کنن ... گرچه خود بازی اسرار زیادی داره که شما طرف Elf رو بگیری چون بعد از اینکه ورنون رو انتخاب میکنی 2 بار فرصت پیوستن به Elf رو میده بهتون .

مه کجا بود!:دی یه غاره...هر سوراخی که فکر کنی رفتم...حتی یه جا میپری یه GOLEM هست اونم کشتم...ولی باز به جایی نرسیدم...:دی

از معجون CAT استفاده کن همینطور آتش هایی که سر راهت هستند را روشن کن و کمی که در غار بگردی یه در lock پیدا می کنی که باید کلیدش رو پیدا کنی و از همون در خارج بشی این مرحله کمی گیج کننده س ولی با کمی حوصله و دقت میشه ردش کرد من بار اول خیلی اینجا گیج شدم ولی بار دوم که از ابتدای راه شروع کردم خیلی راحت تونستم ردش کنم !

دوستان حجم بازی چنده؟ چون من سفارش دادم برام تو 2 DVD 9 میریزه:| ( 4 تومن:| )
گرافیک بازی چجوریه؟ فقط یه توضیح کوچولو هم درمورد سختیش بدین:دی
اولش تو زندانه؟ مخفی کاریش خوبه؟

از معجون CAT استفاده کن همینطور آتش هایی که سر راهت هستند را روشن کن و کمی که در غار بگردی یه در lock پیدا می کنی که باید کلیدش رو پیدا کنی و از همون در خارج بشی این مرحله کمی گیج کننده س ولی با کمی حوصله و دقت میشه ردش کرد من بار اول خیلی اینجا گیج شدم ولی بار دوم که از ابتدای راه شروع کردم خیلی راحت تونستم ردش کنم !

نه باو ردش کردم....اصلاً جاش اون غاره نبود...خاک تو سرشون با این مپ مزخرفشون:دی
کلاً یه طرف دیگه بود ولی تو مپ یه جا دیگه زده بود!!!

• Like
Reactions: Molana
دوستان من save سری اول بازی رو ریختم توش ولی تغییری نکرد،مگه نباید مثل dragon age رو داستان بازی تاثیر بزاره ?

نه فقط دو جا تغییر خیلی جزیی ایجاد میشه. و اگه MoonBlade و Raven Armor رو داشتی توی این بازی به وسایلت اضافه میشن که اون هم یک DLC دیگه برای بازی داده بودند که Armor بهتری هست(Blue Stripe)

دوستان حجم بازی چنده؟ چون من سفارش دادم برام تو 2 DVD 9 میریزه:| ( 4 تومن:| )
گرافیک بازی چجوریه؟ فقط یه توضیح کوچولو هم درمورد سختیش بدین:دی
اولش تو زندانه؟ مخفی کاریش خوبه؟

من 2dvd دارم setup اصلی هست هیچ مشکلی هم نداره و گرافیک فوق العاده ست و جدا ازش لذت میبری و باید بگم سخته دیگه :d از نظر من خیلی هم سخت هست از نظر درگیری ها و .. همه سختن از این بازی های ابدوغ خیاری نیست یه شمشیر تکون بدی 5 نفر بمیرن;) مخفی کاریش کمه زیاد نیست و توی مخفی کاریش کشت اینا نداری و فقط نباید دیده بشی. و یه چیز دیگه بگم که معمولا هم توی map ها گم میشی البته زیاد مهم نیست و یه پیشنهاد دارم تا اخرین patch رو حتما بریز خیلی تاثیر داره
=========================================================================================
دوستان هر کسی جایی چه از تظر نقشه و quest گیر کرد بگه یه guide پیدا کرد خیلی خوبه.

اقا من میخوام این بازی رو بگیرم.
می خواستم بدنوم که ایا این شماره 2 بازی ادامه شماره 1(معلومه که میگین اره!) , منظورم اینه که ایا بدون شماره یکش هم میشه شماره 2 رو رفت لطمه ای هم به داستان بازی نخوره؟:-/

اقا من میخوام این بازی رو بگیرم.
می خواستم بدنوم که ایا این شماره 2 بازی ادامه شماره 1(معلومه که میگین اره!) , منظورم اینه که ایا بدون شماره یکش هم میشه شماره 2 رو رفت لطمه ای هم به داستان بازی نخوره؟:-/

آره یک جورایی ادامه هست ولی نه اینکه تصمیمات و روند پیشرفت داستان نسخه اول تاثیر روی بازی دوم بزاره.

اگه نسخه اول رو بازی نکردی مشکلی نیست نسخه دوم رو میتونی بازی کنی بدون اینکه چیزی از دست بدی.

تو مرحله The Nekker Contract كه بايد چهار تا از لونه نكرها رو خراب كنيم ، چكار بايد بكنيم ؟
اولا اين 4 تا لونه كجا هستند ؟منفقط يكيش رو پيدا كردم ، در ثاني چه جوري از بين ميرند ؟
آحه من وقتي ميرم كنارش و Destroy رو ميزنم يه پيغامي ميده كه الان يادم نيست و هيچ اتفاقي نميفته.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or