The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر
Added on 15/06/10

تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:
تو مرحله The Nekker Contract كه بايد چهار تا از لونه نكرها رو خراب كنيم ، چكار بايد بكنيم ؟
اولا اين 4 تا لونه كجا هستند ؟منفقط يكيش رو پيدا كردم ، در ثاني چه جوري از بين ميرند ؟
آحه من وقتي ميرم كنارش و Destroy رو ميزنم يه پيغامي ميده كه الان يادم نيست و هيچ اتفاقي نميفته.

باید بمب بخری(Grapeshot bombs) یا خودت درست کنی. Cedric هم فرمول رو داره هم میفروشه. بهتره فرمول رو بخری خودت درست کنی.

باید بمب بخری(Grapeshot bombs) یا خودت درست کنی. Cedric هم فرمول رو داره هم میفروشه. بهتره فرمول رو بخری خودت درست کنی.
ممنون دوست من
فقط من چون يه مقدار انگليسيم ضعيفه ،تو اين جور بازيها مشكل دارم.
ميشه بگي اين Cedric كجا هستش و چه موادي رو براي ساخت بمب بايد ازش بگيريم و كلا چه جوري بمب درست ميكنه ؟
مرسي

ممنون دوست من
فقط من چون يه مقدار انگليسيم ضعيفه ،تو اين جور بازيها مشكل دارم.
ميشه بگي اين Cedric كجا هستش و چه موادي رو براي ساخت بمب بايد ازش بگيريم و كلا چه جوري بمب درست ميكنه ؟
مرسي

وقتی از روستا میای بیرون Cedric بالای درخت هست.

http://up.iranblog.com/images/1gk4dmkwiipvfhjd48he.jpg

البته این مال آخر های چپتر هست و سدریک اونجا نیست.

3تا بمب ازش بخر اگر فرمول رو خریدی خودش میگه چه چیزهایی نیاز داری.

• Like
Reactions: amirpers
وقتی از روستا میای بیرون Cedric بالای درخت هست.

http://up.iranblog.com/images/1gk4dmkwiipvfhjd48he.jpg

البته این مال آخر های چپتر هست و سدریک اونجا نیست.

3تا بمب ازش بخر اگر فرمول رو خریدی خودش میگه چه چیزهایی نیاز داری.

من Cefric رو پیدا نمیکنم.
بالای درخت نیست. چکار کنم ؟

ضمنا وقتی وارد شهر شدم ، چند تا مامور بهم حمله کردم که من اونها رو کشتم. الان که میخوام برم وسط شهر ، یه مامور دستور میده که ویچر رو بکشند (به صورت فیلم میشه) و بعد میکشنش و گیم اور میشم. باید چکار کنم ؟

آخرین ویرایش:
من Cefric رو پیدا نمیکنم.
بالای درخت نیست. چکار کنم ؟

ضمنا وقتی وارد شهر شدم ، چند تا مامور بهم حمله کردم که من اونها رو کشتم. الان که میخوام برم وسط شهر ، یه مامور دستور میده که ویچر رو بکشند (به صورت فیلم میشه) و بعد میکشنش و گیم اور میشم. باید چکار کنم ؟

باید بازی رو لود کنی دوباره بازی کنی. کسی رو الکی کشتی؟

بچه ها من میخوام این بازی رو بگیرم من یه جا دیدم سه dvd و یه جای دیگه 4 dvd شو دیدم نمیدونم کدوم کامله لطفا شما راهنمایی کنید که چند تا dvd هست و بعد از نصب حجمش چقدر میشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or