The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر
Added on 15/06/10

تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:
بازی واقعا فوقالعاده بود.تنها مشکلش که شاید مربوط بشه به سیستم من افت فریمش تو بعضی صحنه ها بود.در زمن یک پچ جدید برای بازی در دست ساخته که بازی رو خیلی بالانس میکنه.

دوستان کمک کنید اینجا گیر کردم!
Ch1_B_14.jpg

می خوام از اینجا خارج بشم اما نمی تونم!کنار حوضچه یک غار کوچک هست که ظاهرا میشه از طریق غاز از اینجا خارج شد اما هر کاری میکنمCLIMBنمی کنه! خودم فکر می کنم باگ باشه!
لطفا کمک کنید!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یکی از بهترین بازی های بود که تو این چند سال اخیر انجام دادم!من شخصا از سبک RPGخوشم نمی اومد اما با بازی کردن ویچر2به این بازی جذب شدم!
گرافیک خیره کننده و فوق العاده بازی و داستان زیبا با پایان متفاوت و صدا گذاری خوب در کنار گیم پلی قشنگ و متنوع!
موتور گرافیکی REDاین بازی را رقیب C2وBF3قرار داده!
---------------------------------------------------------------
گزینه UMBERSAMPLINGدر واقع یک نوع رندر خاصی هستش که بالاترین جزئیات و بافت های ممکن را به بازی میده بعلاوه AA,AFخیلی بالا بقول بازی SUPERIOR AA!عملا با روشن کردن این گزینه شما چند تا گزینه مهم و سنگین گرافیکی را فعال کردی و افت فریم وحشتناکی به دنبال داره!
بقول بازی این گزینه یک سیستم TOP-ENDیعنی یک چیزی فراتر از HIGH-ENDمی خواد و یا سیستم نسل بعدPC قادر به اجرای این گزینه هستن با فریم خوب!

دوستان عزیز با سلام!
من چند روزی هست که بازی رو شروع کردم.چند تا سوال داشتم!

من اوایل بازی هستم.چرا وقتی به قسمت ژورنال میرم و ماموریتی رو تیک دار میکنم
اون ماموریت رو ،رو نقشه نشون نمیده!؟
البته همه ماموریت ها این طور نیست،ولی بعضی از مامورت ها رو روی نقشه نشون نمیده و باید حدس بزنی که باید چه کار کنی؟

سوال دومم این هست که میشه قبل از نوشیدن یک معجون فهمید که اون چه اثری میتونه داشته باشه؟
ممنونم!

راستی کرک من هم نسخه 2.1 هست

آخرین ویرایش:
تو فصل دوم بازی جای که باید به یه کمپ نفوذ کنی دو حالت داره که یکی باید به زن پول بدم اون یکی اینه که مخفیانه برم تو من پول ندارم برای همین مخفیانه رفتم و تا جای که بین چندتا چادر که یه اشپز هم رفتم اما بعداز اون هی من پیدا می کنن بعد و... حالا کسی بلده این جا رو چجوری رد کنم

سلام
یه چرخی همونجا بزن . دمو میشه و بعد تمام شدنش فکر کنم با لتو میجkگی و بقیه قضایا . اگر تمام سرداب رو زیر و رو کردی و چیزی نشده پس باگه . البته یه صحبت هم با ورنون روچ میکنی و یه چیزایی هم با تریس
یکی از جادوهات هست که بازوی ضربه زننده هشتپا رو نگه میداره رو زمین و فرصت ضربه زدن بهت میده . از اون استفاده کن . البته قبلش باید یه معجونی هم درست کنی و بخوری که به دست آوردن اون معجون خودش یکی از مأموریتاست . فقط اسم معجون یادم نیست .

دوستان عزیز با سلام!

البته همه ماموریت ها این طور نیست،ولی بعضی از مامورت ها رو روی نقشه نشون نمیده و باید حدس بزنی که باید چه کار کنی؟

سوال دومم این هست که میشه قبل از نوشیدن یک معجون فهمید که اون چه اثری میتونه داشته باشه؟
ممنونم!

راستی کرک من هم نسخه 2.1 هست

دوستان اگه میشه من رو هم راهنمایی کنید! :-s

با سلام
من اینجا تو اوایل قسمت سوم گیر کردم
نشانه های رو دیوار رو به چه ترتیبی باید زد؟
بعد یکم جلوتر که اردوگاه سربازان هست باید همشون رو بکشم؟چون هم مردم عادی هستند هم سرباز

آخرین ویرایش:
تو فصل دوم بازی جای که باید به یه کمپ نفوذ کنی دو حالت داره که یکی باید به زن پول بدم اون یکی اینه که مخفیانه برم تو من پول ندارم برای همین مخفیانه رفتم و تا جای که بین چندتا چادر که یه اشپز هم رفتم اما بعداز اون هی من پیدا می کنن بعد و... حالا کسی بلده این جا رو چجوری رد کنم
تا اونجایی که یادم است وقتی میری جلوی آشپزه دکمه ای که روی صفحه نمایش ظاهر می شه رو می زنی و ادامه راه رو می ری

سلام
دوستان عزیز با سلام!

ممنونم!
بعضی مأموریتها تا آخر بازی هستن و تو یه چپتر تمام نمیشن ، پس مکانی روی نقشه براشون مشخص نمیشه تا وقتش برسه .
بعضی های دیگه هم که بیشتر برای پیدا کردن آتم هستن ، چون چندجا باید بری ، چیزی رو نقشه نشونت نمیده .
برای فهمیدن اثر معجون هم فقط لازمه دتایلش رو بخونی .
یه صندوق اینجوری هست که حتماً باید بازش کنی . اونم نمیدونم بهش رسیدی یا نه .
ممکنه با خوندن این قسمت یه چیزایی از داستان برات اسپویل بشه .
یکم که بازی رو ادامه بدی ، احتیاجی به درگیری با سربازا نیست دیگه . میری با یه نفر تاس بازی میکنی و کارتون به دعوا میکشه . سربازها میان و دستگیرت میکنن . تو زندان " فیلیپا " رو میبینی . باهاش حرف میزنی و بعدش چشمهای فیلیپا رو از حدقه در میارن . از زندان فرار میکنی و میری جلو تا میرسی به اتاق فیلیپا . یه سری نوشته اونجا هست . برشون میداری و راهت رو ادامه میدی . از طریق نوشته ها میفهمی اون صندوقی که لازمه باشز بشه رو چجوری باید بازش کنی
.

تا اونجایی که یادم است وقتی میری جلوی آشپزه دکمه ای که روی صفحه نمایش ظاهر می شه رو می زنی و ادامه راه رو می ری

اون اشپزي رو كه من ديدم از ده متري من حس ميكنه و هي خواهش ميكنه البته يه بار با چاقو پرت كردن كشتم و رفتم روش كه يك گزينه اي مربوط به جادج هاي گرلت كه فكر كنم كنترل روش اومد

اون اشپزي رو كه من ديدم از ده متري من حس ميكنه و هي خواهش ميكنه البته يه بار با چاقو پرت كردن كشتم و رفتم روش كه يك گزينه اي مربوط به جادج هاي گرلت كه فكر كنم كنترل روش اومد

با اشپز ماری نداشته باشه برو جلو تر یک سری ادم از یه در میان بیرون صبر میکنی تا از اونجا دور بشن بعد میری توی در و ادامه ماجرا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or