The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر
Added on 15/06/10

تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:
یکسری نکات پیرامون بازیهای سبک ار پی جی اکشن است که اگر دوستان گیمر اماتور به ان توجه لازم را داشته باشند خیلی در این بازیها موفق تر هستند.

در این گونه بازیها نمی توان بدون تصمیم گیری درست وارد میدان مبارزه شد شما باید یک سبک را سبک اصلی خود قرار دهید یعنی یا جادوگر باشید. یا سرباز و یا اکسیر ساز که هر یک از این سبک ها به تنهای مهارت مبارزاتی خود را دارد. و در طول بازی از اول تا پایان ان می توانید به ارتقا سبک و مهارت مورد نظر بپردازید. هیچ وقت چند سبک و مهارت را باهم ارتقا ندهید چون باعث ضعف شما در تمام سبک ها ومهارت ها می شود و تکنیک های برتر انها صرف تکنیک های ساده در چند سبک و مهارت می شود.

شما باید در این بازی تمام معجون ها و اکسیرها رو بدانید که با زدن دکمه J با طرز ساخت انها اشنا می شوید چون معجون ها به شما کمک می کند که برای مبارزه با دشمنان و اشرار ها توانایی ها و مهارت های خود را چندین برابر افزایش دهید البته در یک مدت زمانی محدود. پیشنهاد من اینه که برای وارد شدن به میدان های مبارزه و یا برای نابودی گروهی از دشمنان و باس های بازی از معجون ها استفاده کنید. شما می توانید تا چند معجون را بسته به محدودیتی که به شما دادند استفاده کنید که کاری بسیار موثر است. شما می توانید برای ساخت معجون ها از گیاهان و جنازه حیوانات و یا ... دیگر استفاده کنید

هیچ وقت شبها به شکار نروید چون تعداد دشمنان بسیار بسیار زیاد است.
همیشه در مبارزات شمشیر خود را توسط معجون ها سمی و یا توسط سنگ ها ارتقا دهید
دکمه J در بازی های ار پی جی برای کسانی که تسلط کافی به زبان انگلیسی را دارند یک منوی اصلی و کامل پیرامون راهنمایی های مراحل و اشنای با موجودات و مکانها و طرز ساخت و... است که بسیار بسیار مهم است این منو چون اطلاعات شما را بسیار بسیار کامل می کند و در بازی ابهامات شما را از موضوع های در گیر کننده روشن سازی می کند.
حتما اگر در جای از بازی نمی دانید که باید چکار کنید و بسیار جستجو کردید و به نتیجه ای نرسیدید حتما به کتابهای به دست امده رجوع کنید چون منبع بزرگی از راهنمایی ها است و به کتابخانه ها نیز سر بزنید تا نا گفته ها برای شما اشکار شود.

فراموش نکنید این گونه بازیها لازم به حوصله فولادی دارد و باید درست فکر کنید و درست تصمیم بگیرید و بعد وارد موضوعی یا بحثی یا مبارزه ای شوید کوچک ترین اشتباه مساوی است با بزرگترین اشتباه شما. و هیچ وقت از انجام مراحل فرعی بی زار نباشید چون به ارتقا مهارت های شما بسیار کمک می کند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dysphoria
هیچ شبها به شکار نروید چون تعداد دشمنان بسیار بسیار زیاد است.
خوب پسر خوب اگه هيچ وقت شبها به شکار نرويم پس چطوري لولمونو بالا ببريم؟!
اين بازي با بازي ME2 فرق مي کنه ها! ميدونستي يا نه؟! (کپي رايت مهرنوش :D);)

یه سوال . معجون Gadwall رو چه طوری میشه بدست اورد
توی چپتر 2 اونجایی که دتمولد می خواد اون مرده رو زنده کنه گیر داده که باید معجون Gadwall بخوری

آخرین ویرایش:
بازی خیلی پر عمق ولی کوتاه بود انتظار بیشتری از داستان داشتم. دیالوگ ها هم بیش از حد بود دیگه لس شده بود.
چه جایی که از فروشنده ها هم نیم ساعت دیالوگ میشنیدیم
کسی تونسته در قسمت اخر بازی مسابقه مچ اون یارو رو ببره؟؟:d

بازی خیلی پر عمق ولی کوتاه بود انتظار بیشتری از داستان داشتم. دیالوگ ها هم بیش از حد بود دیگه لس شده بود.
چه جایی که از فروشنده ها هم نیم ساعت دیالوگ میشنیدیم
کسی تونسته در قسمت اخر بازی مسابقه مچ اون یارو رو ببره؟؟:d

آره بار اول که میبازی تهدیدش کن(Intimidate) بار دوم که باهاش بازی میکنی اینقدر راحته که خنده ات میگیره.

خوب پسر خوب اگه هيچ وقت شبها به شکار نرويم پس چطوري لولمونو بالا ببريم؟!
اين بازي با بازي ME2 فرق مي کنه ها! ميدونستي يا نه؟! (کپي رايت مهرنوش :D);)
سلام به رفیق قدیمی و دوست داشتنی من. تو اگه تونستی تو شب برو شکار کن البته اگه جون سالم به در بردی. من بازی ویچتر یک و دو رو بازی کردم و می دونم در شب جنگیدن در درجه هارد بازی کاملا غیر ممکن است چه برسه به درجه بالا تر که اجازه سیو هم نمی دهد و دشمنان شما نامحدود می شوند و گروهی سر شما را از تن مبارک جدا می سازند و خرج کردن مهمات یا بمب ها بر انها کاری بیهوده است .

سلام به رفیق قدیمی و دوست داشتنی من. تو اگه تونستی تو شب برو شکار کن البته اگه جون سالم به در بردی. من بازی ویچتر یک و دو رو بازی کردم و می دونم در شب جنگیدن در درجه هارد بازی کاملا غیر ممکن است چه برسه به درجه بالا تر که اجازه سیو هم نمی دهد و دشمنان شما نامحدود می شوند و گروهی سر شما را از تن مبارک جدا می سازند و خرج کردن مهمات یا بمب ها بر انها کاری بیهوده است .

مخلص رفيق يک دنده خودم! :d
مستر تاش جون بــــــــــــاور کن من هردوشونو رو درجه هارد بازي کردم؛روزا ميخوابيدم و شبا ميرفتم با بروبکس دشمن يه قل دوقل بازي ميکردم. يه چيزي تو مايه هاي خفاش! خدا رو شکر سرم هم هنوز رو تنمه!:d

این سیستم مبارزش یک جوریه :| سخته سوییچ کردن بین چند نفر! جلویی رو می زنم عقبی راحت می زنتم هر چی هم جهت می دم فایده نداره کاکشی مثل batman بود! پدرم در میاد ! سخته همزمان با چند نفر مبارزه کردن! راه حل خاصی نداره؟

این سیستم مبارزش یک جوریه :| سخته سوییچ کردن بین چند نفر! جلویی رو می زنم عقبی راحت می زنتم هر چی هم جهت می دم فایده نداره کاکشی مثل batman بود! پدرم در میاد ! سخته همزمان با چند نفر مبارزه کردن! راه حل خاصی نداره؟

منم همین مشکل رو داشتم و بیخیال کیبورد و ماوس شدم و الان هم با گیم پد بازی میکنم ، خیلی راحت ترم با گیم پد . بازیهای این چنینی که باید در حین مبارزه تغییر جهت بدید و مراقب اطرافتون باشید با گیم پد راحت تره (به نظر من).

=-=-=-=-

یه سوال ، شما با اون کارتتون روی تنظیمات بالا چندفریم میگیرید ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or